Viceministrė apie privalomus skiepus: tikėtina, kad reikalavimas įsigaliotų vasario mėnesį

Grįžti į straipsnį

To - anonimui

To - anonimui portretas
Ei tu zombi, nuo tavo pašvinkusių putų žmonės užsikrečia. Pavydi mums sveikiems! Atmink bandymo triuši pavydas - nuodėmė.

atsakymas

atsakymas portretas
to 4, tyrinėjimai buvo daryti, 42 proc. bonkiukų be drato, nepavojingi, kalbama skirtingom valstybėms drato potencialas procentais skirtingas, valstybės sektoriui, darbuotojams gali būti kad mažai išvis papuola drato.., nesvarbu ar medikas ar darbo byržoje dyrbantis, bet čia laikina, gausi 3 kartą, ir gali būti per vėlu jau kažką analizuoti.... Negavę tų chemikatų giriasi kad jiems viskas gerai, o kaip bus po 4 karto ?!!! dar sulaukti reikia 4 karto, po 2 k.. iškeliauja pas abraomą............

4

4 portretas
Vakcinuoti miršta nuo kitų sveikatos problemų po skiepų, bet apie tai niekas nepasakys, bet ir pilna žmonių kuriems nei vakcinos, nei COVIDai visiškai nekenkia

Tomas

Tomas portretas
kuo didesni bispridiela stums valdžios ir jo potencialas greitės , tuo jie greičiau prisišauks savo AGONIJĄ, žmonės sukils kaip 1917m. , stumkit bispridielus , bet ir ruoškitės kur slėpsitės....!!!. Karmos dėsniai Visatoje visada suveikia, nuo jų pabėgti yra neįmanoma,

Lauris

Lauris portretas
Koks dar gali buti privalomas šudo marmalo vakcinavimas jei nuo ju neigauni jokio imuniteto baikite tas nesamones su šudo marmalais

Anonimas

Anonimas portretas
Antivakseriams putos pradeda begti is burnos nuo tokiu straipsniu :D

skiepas

skiepas portretas
pasiskiepiję ne tik platina virusėlius, bet netgi ir miršta..

O

O portretas
Avis greitai busit suvaryti i devinta forta bandikit nesiskiepit

V

V portretas
Komsetvatoriai grįžta i cccr kada pradės tremti dabar skiepai neaiškus jau vaikam nėra vietos

medikė

medikė portretas
Nekaip nesuprantu,tai kam tas privalomas skiepas,jei pasiskiepijus gali ir sirgti ir platinti tą virusą?????

By. Rka deėjęs

By. Rka deėjęs portretas
Vienus badys, kitus pocher.... Nereikia... TAI KOKIA CIA CHUINIA - POKAZUCHA darote???? Ar jums APSIMOKA TAIP DULKINTY SMSGENIS???

peticijos.lt pasirasykite

peticijos.lt pasirasykite portretas
pries gp, stabdyti gp visam laikui , greiciau pasirasykite

Birutė

Birutė portretas
Jau tikrai laikas vieningai išeiti į gatves visuose miestuose,nes mus nužudys ta lbgt ištvirkėlių gauja.Velniop ta Dulkį,tą vyriausybę, kas liks iš mūsų po metų? Virsime dulkelėmis.

....

.... portretas
Pisk tu nx,valkata

Anonimas

Anonimas portretas
Pridurke jau pasake kada liaudis PRIVALO iseiti i gatves, miskus GINKLUOTAM PASIPRIESINIMUI. Musu 85 %, isgamu valdzioje apie 2000 + isgamu seimos, gimines. Utilizuoti daug laiko neuztruks. Su neapykanta atmatoms sirdyje sunaikinkim Lietuvos priesus.

kas svarbiau

kas svarbiau portretas
ar būti aviai, varomai gardu į skerdyklą, ar laisvu žmogumi, kuris daro sprendimus? Iškils dilema kiekvienam. Juk ir kvailam aišku, kad tai ne dėl mūsų sveikatos, tai dėl žmonių dresiravimo, pavergimo ir net silpnųjų išnaikinimo verčiant badytis jau kas 4 mėn, pasak tokio žmogystos balevičiaus - duomenų mokslininko.

AŠ manau tik taip.

AŠ manau tik taip. portretas
Tik už privaloma vakcinaciją. O kurie negali vakcinuotisturi gautiiš šeimos gydytojo pažymą ir testas nemokamas. Mokytojams ar kitiems dirbantiems darbą su žmonėmis.

S.S.S.

S.S.S. portretas
Jonuk ar esi ant tiek naivus, kad nematai, kad paskiepyti ir platiną tą virusą. Keliauja po pasaulį kas? Pagrinde paskiepytį. Prekybos centruose vien tik paskiepyti su GP pasais. Aplankykite naktinius klubus, ten irgi įleidžia tik su GP, jie sausakimši. Šį savaitgalį teko pabuvoti viename Vilniaus naktiniame klube, tai jis ant tiek sausakimšas, kad ne musė nepraskristų. Užtenka vienam būti sergančiam ir visi dalinasi kas kur ir plius išnešioja, po namus ir darbus ir t.t. O ką kaltina dėl to? Tik neskiepytus. Tai ar ne absurdas? Plius labai daug yra prasirgusių, kurių imunitetai atsparūs yra net ir atmainoms. Ir tą yra patvirtinę tikri neparsidavę medikai. O ką mūsų žiniasklaida pliurpia reikia mažiausiai kreipti dėmesį, nes ji neatitinka realybės.

Jonas

Jonas portretas
Turi būti visuotinė privaloma vakcinacina,Nes kitaip niekad pandemics nesibaigs

Katalikiškos mokyklos mokinys.

Katalikiškos mokyklos mokinys. portretas
Atmaina nauja,vakcinos senos.Taigi mokslininkai sako,kad prieš šitą atmainą, kuri silpnesnė už buvusias prieš tai,vakcina neveiksminga.Nebetikit mokslu?

Paskui ką bėga šunys?

Paskui ką bėga šunys? portretas
Tikėtina ir atsakomybė už tai-JT vyriausioji žmogaus teisių komisarė: privaloma vakcinacija jokiomis aplinkybėmis nėra priimtina

Nuomonė

Nuomonė portretas
HaHaHa.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių