„Ignitis“ sumažino elektros kainas tiekėją besirenkantiems gyventojams

Grįžti į straipsnį

siaip

siaip portretas
cia daugiausia plesikauja ne nepriklausomi tiekejai o ESO. nepriklausomi tiekejai elektra gauna is birzos ar is savo zaliu elektros saltiniu ar kitu nusiperka elektra is zaliu saltiniu (saulyte, vejelis, biodujos ir pan.) siai dienai kitu galimybiu jie elektros pirkti neturi. o visi nepriklausomu tiekeju antkainis yra juokinga birza + 1-2 centai max....bet ESO antkainis tose elektros kainose yra 5-9centai uz kwh...? negana to kad desimtimis, simtais eur kiekvienas fizinis ar juridinis sumoka eso kas menesi, ESO vis tiek jei norite daugiau KW, norite deti saules elektrine ar linija sena pareikalaus is JUSU pakeisti linijas, rekonstruoti ar pan. uz SAVO LESAS...cia yra graudi valstybine monopolija...gal kas zinote kokiu elektriniu namams pirkti? noriu apskritai atsijunti nuo valdisku tinklu ESO. noriu savo elektra gaminti, saulyte netinka, tik vasara veikia, vejelis ir nevisada pucia...

ESO vartotojas

ESO vartotojas portretas
Kodėl neiššifruojama šiuo metu esama 0,167 Inginis kaina? Kikejoje Biržos kainos, kiek priedai ir pelno norma? Kiek dabar yra Biržos kaina už balandžio mėn, kai siūlė 0,339 Eur/ kwh? Visi kalbėtojai kalba tarsi nesuprastų apie ką kalba: kiek turi pasirinkti, kiek pasirinko, kie dar nepasirinko. Mums tai visai neįdomu.Parašykit iš ko susideda kaina?????

Nepaskubėjęs rinktis

Nepaskubėjęs rinktis portretas
O kaip bus su tais, kurie jau buvo pasirinkę siūlytas 0,34 Eur/kwh ?

Kaip valdžia mus plėšia ir leidžia kitiems plėšti

Kaip valdžia mus plėšia ir leidžia kitiems plėšti portretas
EK direktyva dėl elektros rinkos liberalizavimo numato prievolę tik sudaryti sąlygas naujiems nepriklausomiems elektros tiekėjams tiekti elektros energiją vartotojams šalia visuomeninio tiekėjo. Direktyva nenustato, kad ES valstybės įvestų finansines sankcijas vartotojams, kurie iki nustatyto laiko nesudarė sutarčių su NET. Tuo tarpu Lietuvos politikai įstatyme nustatė, kad tokiems NET nepasirinkusiems vartotojams elektra tiekiama pagal garantinio tiekimo sąlygas, o jose kaina vartotojams yra nustatoma pagal biržos kainą ir dar papildomai pridedant 25% antkainį. Taip Lietuvos politikai ne tik uoliai vykdo EK nustatus planus bet ir paslaugiai stengiasi juos viršyti. Argi, prisiminus sovietmetį, jie nesielgia kaip eurokomjaunuoliai? Ar minėtas antkainis nėra tijūno botagas, kuriuo baudžiauninkai varomi į NET lažą?

niekaip nesuprantu

niekaip nesuprantu portretas
kas trukdo sitai per sikna darytai valdziai apribot perekupu pelna??????????? pvz : nordpool + 10%?????

jo jo

jo jo portretas
ignitis tai tiesiog caritas... turbut susugedo... :)))

Kokia \\\\\.../////

Kokia  \\\\\...///// portretas
Ketler tautybė???????????? Čmil,žinom.

baisiai įdomu

baisiai įdomu portretas
O kaip baigėsi istorija apie subyrėjusią saulės baterijų elektrinę ant Kruonio tvenkinio? Kažkaip tilo viskas ir nutilo.

Anonimas

Anonimas portretas
Sąmoningai ir neaiškiai parašyta kainos.

Anonimas

Anonimas portretas
Ka jūs čia rašote,rašykite aiškiai 1 kw kainą,pamiršote kaip rašoma 0.16; 0.167 taip turi būti parašyta.

Pil.

Pil. portretas
Turi būti aiškiai parašyta,kiek kainuos 1 kw.elektros namų ūkiui ,vieno rėžimo.Be naktinio.Nes namų ūkis naudoja dienos režimą ,Dauguma nesirinks dar tiekėjo iki gruodžio 18,nes aiškiai buvo pasakyta ,neskubėti.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių