G. Nausėda: JAV ir Lietuvos bendradarbiavimo augimo potencialas yra didžiulis

Grįžti į straipsnį

Labai

Labai portretas
Įdomu ką gi Fašingtonas įnvestavo Lietuvoje, nebent iškrypėlių priverstinai garbinimą, transvestitų būtinumą, ir jų '' demokratija''

M

M portretas
Na,koks cia potencialas,?jankiai tuoj užgrobtų,jie tokie gudrūs,kariauja tik kitur,kiršina visus.Ir į LT.atejo po 70m.nirs žadejo isvaduoti,tuoj po karo,bet jiems buvo nenaudinga.

Na va, Paskaitai komentarus

Na va, Paskaitai komentarus  portretas
o sako ,kad Lietuva be kremlinių. Ir dar kiek jų yra

Ne tavo reikalas.

Ne tavo reikalas. portretas
Dar Tokio klauno prezidento neteko matyti. Vietoj to kad palaikytų ekonominius ryšius su Kinija ir Rusija,kur visi gamtos resursai patys pigiausi , jis tiesiog Lietuvą pardavė fašistinei-teroristinei valstybei JAV. Šita jankių valstybė yra pati didžiausia teroristų tėvynė. Į šį lietuvos prezidentą nekreipiu jokio dėmesio, nes žmogus serga rusofobija neišgydoma liga iki mirties.

Koks

Koks portretas
radikalus oficialiosios sklaidos pasikeitimas.Anksciau prezidentas niekada neturejo tokio palankumo vertinimuose.Rysiom su kuo cia?Galimai, aisku.

>>>:))) \\\\\.../////

>>>:)))  \\\\\...///// portretas
>TAI valstybinis NUSIKLTĖLIS,jo vieta teisiamūjų suolas su gabriu,PIŠ'u,Čmil.......................,na ir KGB, TSRS "profesorių" šalia šaikos įtaisyti.

:)))

:))) portretas
turistas...

Anonimas

Anonimas portretas
Biški visai ne ten tamsta nuvažiavo. Reikėjo į Kiniją važiuot, taikytis ir prašyt kiniečių investicijų, nes kiniečiai nežiūri kaip kitus išnaudot skirtingai nuo jankių

Pilietis

Pilietis portretas
Mažas švedų klerkas. Koncervatoriu kišenėje sėdi. Pažeidineja konstitucija marijonete

Žemaitis

Žemaitis portretas
NULIS

Hahaha

Hahaha portretas
ok boomer.

Galerijos

Daugiau straipsnių