Europarlamentaras įsiutęs dėl skrydžių: buvo blogai, o dabar – košmaras

Grįžti į straipsnį

Auštrevičiau, tavo žodis paskutinis

Auštrevičiau, tavo žodis paskutinis portretas
Nekenčiu šito politinio veidmainio nuo tada kai prašiko Ignalinos atominę be jokio pasipriešinimo, tuo tarpu kad kitos šalys į ES vergiją pasidavė nesunaikinusios savo atominės energetikos nors gamita ten pat.

Rusų laivo kryptis tas Vilnius ar Kaunas

Rusų laivo kryptis tas Vilnius ar Kaunas portretas
Daugiau nei pusė Lietuvos skraido iš Rygos, nes kuriems krienams mums trenktis į Vilnių ar kauną, jei Ryga dvigubai arčiau o ir aerouosto personalas normalūs žmonės tokie pat lativiai - baltai kaip ir mes, ne pasipūtę „liankai“ ar kavianski „bajorai“.

To petras

To petras portretas
Nelakstyk kiekvieną savaitgalį namo ir nebus problemụ.

Benas

Benas portretas
Ko steni-vaziuok su masina. Ar ne tavo deka Ignalinos Atomine uzcdarem-paaiskemjo,jokia ES nestate kaip salyga,o tik pageidavo. Dabar turit palei nosi Astravos,o patys vietinia tarpininku mafijai mokam kosmine kaina. Kuo geresni uz rusiska mafija?

Anonimas

Anonimas portretas
Vargšytis Petras, kaip man jo gaila.... taip vargsta žmogus dėl Tėvynės, o čia iš jo dar šaiposi...

Ko gero

Ko gero portretas
jeigu nebūtų uždaryta Ignalinos AE, ji būtų uždirbusi lėšų ne vienam lėktuvui. O dabar jeigu nepatinka darbas su kelionėmis gal reikėtų susirasti darbą be kelionių....

Ple

Ple portretas
Sestu i autobusa ir maziau cia dejuotu. Atsirado ponas

Komentaras

Komentaras portretas
Manau, kad sumažėjo keleivių srautai todėl ir neliko maršrutų. Į Londoną galima nusigauti iš Airijos. Spėju, kad į Dubliną keleivių srautas nesumažėjo. Į Briuselį gal per Lenkiją ar Latviją arba kad ir per skandinavus kažkur per Daniją ar Norvegiją. Aišku gausis gal tiesiai per aplinkui ir kažkiek brangiau, bet negali apsimokėti skrydžiai kur keletas keleivių skrenda į Briuselį. O jeigu oro uostų vadovai padidino mokesčius ir dabar kliedi apie nuosavų oro linijų steigimą tai gal jau laikas atėjo keisti vadovą. Nes mano supratimu mokesčius galėjo pasiderinti iš keleivių kitais būdais nei juos didindami skrydžių bendrovei taip jos netekdami.

nežiniukas

nežiniukas portretas
kiek teršalų į atmosferą paleidžia traukinys kad nuvežtų vieną briukselio darnajiedą ir kiek lėktuvas>? Spėčiau , lėktuvas pirmauja. Tai reikėtų skrydžius palikt tik per okeanus.

Anonimas

Anonimas portretas
Meldžiu Dievo, kad į Briuselį eitumėt peščiomis ir kuo ilgiau....

Tolerantiškas Katinas

Tolerantiškas Katinas portretas
O ką Auštrevičiau padarėte dėl Lietuvos, kad tų skrydžių būtų daugiau ir geresnis susisiekimas iš EU užkampio Lietuvos su civilizuota Europa??? Pakeliate mokesčius ir išvaikote avia likučius iš Lietuvos, po to skundžiatės blogu susisiekimu. Europarlamentaro atlyginimas po mokesčių 7500 eurų, plius apmokamos iš EU biudžeto visos kelionės į gimtą šalį ir atgal, ir komandiruotės. Sunkus darbas, Auštrevičiau, būti europarlamentaru. Kaip alternatyva, galima įsidarbinti už dešimtkart mažesnį atlyginimą maximos kroviku, va ir namai būtų arti, ir mažiau nepatogumų. :)

Daugiau toleransijos

Daugiau toleransijos portretas
Labai teisingai visi liberastijos deputatai to ir yra nusipelnę, tiesa ar Sirijos nelegalai reguliarei moka nuompinigius?

Anonimas

Anonimas portretas
Ka tu ten veiki tame pi.de.ru sabaksyne? Sedek namie K.U.R.V.A

Nepartinis

Nepartinis portretas
Nera ko maltis pirmyn ,atgal-dirbkite !
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių