Svarbi žinia tėvams: Vyriausybė pritarė prezidento siūlymams dėl išmokų

Vyriausybė trečiadienį pritarė prezidento Gitano Nausėdos siūlymui dėl papildomų išmokų vaikams, siekiant pagerinti šeimų padėtį per koronaviruso epidemiją ir per didesnį vartojimą paskatinti ekonomiką.

Klausimą Vyriausybės posėdyje pristatęs socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis pasiūlė pritarti įstatymo projektui, tačiau tuo pačiu teigė, jog Seimas projektą turėtų tobulinti.

Anot ministro, reiktų pratęsti terminą ir leisti išmoką skirti iki 2021 metų sausio, kad šį priedą galėtų gauti visi iki metų pabaigos gimę vaikai.

Vyriausybė šiems siūlymams pritarė bendru sutarimu.

Prezidentas siūlo šeimoms išmokėti vienkartinę 120 eurų išmoką už vaiką, o daugiavaikėms, nepasiturinčioms šeimoms ir auginančioms vaiką su negalia – 200 eurų išmoką, šiuos pinigus pervedant iki liepos 31 dienos.

Prezidento siūlymas dėl išmokų vaikams yra šalies vadovo teikiamo didesnio paramos paketo dalis.

Šiam siūlymui po pateikimo Seimas pritarė. Toliau jis bus svarstomas Seimo komitetuose. Seimo salėje projektas turėtų būti svarstomas birželio 2 dieną.

Šalies vadovas prašė projektą svarstyti ypatingos skubos tvarka, tačiau parlamentas skubai nepritarė, taip pat dėl projekto paprašyta Vyriausybės išvados.

Dauguma politikų remia papildomus vaiko pinigus, nors kai kurie kritikai teigia, kad jie nebūtinai sugrįš į ekonomiką per vartojimą, be to, papildomus pinigus gaus ir dideles pajamas turintys žmonės, kuriems tokio poreikio nėra.NAUJAUSI KOMENTARAI

Debilai

Debilai portretas
Nevisi pensininkai ir verkia ir gauna tuos 300euru tėvai jai prisidare vaikus tegul ir augina kas liepė 5vaikus darytis. Kai kurios šeimos tai ir daro kuo daugiau prisigimdo tuo daugiau pašalpų gauna. Aš turiu 3vaikus viena auginu ir mama pensininka prižiūriu, dyrbu dar ir nesuku galvos kad va man reikia pašalpų neat alimentų neprašau nes man nereikia vaikams užkrauti bėdų kaip sukaks 24metai tada jie tėvą turės išlaikyti mama gauna 200eur ir neturi nei buto nei sodų nei nieko pas mane gyvena ir aš butą esu nusipirkusi iš paskolos nes aš turiu rankas kojas galiu vaikus išlaikyti pati man nereikia pašalpų ir ant viso pasaulio pyktį kad seimo narei ar pensininkai viską pajama. Mano trys vaikai patenkyti gyvenimu gyvena iš manęs nes aš juos turiu auginti iki 18metu arba pokol baigs mokslus. O ne va valstybė neduoda o pensininkas pajama pala tas pensininkas ir kažkada mokesčius mokejas ir jis dyrbias 35metus gauna pensijos 175euru. Tai žmonės nevarykit ant viso pasaulio.

Ela

Ela portretas
Žinot ką? Tikrai užkniso tie dejuojantys pensininkai! Butai užgyventi prie ruso, dauguma šiltai sėdit. Pensijas į kojinę dauguma kiša, o ne sau gardesnį kasnį nusiperka, o kai sukčiai paskambina, nesudvejoję atiduoda. Tai jei taupot ir gailit sau, tai ir nedejuokit! Aišku, yra ir sunkiau gyvenančių, bet tikrai dauguma badu nemirštat!

Jurga

Jurga portretas
Va Rama puikiai parašė. Nereik didint vaiko pinigų. Namų reikia jaunoms šeimoms.
VISI KOMENTARAI 13
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių