Auditas atskleidė didžiulį piktnaudžiavimo mastą Lietuvos keliuose

Virgis

Virgis portretas
Neliko Masiuliui stogo Grybauskaitės, tai ir išspjovė iš ministrų tą konservatorių statytinį, nevykėlis.

Sigitas

Sigitas portretas
Patikrino savo broką.Bent tiek yra sąžiningai padaręs, o kur buvo anksčiau kol neprimynė uodegos?

Antanas

Antanas portretas
...darykit kad konkursa laimetu ne maziausia kaina o vidurine kaina. O uz maziausia kaina gali tik dali darbu padaryti tai ir taupo .Valstybe dziaugiasi kad sutaupe po konkurso rangovai dziaugiasi kad puse medziagu nesudejo...tai ir kelius po 3 metu reikia remontuoti. Pas mus geresni kelininkai negu Vokietijoje jie du kartus pigiau kelius tiesia....stebuklu nebuna..

daugelį

daugelį portretas
metų dirbu keliose kelininkų įmonėse, tai manau, kad visos įmonės dirba panašiai gudraudamos, juk mes vieni su kitais pastoviai bendraujame, pasitariame darbus priiminėja daugelį metų tos pačios "prilesintos" kontoros ir jų specilistai, tai ir kol viskas buvo ramu, tylu, taip ir dirbome ir būtų viskas taip ir toliau, jai ne Masiulis, kuris kai tik jį sugalvojo pakeisti, iškart puolė keršyti, visus apkaltindamas

Valdas

Valdas portretas
Vienas iš normaliausių ministrų buvo. Kitiems iki Masiulio, kaip karvei iki Mėnulio. Ateityje Roką, matau, premjero poste. Sėkmės jam.

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
Jus mažiau verkit o rašykit seimo nariams kaip padare ..zosė..seimunui koncervatorui del viči .tik deka draugu musu mes išsivalisim

Gyventojas

Gyventojas portretas
Įdomu ar buvo patikrintas 2017 metais asfaltuotas kelias Juostininikai - Nausodė Anykščių r. Asfaltas žiaurus , jei galima pavadinti asfaltu, naftos košė.. neįmanoma važiuoti tokiu keliu.

Dieve mano

Dieve mano portretas
Tikrinti juos reikia dazniau.Vagims nesvarbu,kad Lietuva butu grazi. Jiems svarbu prisivogti. Isvada viena ,grieztai bausti.

Manau

Manau portretas
Labai gaila Masiulio,nes jis nenusileiso Karbauskiui ir jo vogimo.Dabar suskubo atsikratyti.Nežinau kodėl ir prezidentas pritarė?Jau pradedu gailėtis,kad už jį balsavau.

litovcai

litovcai portretas
pries babulkas galyngi

jooo

jooo portretas
kiek kainavo atlliktas auditas?

Au - au- auditas

Au - au- auditas portretas
Tai ko cia lojate, kas jau senai visiems zinoma? Greiciau sugaukite ir pasodinkite Eligiju Masiuli buvusi susisiekimo ministra, kuris akivaizdziai eme kysius liberastu partijai is tu imoniu.

juk

juk portretas
tai /magnutes/ palikta sistema griaunanti visa salies uki ir leidziancia tiems indivydams /aklai/ vykdziusiems jos ipareigoimus pasipinigauti o valiuta pervedant kito vardu sveicarijos bankuose....

Raimis

Raimis portretas
Ponas rokai girdisi p.Karbauskio gaidele.Praktiskai zodis i zodi

Rokas

Rokas portretas
R. Masiuliui ne ministru bet auditoriumi, arba viešųjų ryšiu atstovu ministerijoje reikia dirbti. Kaip ministras jis nieko nepadarė, jis tik audituoja ne tik kelius bet ir mokyklas, ir kitų klaidų ieško, o Kaunas Klaipėda autostrada jau tragiška ir jos būklės gerinimo ir dėl kelių statybos Rokas ne tik kad nieko gero nepadarė, bet net sugebėjo 80 mln. eurų neįsisavint kelių būklės gerinimui, siūlau atlikti išsamų R. Masiulio veiklos auditą.

to Saulius

to Saulius portretas
gandragalvių ir vagių gynejas-tai tave reik vyt iš LT kad nesmirdėtum

Anonimui Pidarui

Anonimui Pidarui portretas
Viskas pas mus stabilu, ponų daugėja - ubagų taip pat!

Saulius

Saulius portretas
Vienas iš geriausių sprendimų, vyt lauk tą Masiulį, konservatorių mafijos statytinį.

Raudonieji bebrai visada pelnėsi iš kelių

Raudonieji bebrai visada pelnėsi iš kelių portretas
raudonskūriai nervinosi, kad Masiulis trukdo toliau vogti. Todėl kolchozas pasiskubino juo atsikratyti

Jurijus

Jurijus portretas
Apgailėtinas prezidento Nausėdos išgąstis,kad Karbauskis nekels kojos į prezidentūrą.Todėl nuolankusis prazidentas ir neužstojo akivaizdžiai sąžiningo,drąsaus ryžtingo,nedrebančio dėl savo posto,reformatoriaus ministro R.Masiulio.

Gatvės gyventojas

Gatvės gyventojas portretas
Šiuo metu, vykdomos gatvės kelio darbai Kaune, Kalvarijos g., Šios gatvės ilgis siekia, bent 3,5 km.tai tikrai, kadangi gatvė prasideda nuo Europos pr.ir tęsiasi iki Via Baltik. Yra pastebima, kad kaip kurie darbai, atliekami labai skubotai ir nekokybiškai, tiesiog kuom greičiau atlikti, nes skaitėme, kad skirta šios gatvės rekonstrukcijai 5 milijon.eurų.., tad norime, kad dirbančios įmonės, kaip paminėta straipsnyje darbus atliktų tikrai kokybiškai, o ir dažniau užsuktų, ekspertų grupės...

kaunietis

kaunietis portretas
Neveltui buvo kalbama, kad nera patogesniu budu "isplauti" pinigus, kaip "pakisti" juos po asfaltu-kiekvieno visu keliu metro juk nepatikrins. Garbe Masiuliui, kad jis vis tik patikrino ir rado, kur išvogti visų mūsų milijonai guli.

Budelis

Budelis portretas
Ir taip aisku, kad isvogti milijonai. Tokiu baisiu keliu nera niekur. Ir nei vienas degradas nesedi.

Jonas

Jonas portretas
Neatskleide, o patvirtino, ka visi ir taip zinojo...

Anonimas

Anonimas portretas
Todel ir nueme ministra.Juk reikia pasipildyti kai kam kisenes.Tai korupcija AMB klano paveldas.

kaip

kaip portretas
dar nepatikrino kelių, statytų iki 1990 ................... paligynimui
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių