Slaptažodžių kodų kortelėms – 100 eurų limitas

visa

visa portretas
tai rodo, banku grynu ispompavimo is indeliu,kuriuose liko tik indeliu skaiciai,nu ka tenka apleist bakus ,nusiimant visus indelius paliekant, tik 100 euru. Zmogus neturi jokio privatumo.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Čia tik banko ir stambiūjų indėlininkų interesai.Pensininkai,kurie mokesčius susimoka nuo sąskaitos ir apsipirkinėja kortele,nuo to tik nukenčia,nes sunku įsisavinti bet kokią naujovę.Betgi pradžioje tas ,,Swedbank'' pelną tegaudavo iš tų smulkiūjų,o dabar smulkiūjų indėliai tam bankui tik kišenpinigiai,tai ko jų paisyti?

pin

pin portretas
Nu tai visada galima pasiimt grtnus ir susimoket

Moon Base to Flight Control

Moon Base to Flight Control portretas
Gerb Nezabitauskas labai teisingai porina . Bambekliams nepatinka naujovės . Štai kaimynas nesiskyrė su žigulioku . Tai mes pradėjom dainuot : Nebegrįš ta diena kur praėjo. Nevairuosim daugiau žigulių .

Bekit zmones is to swedbanko

Bekit zmones is to swedbanko portretas
Apskurdeliu bankas kuri palaiko geybauskaite

Aš turiu

Aš turiu portretas
tą generatorių. Bet man nesuprantama, kokią teisę bankas turi spręsti, kiek pinigų žmogui leidžiama pasiimti? Juk tai jo pinigai, tai kodėl bankas jų neduos, kiek nori?

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Niurgzliai! Pensininkams kodų generatorius - nemokamai. Beje, tas generatorius - kodų kortelės elektroninis analogas, naudotis juo paprasta. Aš pats kol kas apsieinu su kodų kortele ir stebiuosi, kokie turtingi ir išlaidūs mūsų pensininkai, kad jiems 100 eurų limito (per dieną!) nepakanka.

...

... portretas
Lietuvoje vykdomi visuotiniai psichologiniai bandymai: "Na kiek gi dar tie runkeliai kentės'.

kreipimasis i pensininkus,

kreipimasis i pensininkus, portretas
pensininku pensijos eina i sweedbanka, is ten atsiskaitoma automatiskai uz buto mokescius visos naujoves skirtos ne pensinikams, geriusiai butu atsisakyti ju paslaugu ir pensijas gauti grynaisiais ir patiems moketi mokescius patiems, be jokio banko isikisimo, naujoviu, tvarkyti savo grasius.Net atsiimti, prireikus bedai nustatytas limitas i diena. Pensininkai, bukime vieningi, kas dar laiko savo pinigelius, atsisakykime sito banginio paslaugu, tegul jie paspringsta

kaunietis

kaunietis portretas
Aš jau išėjau iš šito banko. Liko tik 2-ra pensijų pakopa, kurią galima pasižiūrėti kokius 2-3 kartus per metus [ o ir mažiau...] nuėjus į skyrių...

mama

mama portretas
visais siais naujais atvejais dingus pinigams gali būti apkaltintas ne bankas o ismanusis telefonas,ar generatorius,,,ar nutekejas parasas.......nei vienas is siulomu budu netinkamas ir nesaugus ir dar papildomai kainuojantis......todel atsisveikinsiu su siuo banku....

kkkk

kkkk portretas
Nesuprantu bankai mūsų pinigais naudojasi ir dar mums sąlygas kelia kaip jie nori, atiduokit darbovietėse uždirbtus pinigus į rankas ir man nereikės jokių bankų

atrodo

atrodo portretas
Mane paskatins šūdbankį pasiųsti ant trijų raidžių ir tapti kito banko klientu.

Pensininkei

Pensininkei portretas
Jeigu neturite išmanaus telefono, naudokite pin generatorių. Tada telefonas nereikalinas.

pabuskit

pabuskit portretas
nesinaudokite skandinavu bankais tokiais kaip SEB, SWED bankas jie tiesiog vagia jusu pinigus. Lietuviskose bankose Siauliu ar Medicinos ikainiai mazesni 2 ar net 4 kartus. Be to, SEBe net neliko limito nuimti grynus, uz 400 teko sumoketi 3.20eur. Siauliu banke priklausomai nuo tarifo limitas 1000 ar net 2000 gali buti. Klaipedoje SEB tebeturi tik 1 ofisa o Siauliu net 4, taigi nereikia laukti 1-2 val eilese.

pensininkei

pensininkei portretas
o kodų kortelėse skaičiukai didesni? Nelabai suprantu aš to viso kipišo.

Pensininkė

Pensininkė portretas
Gal kas žinote, koks gręsia laisvės atėmimas, jei aš nesinaudosiu išmaniuoju telefou ir Smart programėle.? Man labai gera tinka laidinis telefonas, nes jo skaičiai gerai matosi ir naudotis lababai paprasta.

Tai tada

Tai tada portretas
Geriausias bankas-kojine.!!! Nei kodu generatoriu,nei Smart-Id.

Pilietis

Pilietis portretas
Visos naujovės ne kliento patogumui o tam, kad bankas gautu daugiau pelno.Dauguma žmonių išvyksta iš Lietuvos,mažėja bankų naudotojų.Nėra ką bankuose laikyti ,maži atlyginimai,pensijos,jie kas mėnesį išleidžiami.Banokse užsienyje pinigus laiko verslininkai,žinome ką laiko užsienio bankose ir kas jais naudojasi ir kaip naudojasi.Lietuvai tiek bankų nereikia ,kiek šiuo metu yra.

otto

otto portretas
Progresas neturi derintis prie gyvenančių akmens amžiuje.

pinigai musu?

pinigai musu? portretas
ar ne musu? Daugelis senjoru neisisavins naujoviu. Koks istatymas leidzia taip elgtis su zmoniu pinigais?

vot teip

vot teip portretas
Atsirastų reali alternatyva žuvėdų bankams,didžiuma jų klientų išeitų ir daugiau nebeatsisuktų į jų pusę,tam ir buvo dirbtinai subankrotintas Snoras,kad swedbankiai galėtų be konkurencijos daryt ką tik nori bankų sektoriuje

Pensininkė

Pensininkė portretas
Nesiūlykit to generatoriaus senjorams, nes daugelis ir per akinius silpnai mato, o ten tokie maži skaičiukai. Aišku ir išmaniuosius ne visi turi. Žodžiu, vargas. Teks palikti bankus ramybėj.

Com

Com portretas
Kokios čia nesąmonės. O Vasiliauskas--- miega :)

Šitoj

Šitoj portretas
Vietoj Centrinis bankas turi kokį nors žodį, ką reiškia apriboti ASMENINES lėšas???
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių