Ketvirtadalis lietuvių mano, kad jų šeimos finansinė padėtis pablogėjo

Kęstas

Kęstas portretas
Kaip mums toliau gyventi? "Pirmasis žingsnis yra atsisakyti kapitalizmo dievinamo individualizmo ir pripažinti tarpusavio priklausomybę, kuri yra būtina ilgalaikiam išgyvenimui. Mes priklausome nuo to, ar mūsų vandens tiekimas yra švarus, o upės - nuo mūsų, kad jų neužnuodytume. Prašome kaimynų stebėti mūsų šunis ar laistyti augalus, kol mes esame toli, ir pasiūlyti mūsų pagalbą natūra. Mes samdome nepažįstamus žmones prižiūrėti mūsų vaikus ar senstančius tėvus ir pasitikime jų užuojauta ir kompetencija. Mes mokame mokesčius ir tikimės, kad išrinktieji išleis tuos pinigus tam, kad keliai būtų saugūs, mokyklos atidarytos, nacionaliniai parkai apsaugoti.

Kęstas

Kęstas portretas
Šie santykiai tarp mūsų ir gamtos pasaulio bei mūsų ir vienas kito liudija tarpusavio priklausomybę, kurią kapitalistinė logika mus skatina atmesti. Reprodukcija yra pagrindinis abipusės priklausomybės realizavimas. Mes priklausome nuo bent dviejų žmonių, kurie gali mus padaryti įmanomais. Mes atsirandame kito žmogaus viduje ir gimstame, padedant gydytojams ar artimiesiems. Mes augame aplinkoje ir bendruomenėse, kurios formuoja mūsų sveikatą, saugą ir vertybes. Turime rasti konkrečių būdų, kaip atpažinti šią tarpusavio priklausomybę ir pasiryžti ją sustiprinti." Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Zita

Zita portretas
Skundžiasi kad pablogejo,bet pilni prekybos centrai zmoniu o ir pirkimas beprotiskas,perka reikia nereikia, o ir tingi gamint namie perka pusgaminius,o paskui skundziasi kad vlogas gyvenimas.

...

... portretas
Dėdulė: "Visą nepatenkintą šunaują reikia nedelsiant į airijas išbogint; - gaila kad negalim jų kaip anksčiau iškart į Sibirą išvežt. Bet - va, pasodinsiu Broileriuką į valdžią, ir sužinos tie gojai kas čia nusipelnę gyvent".

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Taip! Dirbančių (legaliai) žmonių ir užsidirbusiųjų truputėlį didesnes nei 300 eurų pensijas- tų ženkliai sumažėjo ir jie jau bus sulyginti su dar skurdžiau gyvenančiais. Juk Nausėda taip ir siekia, kurdamas gerovės valstybę, sulyginti su varganai gyvenančiais! Bet bedarbių pašalpa puikiai padidėjo , arba nelegaliai dirbančiųjų pajamos- turtingiau gyvena! Einame prie komunizmo- viduriniosios klasės neliks!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių