„Telia“ ir „Tele2“ jungia nemokamą ryšį su Izraeliu

  • Teksto dydis:

Telekomunikacijų bendrovės „Telia“ ir „Tele2“ klientai savaitę galės nemokamai susisiekti su Izraelyje  bei Palestinoje esančiais giminaičiais, draugais, pažįstamais, šeštadienio vakarą pranešė įmonės. 

„Telia“ klientams bus galima skambinti ir naudoti mobiliuosius duomenis bei siųsti SMS žinutes iki spalio 13-osios dienos pabaigos, o „Tele2“ – para ilgiau. Ryšys nekainuos tiek iš Lietuvos, tiek susisiekiant iš Izraelio bei Palestinos. 

„Jungiame nemoką ryšį visiems savo klientams, norintiems susiekti su savo artimaisiais Izraelyje ir Palestinoje arba išvykusiems į šią šalį. Mažiausiai savaitę tarptautiniai skambučiai iš Lietuvos į Izraelį arba atvirkščiai nieko nekainuos“, – teigė „Telia“ verslo klientų vadovas Daniel Karpovič.  

„Kompensuojame skambučius ir žinutes tiek esantiems Izraelyje, tiek skambinantiems į šią šalį“, – sakė „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims Petras Masiulis. 

Nemokami skambučiai ir SMS galioja visiems „Telia“ ir „Tele2“ privatiems ir verslo klientams. Taip pat turintiems „Telia“ išankstinio mokėjimo korteles „Ežys“ ir „Ekstra“. Susisiekti bus galima tiek iš mobiliojo, tiek iš fiksuoto ryšio tinklo skambučiais ar SMS žinutėmis.

Iš blokuojamo Gazos Ruožo Izraelio link šeštadienį nuo 6 val. 30 min. (ir Lietuvos laiku) paleista dešimtys raketų iš palestiniečių teritorijos. Pietų Izraelyje dėl tiesioginio pataikymo žuvo septintą dešimtį metų ėjusi moteris, o dar 15 žmonių buvo sužeisti. 17 val. 35 min. vietos (ir Lietuvos) laiku, žuvo 70 žmonių ir yra šimtai sunkiai, vidutiniškai ir lengvai sužeistųjų. 

Izraelio kariuomenė įspėjo dėl sirenų šalies pietuose bei centriniuose rajonuose ir paragino žmones būti netoli slėptuvių. 

Izraeliečių gynybos ministras Yoavas Gallantas (Joavas Galantas) pareiškė, kad palestiniečių kovotojų grupuotė „Hamas“ pradėjo karą su Izraeliu.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Šūdžiai niekad nesirinksiu telios ar tele2

Manau

Manau portretas
kad reikėtų gražinti cccr laikų kvotas žydams - ne daugiau kaip 3% nuo gyventojų kiekio. Ir sustiprint atrankas į valdžios postus. Toks įspūdis kad greit ant ministerijų (ir Gedimino pilies) reikės Israelio vėliavas kabint..;D:D))

R

R portretas
zydai ant tiek biedni, kad telefoniniam pokalbiam nebeturi? dabar sukars kitiem ant sprando tas islaidas. Neblogai ju galios lietuvoj išbujoję.
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių