Kas padėtų išspręsti senų automobilių problemą?

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
Propagandinis nauju mokesciu stumimo straipsnis. Tokiu budu valdzia nori itikinti visuomene kad ji nori nauju mokesciu, kai tuo tarpu siais laikais galingumas nesusijes su didesbe tarsa, nes jis pasiekiamas naudojant naujas technologijas, o ne didesni kuro kieki. Velgi kalbama apie senus automobilius pamirstant kad primine to priezastis yra tai kad didzioji tautos dalis gyvena is 300-600 e. Ir tegul nurodo kuri jau toki maziau tersianti auto su tokiomis pajamomis realu isigyti. Akivaizdu kad tik sena. Bet akivaizdu kad straipsnio rasytojams ir uzsakovams tai nelabai rupi ir tai nelabai patogi tiesa.

Automėgėjas

Automėgėjas portretas
Ne auto amžius tik sudaro taršumą-ir jo kokybė.Jei automobilis veikia blizgančiai specialisto akimis-taršumas ne didesnis(gal dizeliniams ne visai tiesa)už pusiau naują blogai prižiūrimą.Dabar svarbiausia daug prigaminti(ir sunaudoti žemės resursų begalę)-ir kuo greičiau pirkti kitą gaminį,ne tik auto-telefonai ,šaldytuvai...Labiausia Žemę teršia gamyba..

Iq

Iq portretas
Tai kovojam su senais ar taršiais automobiliais ? Jei su taršiais - važiuokime dujomis ir aplinkos tarša žymiai sumażės, o ne grūskim elektrinius, kuriu kainos didelės ir infrastruktūros nėra...

tt

tt portretas
Visi panašūs mokesčiai skirti ne ekologijai gerinti, o vartotojiškumui didinti. Europa kaip tik mums turėtų nulenkt galvą už ekologiškumą. Toyota atliko tyrimą ir paskaičivo, kad beveik trečdalis per automobilio gyvavimo laikotarpį išmetamo anglies dvidegenio susidaro jo gamybos ir transportavimo į pardavimo vietą metu. Ekologai kaip tik už tai, kad automobilį reikia eksploatuoti kiek įmanoma ilgiau. Jei jau norit ekologiškumo, tai priverskit automobilių gamintojus gaminti patikimesnius, atsparesnius korozijai ir lengviau aptarnaujamus automobilius. Nes dabar automobilių pramonė krypsta link to, kad automobilis tarnautų max 5 metus ar 200000km, po to pirk naują, nes atskirų mazgų remonto kaina pradeda viršyti likutinę automobilio vertę rinkoje.

matta

matta portretas
kazin kur cia suo pakastas,kad visi valdziagyviai,firmu vadovai vazineja su naujesniais auto,negu darbininku klase??? Saliamono klausimas

R

R portretas
Kol dar yra iš ko čiulpti, tai valdžios čiulpikai nori iš čiulpti kuo daugiau.

G

G portretas
Nelabai aišku kokią čia problemą bandoma spręsti. Šiaip tarša tiesiogiai nuo amžiaus priklauso iš dalies. Nedideli seni automobiliai oro neteršia tiek daug, kiek aplinkai kenkia naujo automobilio pagaminimas ir seno utilizavimas.

durniai su iniciatyva

durniai su iniciatyva portretas
Įdomiausia tai, kad šitie seimo ir valdžios "durniai su iniciatyva" ko gero patys tiki tuo ką pęza.

Aaa

Aaa portretas
O kam ją spręsti .Jei ekonomiškai nenaudinga eksploatuoti tai ir perka naujesnį. Rinkos dėsniai. Ai , teisingai , kur lobistai rankas prikiša rinkos dėsniu nebėra.

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip iš komentarų nesunku suprasti kai jį rašo pavydus ubagas, nesugebantis nusipirkti net seno drachlo.

Anonimas

Anonimas portretas
Gerbiamieji saliamonai. Jei jums iš tikrųjų rūpi ORO ŠVARA, o ne proteguojate automobilių pramonę (pirk naują auto), tai pradėkite nuo Kauno savivaldybės "p.kerų" ir gal net mero. Nes jie taip sujaukė transporto pralaidumą, kad per paskutinius metus ar pusantrų padėtis tapo katastrofiška. Kaune visi kamščiai dirbtiniai, keliais susiaurinti, atseit taip siekiama padidinti autobusų pelnus, nes visi mes savo mašinas ir sės į visuomeninį. Blūdas tai. O kamščiuose rusenantys motorai tikra ŽIAURIAI NUODIJA ORĄ. Laika užbaigti eksperimentus, kurie nuodija ne tik vairuotojus, bet ir pėsčiuosius, ir įstaigose dirbančiuosius, ir gyventojus. Pagalvokite apie tai.

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
labai paprasta euro 3 .neregistruoti senesnius negu 10 metu.antra masina apmokestint 1000euru metams

grybas

grybas portretas
Sotus alkano niekaip negali suprasti. Neturi duonos? Tai valgyk bulkutes... Tai ir postringauja kvailiai, kuriuos issirinkom. Reikia i valdzia rinkti ubagus, tie gal pradzioj kazka bent supras kol nepraturtes...

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
Visai pasiūto tas seimo narys...pats gauna 3000 , o nori, kad gaudami 500 pirktų naujus automobilius?

Anonimas

Anonimas portretas
Europinis atlyginimas tą problemą puikiai išsprestu...

Alis Petkus...

Alis Petkus... portretas
Reikia didinti ir suskystintų naftos dujų akcizą, kad neatsitiktų taip, kad nuo vienos taršios transporto priemonės bus pereinama prie kitos – nuo dyzelio prie dujų", – sakė K.Kupšys. palygino... dyzelinius ir dujinius automobilius... proto ir technikos žinovo bokštas...

Galima susivokti

Galima susivokti portretas
kokių tikslų siekiama per visas "sklaidas" pasipylusia panašaus turinio rašliava. Vienok šios kampanijos "įkvėpėjų" norėtųsi paprašyti vieno: parašykite, ponai, koks gi vidutinis automobilio amžius, tarkime, Vokietijoje, Portugalijoje ar Lenkijoje.

Taip

Taip portretas
Senų auto problemą galėtų išspręsti verslininkų apetitų pažabojimas ir realus darbuotojams užmokestis už darbą, t. yra alga, kad galėtų įpirkti naujesnes, mažiau taršias mašinas.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Saudo Arabija išpunpavus visą iš po savęs naftą gali nugarmėti dugnan,o Rusijos nafta gali užkimšti vokiškus vamzdžius.Ką tada darysim?

JAV,

JAV, portretas
Saudo Arabija ir Rusija spiove i visokius susitarimus ir pradejo maksimalu naftos isgavima-laukiamas staigus kainu kritimas,uztat ir prasidejo visokie Lietuvos,,spekuliantu,,asarojimai del uzterstumu,o realiai,tai juk paslaptis mazesnemia surenkame pvm.

idiotai,durniai,narkomanai-

idiotai,durniai,narkomanai- portretas
Kas eis i turgu,rinksis tarp senu auto,turedamas pinigu naujam?Tik kolekcionieriai.Nesenai klestejo baldu,naudotos buitines technikos komisai-nera,dingo,todel kad zmones jau isgali ir nauja nusipirkti. Antra,nieks nekalba apie neispasakyta banku diktata,ju manipuliacijas visokiais sutarciu,palukanu,draudimo mokesciais-tai ka,artejam prie ,,stslinietiskos,,diktaturos?Priversite pirkti?

problemos sprendimas

problemos sprendimas portretas
Vaiko teisių apsaugos valdininkus ir "specialistus" perorentuoti nuo vaikų grobimo į senų (> 20 metų) automobilių atiminėjimą ir perdavimą į metalo laužą. Tsakant, vienu šūviu - du zuikius.

ALGIS

ALGIS portretas
Viską daro pinigėliai , negi kas atsisakytų važinėti nauju automobiliu, jeigu galėtų jį nusipirkti , o šiaip manasis 2000m ,leistina taršos norma iki3 , o per AT RADO 0,3 TAI JIS TERŠIA AR NE, ŠNEKORIAI .

Dovilė

Dovilė portretas
Labai paprasta ,kada atlyginimas bus į rankas1500 euro o ne 500 ubagiška pašalpa,.tada visi važinės daug naujasniais automobiliais.

tam -kaunietis

tam -kaunietis  portretas
maziau bezdek salone sudo prisiedes --negrauz akiu

kaunietis

kaunietis portretas
Smoko pilnas miestas vakare važiavau net akis graužia kažin nuo ko.

vaikus

vaikus portretas
atiminėja , nešienautus kapus atiminėja , pensininkus į mišką su rogutėm veža ...............tai kada pradėsit auto atiminėt ?

rolka

rolka portretas
Visu pirma padaryciau minimuma 1000 euru.O po to uzdrausciau senesnes auto kaip desitmetes.

pranas

pranas portretas
Kam išradinėti dviračius. Juk yra kas dvieji metai techninės apžiūros.Reikia sąžiningai atlikdinėti pareigas ir tiek būtų problemų

X

X portretas
Praktiskai neissprendziamas klausimas - kodel lietuviai vazineja su senais grabais uz tukstanti kita , o ne su teslom.... Matyt todel kad jiems patinka senienos , nors ir gaunant "oru atlyginima" , vistiek perka atliekas. Jeigu seimo nariai nesupranta kame reples , tai jiems seime tikrai ne vieta , jie vadinasi visiskai nemato lt realybes ir toliau savo lovio ir visa kita visiskai px.

,,,kas padetu issprest senu auto ...problem,,,

,,,kas padetu issprest senu auto ...problem,,, portretas
na cia manau ir asiluj aisku ....darbo vietu sukurimas , bedarbystes likvidavimas , algu ,pensiju ,soc.ismoku bent jau iki ES vidurkio didinimas , mokesciu devetiems trusikams ir kojinems mazinimas ,mokslo sistemos ir profesiju rengimo mokslu ystaigu grazinimas y pradiny taska [ po ju visisko steponavicinius reformu sunaikinimo] bus sukurta yvairiu specialybiu specialistu baze, zmones tures uz ka pirkt naujas masinas ir nurasytu is ES ,,,srotu,, lauzynu atgabentus grabus nebepirks ......

cha

cha portretas
tik tuscios kalbos...reikia skatinti nauju pirkima apmokestinant senus trantus!

Soferis

Soferis portretas
Vel autoverteivu asociacija iesko galimybiu prakisineti savo menkavercius kibirelius?

Aiškiai supratau

Aiškiai supratau portretas
Mokesčiai ne tik didės, bet ir bus įvesti nauji. Valdininkų diskusijos primena sočiai, skaniai ir gausiai privalgiusių ponų popietinius samprotavimus prie kavos apie skurdo esme, priemones jam mažinti, tautos sąmoningumą mažiau valgant ir t.t. .ir pan. O apmokestinta bus viskas - ir auto, ir NT, o gal net įkvepiamas oras (nes išleidžiate jį užterštą)

Orka

Orka portretas
Elektromobiliai ekologiški? Gal nežinote, kaip pasaulį teršia ličio gavyba? Antra - kaip ir iš kokio kuro gaunama elektra? Vietoj tūkstančių duslintuvų dūmai versis iš kelių milžiniškų kaminų. Teršalų kiekis gali net padidėti. Ir pabaigai, ar žinote, kaip ekologiškai utilizuoti senus ličio akumuliatorius? Niekas nežino...

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Durna tu,kaip ir visos,Natali.Katare vaikus gimdo naftos bačkose,o pas mus vandens tvenkiniuose.

Paprasta

Paprasta portretas
Metinis mokesti už kiekvienus metus po 100 eurų, 10 metų automobiliui - tada 1000 eurų. Ir senų automobilių neliks.

Natali

Natali portretas
padarykit gyvenimo sąlygas kaip Katare kur gimsta vaikai jau turtingais tai ir problema senu automobiliu pati išnyks be jūsų sprendimų

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Dar vienas problemos sprendimas.Darbdaviai darbuotojo darbo valandas privalo skaičiuoti nuo jo įsėdimo į automobilį važiuoti darban,nesvarbu nuosavu ar darbdavio automobiliu.Ir kelionę prie varstoto apmokėti kaip viršvalandžius.Automobilių keliuose sumažėtų trigubai.

Senas automobilis

Senas automobilis portretas
Ponai valdžios vyrai, kelkite Lietuvos gyventojų pajamas. Visi persėsime į elektromobilius. Negi esate tokie buki ir nežinote pagrindinės priežasties dėl ko važinėjame autochlamu. Mažos mūsų PAJAMOS. Aš manau, kad buki ir dar bukesni, nes šis klausimas gromuliuojamas eilė metų.

iseitis viena

iseitis viena portretas
Juknevicienes broliui reik paskambint, isvez i kazachstana, gelezinelis ir muitine atviri

romukas

romukas portretas
dizelinius 10 metu ir senesnius apdeti mokesciais benzininius pervesti ant duju.

Nesamone

Nesamone portretas
Nera senu automobiliu problemos, ji issigalvota.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Daržove tu.Duok jum algą kaip Anglijoje tai į darbą trafikas bus ne valanda,o visos trys ir prašysit vertaliotui.

Kopustas.

Kopustas. portretas
Atitinkanti alga jus idiotai.

Kopustas.

Kopustas. portretas
Nu ir durnas klausimas! Zinoma jog tam reikalui padetu atitinkantis atlyginimas jog zmones naujas masinas nusipirktu, o jus juos spaudziat ant minimalaus atlyginimo idiotai jus sedintys minstuose kresluose su isdziuvusiom smegenim dar jeigu kiek ju like.

Atsakymas

Atsakymas portretas
NAUJI AUTOMOBILIAI...

Pereira

Pereira portretas
Vokietijoj naujų automobilių pardavimas krito 20%,ateina krizė o jie čia ubagų šalį svaigsta

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Senų automobilių visas problemas geriausiai sprendžia presas.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Ar protingas Žmogus gali užduotį tokį klausimą,kas galėtų išspręsti senu automobiliu problemą? Nežinau kokių reikia būti ,kad nežinotum jog bloga yra ekonominė situacija Lietuvoje.Visos problemos priklauso nuo finansų,turksta žodžių,jeigu dar reikia rasyti tokias nesąmones.Lietuva beviltiškoje padėtyje ir nesupranta ,kad dar ta padėtis blogėja .O kad išspręsti taršos problemą, reikia įvesti simbolinę kainą važiavimą troleibusų,autobusyu vietiniais maršrutais.Bus pigus pravažiavimas,mašinas statys,naudosis pigių pravažiavimu.O keisti mašinas! i naujas, elektriniais varikliais, neturi žmonės pinigų.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių