Dyzelinių automobilių vairuotojams – džiugios žinios: kainuoja pigiau už benziną

  • Teksto dydis:

Vidutinė benzino kaina Lietuvoje per savaitę padidėjo vienu centu, o dyzelinis kuras atpigo trimis centais, rodo ketvirtadienį Lietuvos energetikos agentūros (LEA) paskelbta degalų kainų pokyčių apžvalga.

LEA duomenimis, kovo 27 dieną litras benzino Lietuvoje vidutiniškai kainavo 1,52 euro, dyzelinio kuro – 1,48 euro. Pasak Agentūros, pirmą kartą nuo praėjusių metų rugpjūčio pabaigos vidutinė dyzelinio kuro kaina Lietuvoje yra mažesnė už benzino. 

Degalų kainos Lietuvoje toliau išlieka mažiausios Baltijos šalyse.

Latvijoje kovo 20–27 dienomis benzinas atpigo keturiais centais iki 1,58 euro, dyzelinis kuras – penkiais centais ir kainavo 1,56 euro. Estijoje benzino kaina nesikeitė ir liko 1,68 euro, tuo metu dyzelinis kuras atpigo vienu centu – iki 1,58 euro.

Lenkijoje benzino kaina nesikeitė ir liko 1,42 euro, o dyzelinis kuras atpigo trimis centais iki 1,44 euro. Vokietijoje benzinas pabrango dvejais centais ir kainavo 1,82 euro, tuo metu dyzelinis kuras atpigo vienu centu – iki 1,69 euro.

Didmeninė benzino kaina Lietuvoje kovo 1–29 dienomis padidėjo 3,6 cento už litrą, o dyzelino sumažėjo 1,9 cento.

„Brent“ nafta kovo 21–27 dienomis, palyginti su ankstesne savaite, brango 2,2 proc. ir vidutiniškai kainavo 75,1 JAV dolerio už barelį, „Urals“ kaina padidėjo 2,6 proc. iki 51,7 JAV dolerio.


Šiame straipsnyje: kurasdegalaidyzelisbenzinas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
kaip visada atpigo degalai bet ne kolonelese... UŽ tai reikia bausti Juozita, nes vienintelė reguoja į rinkos kainas,,,,,

Lukošius

Lukošius portretas
aūūūū, kacapukai, kur dingot?aha, dar negavot nurodymų
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių