Skriejantys kaltinimai stebina bekelės sporto mėgėjus

senelis girinis

senelis girinis portretas
Yra nenaudojami karjerai,ten butu galima isirengt puikias trasas,bet lakstyt po miskus,upeliu krantus tai nusikaltimas gamtai ir tai turi but grieztai baudziama.

Motociklininkas

Motociklininkas portretas
Kai miškus iškerta šimtais hektarų,tai čia be žalos gamtai ir žvėreliams.O jei kažkur takelį pravažinėsi,tai žalą net sunku ir įvertinti.

Anonimas

Anonimas portretas
Šiandien kažkokie debilai lakstė po mišką bagiu. Gerai kad spėjau pasitraukti, o jei būčiau nespėjęs?

Ir suninkam

Ir suninkam portretas
Reik uzdraust vedziot miske sunis nes tie kasa ssamanas skruzdelinus numiza medzius gainioja zverelius stirnas

Reikia uždraust

Reikia uždraust portretas
ratuotiems besmegeniams niokoti gamtą.Taškas.

ko

ko portretas
noret is sio kontingento kai ju smegenys pripumpuotos to dulkiu/o/ marmalo kuris juos pavercia nemastanciais klonais kvantyniu lygiu atliekantys iremintu vasalu nurodymus ka matome Kauno zaliakalnio prospektuose kur automaniakai siaucia dargi naktymis o policija nieko negali padaryt nes gyvename demonu kratyni ir merui buvusiam socfarui dzin zmoniu bedos nes kuo daugiau chaoso tuo lengviau valdyt ir isisavint eurobabkes kuriu nebelieka Kreves pr visuomeninio transporto privaziavimu atstatymui kai pinigai /nu/ isisavinti o kaltu nima o p keras i tai tyli juk be teismo prie ju neprieisi o ir teismas tai ju=====================================

AgZpertas

AgZpertas portretas
Yra dilema, jokios informacijos negausi pvz. Imi žemėlapį yra keliukas viešas rodo privažiuoji - šlagbaumas ir tūlas dėdė aiškins kad cia tik jo privat, ir dinkit šunims palydesiu...suki į šoną. Staiga pasirodo parkas, rezervaras ir pns. Pabandykime gauti info dėl žemių Taigi viskas slapta, arba pirk iš registrų centro, du biurokratija tokia kad ... Tai jas daryt? Hamleto klausimas

zz

zz portretas
uzdraust situs suudus !!!

123

123 portretas
Šiaip keturračiai yra skirti tundrai, taigai, dykumoms, retai gyvenamoms teritorijoms. Tokiose šalyse kaip Lietuva jie aplamai turėtų būti uždrausti. Visur gali privažiuoti automobiliu.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Teisingai sakė a.a. gydytoja Taunytė. Pas sportininkus kraujas nuteka į galūnes, o smegenims jo ir nebelieka. Daugybę kartų tuo įsitikinau.

Stiopa

Stiopa portretas
Lietuvos įstatymėliai dėl baudų yra tiesiog juokingi. Nusikaltęs sumoka baisią 30€ baudą ir galvoja kad pirko licenziją daryti pažeidimus. Baudos turėtų siekti tūkstančius. Bet seimo nariai patys taip elgiasi, kur jie čia dar griežtins tas "baudas".

Mindaugas

Mindaugas portretas
Keturračiais važinėti ne keliais iš viso turi būti uždrausta

Stalinas

Stalinas portretas
Manau jiems tik karjeruose leisti važinetis už papildomą mokesti,o pagavus miške,niokojant gamta-NEGAILESTINGAI BAUST SU TRANTALIETO KONFISKACIJA.,o pačius draiverius uždaryti į koncentracijos stovyklą trims menesiams,kur jie turetų atidirbti miškui padarytą žalą,valant miškus ir griovius.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių