Maisto produktų kainos kyla. Ko tikėtis?

Grįžti į straipsnį

Vidas

Vidas portretas
Reikia kad grazintu rusiskas prekes ir turi pats pirkejas nuspresti pirkti rusiskas ar ne

>>>Taigi taigi \\\\\.../////

>>>Taigi taigi \\\\\...///// portretas
kirskim gaidį.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Ko tikėtis ateityje - sunku numatyti. Už tai ko neverta tikėtis ir arkliui aišku - Kremliaus šunauja (sovietiniai kolonistai, penktoji kolona, kolaborantai, Karbauskis su savo vištom ir kitos atmatos) iš Lietuvos į Putino rojų tikrai neišsikraustys. Uspaskicho šlakstomi švęstu Kremliaus vandeniu, priešinsis įsikabinę dantim ir nagais, ragais ir kanopom, bet Lietuvos jokiu būdu nepaliks.

Taigi taigi

Taigi taigi portretas
Kas važiuos į Lenkiją pigesnės kilbąsos, o kas tingės važiuoti - tas kapos galvas Karbauskio kvailoms vištoms.

Vištos Walmora \\\\\.../////

Vištos Walmora \\\\\...///// portretas
Kas važiuos į Lenkiją pigesnės kilbąsos,spaudžiam ŽALIĄ.

nuomonė

nuomonė portretas
Kai valdžioje durnių laivas, kad jį kur n...x - tai nieko kito tikėtis negalima. Žmonės, bent į rinkimus nueikit, nes per pastaruosius rinkimus buvo itin žemas aktyvumas, o valstybė dugnan.

>>>patrijotas \\\\\.../////

>>>patrijotas \\\\\...///// portretas
>Brolau,kokios dar sankcijos Kinijai??? Kinija jau mūsų generalisimuso gabrylos paklupdyta ant kelių.Jie dirba "savo naudai",(tai yra mūsų naudai),kaip giedojo LT himną mūsų "mylimas" šaikos prezidentas.

patrijotas

patrijotas portretas
O kur sankcijos Kinijai

Josifas Visarionovičius

Josifas Visarionovičius portretas
Gyventi tapo smagiau, gyventi tapo paprasčiau...

Op'Ti'Mistas \\\\\.../////

Op'Ti'Mistas \\\\\...///// portretas
Lenkijoje pinga.

Kęstas

Kęstas portretas
Kas yra sankcijos? Sankcijos – tai bandymai atkirsti didelę populiaciją nuo išteklių, reikalingų šios sankcionuotos populiacijos išlikimui. Pusės pasaulio ekonomikos atkirtimas reiškia, kad mes, Vakarai, atsiribojame nuo likusio pasaulio. Mes, Vakarai, mus pačius sankcionuojame. Pasipiktinimas, atšaukimo kultūra, verčia mus tai daryti. Negalie sustoti. Infliacijos šuolis Vakaruose rodo, kad Vakarų sankcijos Vakarams yra tikros. Štai kodėl turėtume studijuoti Venesuelos, kuriai seniai taikomos griežtos sankcijos, kančias. Venesuela parodo, kas toliau laukia Vakarų ekonomikos. (Mokslas-studijos-ekonomika)

reikia

reikia portretas
bausti tuos prekybcentrius kurie ism eta maisto produktus su pasibaigusiu galiojimo terminu i kon teinerius, bet kad sumazintu kainas 80 % likus 2 dienom iki galiojimo pabaigos tada ir pensininkai maziau knistusi po konteinerius, bet jie geriau ismes, bet jei nupigins tai po kelis centus, kad jie paspringtu tie gro buonys vis jiems pelno mazai

Kęstas

Kęstas portretas
Bus, kaip buvo su Covid vakcinomis. Mėsą valgo daugiausia turtingieji, tuo labiau, kad ta mėsa žiauriai pabrangs. Todėl liūto dalis grūdų nueis mėsos gamybai, kaip ir dauguma Covid vakcinų pirmiausia nuėjo turtingoms šalims. Likusiems, įskaitant daugumai Lietuvoje, teks pabadauti. Kas mokate, sodinkite daržus. (Mokslas-studijos-ekonomika)

KO TIKĖTIS?...

KO TIKĖTIS?... portretas
Paklauskite Lietuvos "didvyrių" G.Landsbergio, Anušausko, Šimonytės, Nausėdos. Jie labai gerai žino, kad rudenį Lietuvos ubagynas atsiskleis visame gražume. Po antro pasaulinio karo 30 metų žmonės turėjo pinigų, bet neturėjome prekių. 30 metų po nepriklausomybė turėsime prekių, bet kainos bus neįkandamos.

Anonimas

Anonimas portretas
Ponas vaziuok pas fasista,ten tau mokes kiek nuzudysi zmones, visi pamate kas per rusu tauta,,kravapicai,

O

O portretas
O kiek pabrango maximai ideti reklamini straipsni i kauno diena?

Anonimui

Anonimui portretas
Prie ko rusija tikrai dauno sindromas .Čia Lietuva algos mažiausios.141seime tik apie savo gerove rupinasi.

Labai galvotas

Labai galvotas portretas
Gal mažiau ėsti? Pažiūrėkite kuo pavirto Merūnas...mėsos kalnas?

Anonimas

Anonimas portretas
Kam nepatinka kainos,vaziuokit i rusija .ten jau piena pilsto is bidono kaip senoveje,jus rusai tik esti ir daugintis nezinot,jums vienodai kai nuo jusu valdzios putino rankos zusta kudikiai,zmones jums da piszdi,jums tik esti,juodinti,zudyti zmones okupuoti svetimas valstybes,tai cia rusai saukia,,,,,,mes draugiska tauta,JUS ZUDYKAI PRAKEIKTI,NUO SENOVES,visa rasija prasigerusi,zombai ,jusu visas pasaulis nusigreze,fasistai tokie ziaurus nebuvo kokie esat jusu tauta ,nuzmogejimas galutinis,uz sita krauja rusija atsakys ,-----KARMA------

Ką ten vaikai

Ką ten vaikai portretas
Ką ten vaikai nutukę, kažkas rašo. Pažiūrėkite kiek sveria mūsų moterys. Siaubas. Mano bičiulis ieškosi apie 40 metų žmonos, tai sako - nėra laisvų moterų tarpe nei vienos su normalesniu liemeniu. Visos nutukusios, kokia iš jų nauda? Aha, sakysite ojis pats koks? Tai atsakau iš anksto - jis prisižiūri todėl figūra šio penkiasdešimtmečio kaip jaunuolio.

STEBIUOSI

STEBIUOSI portretas
Neatsistebiu žmonių kvailumu. Na net jei ir turi kažkiek pinigų, kam išmesti juos perkant Rimi? Gi plika akimi matosi, kad jie visada būvo baisūs lupikai.

Pradėkite spręsti ir mūsu problemas.

 Pradėkite spręsti ir mūsu problemas. portretas
Stipria rapsu smarve, kuri klaipėdiečius dažniausiai kankina naktį, pietinės uostamiesčio dalies gyventojai skundžiasi jau ne vienerius metus. Niekas nepadeda.Tik -- .. yra reaguojama į gaunamus pranešimus iš skundų registro....“Teisės aktai yra priimti, jie galioja, institucijoms pranešėme.....

Ernestas.

Ernestas. portretas
Egoizmo imuniteto.
Anonimas portretas
Mažiau ėskit, vos pilvus pavelkat. Dėl ėdesio laisvę paaukotumet....

Nebūkim niurzgos!

Nebūkim niurzgos! portretas
Viskas įveikiama, svarbu, kad nebūtų karo ir beprasmiškų aukų!

va taip ir gyvenam

va taip ir gyvenam portretas
SANKCIJOS RUSAMS, AUKŠTOS KAINOS (BE LUBŲ) MUMS.:)

babajus

babajus portretas
Nieko, galim moketi ir po 60, ir po 160, o gal i po1600 euru uz krepsiuka, ne esminis dalykas. Svarbiausiai tai ukraina!

>debiliams

>debiliams portretas
Debilams ne svarbu apie ka straipsnis, nors apie tai kad petrazoles neisaugo pas mociute Onute, vistiek Putinas bus kaltas :-)))

Anonimas

Anonimas portretas
Uzkniso rusakalbiai visi su savo komentarais. Amzinai viskuo nepatenkinti. Varykite i fasistine Rusija ir busite laimingi. Matem kaip rusai Ukrainoje uzsiima grobstymais, prievartavimu. zudynemis, bandymu uzgrobti svetimas zemes, o paskui skundziasi, kad pas juos prie Belgorodo kazkas sprogineja. Matom ju sotuma. Svolociai.

Daugiau optimizmo

Daugiau optimizmo portretas
Daugiau optimizmo

debiliams

debiliams portretas
prie ko rusu fašistai ,ne čia rašot komentara

Jau rusiškieji fašistai

Jau rusiškieji fašistai portretas
savo žiaurumu aplenkė vokiečių fašistus.

SVOLAČIAI RUSŲ TAUTA

SVOLAČIAI RUSŲ TAUTA portretas
Su savo lyderiu putinu.

pažiūrėkit kiek gatvėse storų vaikų

pažiūrėkit kiek gatvėse storų vaikų portretas
gėda žiūrėti, mažiau ės padlos, o kai ėst norės tada įsijunks smegenys, o kai įsijunks smegenys tada supras ką snargliai išrinko ant mūsų galvų, urodai tik tokeriai ir feisbukiniai sniurglaižiai

valio

valio portretas
svarbu sedi seime 141 jie visi laimingi ,ir myli tauta skurdzia.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kodėl Lenkijoje nekyla kainos? Bent Pieno produktai ten ko ne perpus pigesni.

žinius

žinius portretas
Greitai visai niekas nieko nepirks, tuom ir pasibaiks.

ai

ai portretas
Maisto pasaulyje perteklius,bet yra kiti tikslai pasaulio valdytoju.

tai

tai portretas
ko tiketis? Ogi tikekites to ka nuveiket ta sukeldami . Gamtos neapgausi - veiksmas lygus atoveiksmiui.

Ko tiketis???

Ko tiketis??? portretas
tikekites ,kad kainos kils dar auksciau , ir labai ilgai...isvada ;- ne agrastams ir narkomanams valdyt valstybe , ju vieta ant kalejimo naru arba durnanamy.....

Vištos Walmora \\\\\.../////

Vištos Walmora \\\\\...///// portretas
Kas gins mūsų buržujus?,spaudžiame ŽALIĄ.

Ko tikėtis ? \\\\\.../////

Ko tikėtis ? \\\\\...///// portretas
Kad Josifas Visirijanovius atsikeltų iš mirusių.Vot tai turėtų darbo,daugiau kaip Magnitkoje ar Volga-Dono kanalo rausime.BRUDAI.Moka tik kainas kelti,o atlyginimus? ____Ukrainai pirmyn,jau ir vaistų neliko savus runkelius gydyti.BAISU,tikras komunizmas,KGB'izmas,lianzborzgizmas.____Kitiems viską,saviems špygą nučiulptą.

kad

kad portretas
Reikia tiketis is valstybes didesniu pajamu ,greit prasides didelis skurdas zmoniu kurie gauna mazesnes pajamas , nezinau kaip reikes ir isgyvent nuo liepos brangsta elektra , dujos kainos vel prades kilt visur .

Anonimas

Anonimas portretas
Juokesi is ruskio kat pas juos pabrango viskas 2% o pas mus lietuvoje viskas pabrango 100% savo siknu nemato

Vergams

Vergams portretas
Algu nemoket .už laisva Lietuva kovojam

Tai kad

Tai kad portretas
Bankuose pas fizinius asmenis virš 20milijardu švariu pinigų...ir vis auga...tikrai vazinesim ir su auto ir pirksim pilnais vežimais ir NT biznis vyks antrą lietuvio religija....

Med.

Med. portretas
Brangsta,bet nesidžiaugs tie ,kurie maistu prekiaus.Perkamumas mažėja , turės išmesti ,nes maistas greitai genda,tokia prekė.Man juokas ima iš kainų kilimo.Nepergyvenkit , mažiau valgysit ir būsite sveikesni.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių