Ekspertas: „Perlas Energija“ iš esmės iškrenta iš elektros tiekėjų rinkos

Grįžti į straipsnį

Jolita

Jolita portretas
Kokia įmonė sekanti ? Geras kraštas ta Lietuva.... vagių iki valiai. Vieni ktus gatavi lazdomis pamaloninti.

Pajūris

Pajūris portretas
Tokios šalies strateginės sritys turi išlikti valstybiniame pavaldume. Tas pats turi būti ir su strateginiais objektais ar žemės ištekliais.. Skaitykit LR Konstituciją. Lietuvi, kodėl leidi apiplėšinėt Tėvynę, statyti ją į pavojų nepaisant pagrindinio šalies dokumento?

šitam perlo direktoriui,

šitam perlo direktoriui, portretas
verta pasisamdyti gerą apsaugą arba iš karto emigruioti į kokią pietų amerikos valstybę. 180000 apgautų ir piktų žmonių ne juokai.

Giedrius

Giedrius portretas
Sėkmingo verslo istorijos

Nu jo

Nu jo portretas
Mulkiai bankrutuos garantuotai, nes klientai masiskai paliks. Ypac dabar, kai gali keistis tiekejus kas menesi kaip kojines. Ta prasme logikos ju sprendime matau dideli nuli, nes pasaulines energijos kainos absoliuciose aukstumose ir saldyta tarifa paeme klientai stipriai rizikuoja moketi maksimuma metus kitus, jei energijos kainos kristu. Stuobriai zodziu pas juos dirba ir garantuotai uzsidarys jie.

Hokolas

Hokolas portretas
Cha cha cha, vam tak į nada

Bankroto administratorius

Bankroto administratorius portretas
Sudariau kreditorių sąrašą

kvailiai jūs visi antPerlo lojantys

kvailiai jūs visi antPerlo lojantys portretas
Perlas bent sąžiningai dabar pasakė, kad atsisako sukčiauti. O va likusieji jus toliau mukina. "Nelriklausomi tiekėjai" - tai sukčių gaujos, pakelės plėšikai, kurie turi giminių ir draugų valdžios viršūnėlėse.

Sūduvis

Sūduvis portretas
Kažin elektros perpardavinėtojas turi kokias nors pareigas laikytis sutartyje numatytų sąlygų, ar tik teisę keisti, be vartotojo sutikimo,sutartyje numatytas sąlygas bloginant vartojui.?.?. Tai peršasi išvada kad ir vartotojas gali savališkai, be tiekėjo sutikimo keisti sutarties sąlygas, būtų ydomu sužinoti ką apie tai masto tie kam privalu kontroliuoti?.? Ar jų kaip ir visų valdžiažmogių akys ir ausys užlipintos atkatais? Visas šis elektros tiekimo ,,liberalizavimas,, labai vyresnės kartos žmnėms primena prievartinį kaimo gyventojų suvarymą į kolchozus taip dabar per prievartą visi vartotojai sugrūsti į spekuliantų aferistų gaujas.

Tomas

Tomas portretas
Kadangi Lietuvoje baudžiauninkų negina jokia valdžia, manau kaf toks PERLAS ENERGIJOS sprendimas pilnai tenkina baudžiauninkus. Kokos dar sutartys? Kam jų reikia?

,,Perlo,,terminalais

,,Perlo,,terminalais portretas
nesinaudokite,ir jokios loterijos,lai ,,čiulpia,,

jo

jo portretas
Ar reli kaina Lietuvoje elektros pagal zmoniu pajamas kazkoks absurdas , baisu kaip atsilieps gyventojams viskas dar brangs ir dides skurdas , zmoniu imunine sistema nusips nes ner pinigu o mokescius turi moket tad maisto saskaita bus taupoma ir virusas ispjaus nusilpusius .

Anonimas

Anonimas portretas
Jie temoka tik loterijas organizuoti, kitaip sakant rinkti mokescius is kvailiu, kas ir yra loterijos.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių