„Anex Tour“ Lietuvoje keliones siūlys nuo birželio

  • Teksto dydis:

Į Lietuvą ateinanti Turkijos kapitalo kelionių organizatorė „Anex Tour“ pradės veiklą birželį, kai pasiūlys poilsines keliones į Turkiją, Antalijos regiono kurortus, pranešė bendrovė.

Bendrovė taip pat pabrėžia, kad grupei priklauso nuosavos avialinijos, viešbučių tinklai, poilsiautojus aptarnaujančios kompanijos.

„Esame tikri, kad naujos vadovybės Baltijos šalyse sukauptos žinios ir įmonės padalinių ilgametė patirtis atvers naujas perspektyvas Lietuvos keliautojams ir prisidės prie dinamiškos įmonės plėtros“, – pranešime teigė „Anex Tour Baltics“ valdybos narys Ilkeras Adiguzelis (Ilkeras Adigiuzelis).

Įmonės padalinys Lietuvoje „Baltic World“ įregistruotas vasarį, jam vadovauja Giedrius Ribakovas – buvęs kelionių organizatoriaus „Novaturas“ finansų vadovas.

Bendrovė nurodo, kad „Anex Tour“ įkurta 1996 metais ir šiuo metu paslaugas siūlo daugiau nei 47 pasaulio šalyse.

2019 metais Turkijos žiniasklaida skelbė, kad „Anex Tour“ savininkas Nesetas Kockaras įsigijo seniausią ir didžiausią Rusijos kelionių organizatorių „Inturist“. Tais pat metais skelbta, kad „Anex Tour“ pasirašė preliminarų susitarimą dėl bankrutavusios „Thomas Cook“ padalinių Vokietijoje įsigijimo.NAUJAUSI KOMENTARAI

Egle viktoras

Egle viktoras portretas
ar ce nebus rusu pasislepusi agentura
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių