I. Genytė-Pikčienė apie G. Nausėdos siūlymus: tai neigiamai paveiktų darbo rinką

Dainius

Dainius portretas
Sena dainelė. Gal iš viso pensijas ir pašalas panaikinam. Tada minios pensininkų ir invalidų puls dirbti už maistą, kad badu nenudvėstų. Šlikštus libertalbolševikinis š**o malimas.

Kęstas

Kęstas portretas
Didelės nuolaidos maisto kainoms Suomijoje. "HELSINKI, Suomija. „Laiminga valanda“ „S-market“ parduotuvėje, Vallila darbininkų klasės kvartaluose, vyksta toli nuo alkoholinių gėrimų ir nėra visiškai linksma. Kainos, kurios jau sumažintos 30 procentų, yra sumažintos iki 60 procentų, esant lygiai 9 val. Tai dvejų metų kampanijos maisto švaistymui mažinti dalis, kurią šios garsiai ir linksmai išgeriančios šalies įmonių vadovai nusprendė vadinti „laiminga valanda“, tikėdamiesi pritraukti nuolatinius klientus, kaip ir bet kuris tinkamas baras." Kompiuterių laikais lengva organizuoti tokius išpardavimus. Jie yra geri mūsų aplinkos išsaugojimui. Mane seniai stebina mažos nuolaidos pasenusiam maistui Maximose Lietuvoje. Šlykštūs lietuviškų Maximų prekiautojai degtine nebijo išmesti lauk tonas maisto. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Jonas

Jonas portretas
Atsirado mat eksperte.Piena nuo lupu nusivalyk is pradziu

Anonimas

Anonimas portretas
Nausėda tikrai nedurnas. Bet sedintieji jau užkerta kelią geresniam gyvenimui. Kiek skaitau ką pasiūlo Nausėda seimo veikėjai atmeta pasiūlymus ir parašo kad mes eitumem blogyn. Nesikiškit nes 30m.nuvaret Lietuva. Gerai kad emigracija tai padeda atsigaut.

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Vat per tokius sutriestu PIKTYBINIUS GENIUS ir kencia lietuva. Visos Lietuvos elgetos vienykites !!!!!

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Afigiet Genyte ir dar Pikcine, Genys ir dar PKTYBINIS

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Genyte eik stuksenti i medi, Jeigu prezidentas pasake , kad paveiktu teigiamai, reiskias paveiktu teigiamai.

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Vo, vo jau po trupiti prasideda

jau 30

jau 30 portretas
metu neigiamai ir prazutingai veikia 141 priimti 'istatymai' ir visokios 'pataisos' nuo kuriu ,nei Lietuvai nei Tautai lengviau.

I.

I. portretas
Gal antrą kartą linkęs pritarti LLRI nuomonei, nes prezidentas nori sulyginti dirbusius ir dirbančius su nenorinčiais dirbti.

rms

rms portretas
is rytu buriai arabu atvaro ir valdzion suliake...greit lt kalba bus popieriuje o valstybine rusu...jau dabar sostines centre retai kur girdet lietuviskai...pagrinde rusakalbiai...

prezidentas

prezidentas portretas
pademonstravo savo proto ribotuma pasiulydamas mazinti npd, kitaip sakant susimove.

Taip taip

Taip taip portretas
Tai tegul kelia pensijas tiems kurie visą gyvenimą dirbo. O ne visiems. Dabar ponia pradirbusi 10 metų gauna 50e mažesnę pensiją., negu žmogus išdirbęs 40 metų. Tai valio, visi nedirbkim, koks skirtumas.

Dugną dėsim

Dugną dėsim portretas
Valdininkai matyt įsivaizduoja, kad Lietuvoje liks tik jie o aptarnaus juos ukrai ir baltarusiai. Ponaus, taip sakant valdininkija. Tačiau skirtingai nuo lietuvių - šios tautos yra solidarios, ir netrukus kai kuriose valstybės tarnybose bus apstu ukrainiečių. Išlaikyti valstybinės kalbos egzaminą netruks ilgai.

Snarglė negirdėjo apie vidinę paklausą ir jos skatinimą

Snarglė negirdėjo apie vidinę paklausą ir jos skatinimą portretas
Snarglė ekspertė???... Šitie liberastų nuopisos vykdo žydų planus kaip sunaikinti tautas, paliekant vieną elitinę žydų...

Beda

Beda portretas
Tautai ,kai viskas privatizuota,pajamas gauna privatininkai,valstybei tik pvm ir akcizas, skurdi valstybė skurdi Tauta, bet turtingi 141ir jų statytiniai,bėda Tautai,bėda.

Kęstas

Kęstas portretas
Ką galima pasakyti apie Lietuvą ir „ketvirtąją pramonės revoliuciją“? "Kandidatas į JAV prezidento postą ponas Yangas pasinaudojo savo platforma, norėdamas švelniai pamokyti JAV apie „ketvirtąją pramonės revoliuciją“ - dėl kurios, jis baiminasi, sunkvežimių vairuotojai, skambučių centro darbuotojai ir mažmeninės prekybos tarnautojai neteks darbo - ir siūlyti universalias pagrindines pajamas (tūkstantį dolerių per mėnesį kiekvienam JAV gyventojui), kaip būdą nuraminti skausmą, kurį, kaip jis sako, tokia revoliucija tikrai sukels." Lietuvoje automobilių vairuotojų, ir mažmeninės prekybos tarnautojų yra svarbiausi darbai, ekonomikos ir valstybės finansų pagrindas. Bet ukrainiečiai gali patraukti toliau į Vakarus. Ir mums, lietuviams visada padeda emigracija. Sakyti, kad Lietuva, praradusi ūkį, netaps dykviete, yra naivu. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių