Gimtadienio proga įteiktas „Teleloto“ bilietas padovanojo galimybę laimėti butą sostinėje

 • Teksto dydis:

Praėjusį sekmadienį „Teleloto“ laidoje paaiškėjo pirmasis finalistas, sausio 9 d. dalyvausiantis žaidime dėl šių metų pagrindinio šventinio prizo – trijų kambarių buto sostinėje. Laiminguoju tapo Martynas iš Lazdijų, kurį bent kol kas lydi išskirtinė sėkmė. Bilietą, atvedusį į studiją, jis gavo dovanų, o kvietimą į finalą jam, galima sakyti, įteikė kiti žaidėjai.

Bilietą gimtadienio proga padovanojo mama

Martynas pasakoja, kad „Teleloto“ jo šeimoje yra mėgstamas žaidimas, galbūt todėl šios loterijos bilietų vyras sulaukė ir gimtadienio proga.

„Mano tėtis jau daug metų dalyvauja „Teleloto“, bene kiekvieną savaitę turi bilietų. Dažnai jam jų nuperka mama, o šįkart, kadangi artėjo gimtadienis, mama du bilietus nupirko ir man. Tai dabar tėtis sako, kad per tiek metų mama jam laimingo bilieto taip ir nenupirko, o sūnui vat – iš pirmo karto“, – juokiasi vyras.

Kelialapį į finalą teliko pasiimti

Kad vienas iš mamos dovanotų bilietų laimingas, Martynas sužinojo jau gruodžio pirmąjį sekmadienį, stebėdamas „Teleloto“ laidą.

„Kai vedėjai pasakė, jog paskutiniojo pretendento laimėti butą bilietas pirktas Lazdijuose, puoliau tikrintis ir pamačiau, kad skaičiai sutampa. Nors tada dar tik gavau galimybę laimėti, džiaugiausi kaip jau laimėjęs“, – šviežiais prisiminimais dalinasi vyras.

Kitą, gruodžio antrąjį, sekmadienį Martynas pats lankėsi „Teleloto“ studijoje. Kartu su kitais keturiais pretendentais jis rinkosi skaičiais pažymėtas dovanas, kuriose slėpėsi įvairūs prizai bei kelialapis į finalą.

„Kadangi buvau paskutinis atrinktas kandidatas, tai ir rinktis gavau paskutinis. Tiksliau ne rinktis, o pasiimti, kas liko. Tai gerai, kad kiti žaidėjai man kaip tik paliko kvietimą į finalinį žaidimą“, – sėkmingai susidėliojusiomis aplinkybėmis džiaugiasi laimėtojas.

Šeima laidą žiūrėjo kaip filmą

Sekmadienio ryte dalyvavęs „Teleloto“ žaidimo filmavime Martynas grįžo namo ir beveik niekam šeimoje neprasitarė, kokia sėkmė jį aplankė. Tad vakare prie televizoriaus susibūrę artimieji laidą stebėjo itin susidomėję.

„Visi kaip gerą filmą žiūrėjo, atidžiai, su įtampa. O kiek džiaugsmo buvo. Mama niekaip negalėjo patikėti“, – apie vos prieš kelias dienas šeimoje vyravusias emocijas pasakoja vyras.

Laimėtojas – bet kokiu atveju

Pasiteiravus, ar mama, dovanodama „Teleloto“ bilietus, sūnui linkėjo laimėti būtent butą sostinėje, Martynas susimąsto: „Įteikdama sakė, va tau mašina. Gal nelabai net įsivaizdavom, kad galima tą butą laimėti – automobilis atrodė realesnis variantas.“

Tiesa dabar, jau tapęs vienu iš finalinio žaidimo dalyvių, vyras apie pagrindinį šių metų „Teleloto“ prizą atsargiai pasvajoja, netgi pamąsto, kad galbūt Lazdijus iškeistų į sostinę.

„Visokių minčių yra, labai daug visokių gal. Gal laimėsiu butą, o gal tą mašiną, kurios palinkėjo. O gal pinigų. Bet kokiu atveju – laimėsiu, o tada jau galvosim konkrečiai“, – pokalbį užbaigia vyras.

Martynas kartu su kitais keturiais finaliniais pretendentais, kurie bus atrinkti artimiausiomis savaitėmis, susitiks šį šventinį periodą vainikuosiančiame „Teleloto“ žaidime sausio 9 d. Tuomet ir paaiškės, kam atiteks pagrindinis prizas – elegantiškai įrengtas trijų kambarių butas sostinėje. Likusieji finalininkai taip pat bus apdovanoti „Volkswagen“ visureigiais bei piniginiais prizais.NAUJAUSI KOMENTARAI

nesamone

nesamone portretas
geriau butu daug smulkiu laimejimu,tad zmones tiketu ir pirktu bilietus

Virginija

Virginija portretas
Linkiu laimėti butą.:)

Ozizelis

Ozizelis portretas
Žmonių durninimas. Totalus durninimas. Argi butas Vilniuje yra gyvenimo prasmė ? Avinų kaimenė.
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių