Vakcinų veiksmingumas: keisti mitai ir realybė

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Įdomūs tie mūsų vakseriai-kvakseriai. Tikri dvasios ir proto milžinai. Visi išklausę Kepenio sveikatingumo kursus ir sočiai parūkyti Karbauskio rusiško karbofoso smilkalais. Jie užsimerkę gali pakartoti kuo viena vakarietiška vakcina blogesnė už kitą, nes tarp jų geros nėra. Jų peršama išvada trumpa, aiški ir atitinka slapčiausius Kremliaus lūkesčius: reikia prašyti naujos okupacijos ir bus galima pasiskiepyti, jokios patikros nereikalaujančia, Putino peršama „Sputnik V“ vakcina. Visi bus sotūs ir jausis laimingi.

> Nepasitikiu konservatoriais

> Nepasitikiu konservatoriais portretas
Nieko nuostabaus, tu ne vienas toks, daugelį idiotų kankina napasitikėjimo sindromas.

Nepasitikiu konservatoriais

Nepasitikiu konservatoriais portretas
Jau vien todėl, kad žuvusius avarijose ar dėl kitų priežąsčių priskiria mirusiems nuo COVID, o miriusius po skiepo skaičiuoja kaip mirusius nuo gretutinių ligų.

Aš vertinu taip

Aš vertinu taip portretas
Jei turėdamas padidintą kraujo krešumą ir polinkį į diabetą nugyvenau 55 metus, o po skiepo miriau, tai miriau ne nuo diabeto. Ir tegul nepeza tie konservatnykai, jog jie vieninteliai teisingi po Saule.

Aparatinis

Aparatinis portretas
Dauguma žmonių nesėdi tankuos spardydami pedalą todėl vakcinavimas pagrindą turį melagingą teiginį

rašyta

rašyta portretas
Šios dienos dienraštyje rašyta jog iš 18 milijonų JK piliečių paskiepytų "AstraZenecos" vakcina, 30-čiai susidarė krešuliai, o 7 [ septyni ] mirė. Dabar pažiūrėkite [ vakseriai ] kiek iš 18-kos milijonų nepaskiepytų mirė [ tikrai tai bus šimtai, jei ne tūkstančiai , kurie užsikrėtė šiuo virusu ]... TAI tikri FAKTAI.

pilietis

pilietis portretas
Labai geras, paaiškinantis [ ypač nelabai protingiems... ] straipsnis. Dauguma pasitiki mokslininkais, pasitiki savo žiniomis ...ir paskaičiavimais . Pvz., kiek miršta milijonui pasiskiepijusių [nuo skiepų - nerasta ] ar kiek miršta , jau mirė, dar neturint skiepų ar nesiskiepijus ...???? Turbūt , nors kiek protaujantys , pasakys vienareikšmiškai [ ir daugelis žinote ką ],na, o įsitikinę tik savo tiesa, bus priešiški ir visaip neigs faktą.

IDOMU

IDOMU portretas
PRITARIU POVILO KOMENTARUI LABAI PROTINGAI IR TEISINGAI PASAKYTA TIK MAN LABAI KEISTA KAD IR PARLAMENTE SEDI ZMOGELIAI UZSIIMINEDAMI RAGANAVIMU IR AGITUODAMI ZMONES APIE SKIEPU ZALA MAN SLYKSTU KLAUSYTI PARLAMENTARO KEPENIO DEMAGOGIJAS IR SVEIKAI MASTANT SUNKU SUVOKTI KAIP TOKIE ZMOGELIAI PATENKA I PARLAMENTA

tikra teisybe

tikra teisybe portretas
Lietuvos komunistu partijos centro komiteto pirmasis sekretorius draugas Brazauskas is savo saskaitos butu nupirkes 3 milijonus Sputnik vakcinu ir visus isgydes. Net ir kolukio pirmininkas Karbauskas butu nupirkes trecdali is savo saskaitos kartu su trasomis ir isdalines savo gerbejams.

zzzzzz

zzzzzz portretas
parasyta kad vienodai geros visos vakcinos tik kazkodel medikai tai pasiskiepijo faizeriu o izraelis pripazista tik faizeri ir moderna

Dabar vakcinos po to cipuos

Dabar vakcinos po to cipuos portretas
Padarys žmonės biorobotais. Kinija visa jau susičipavus, nes Kinija dievo neturi tarnauja velniui, po to Kazachstanas čipuojasi. Reikės cipuotis visiems. Jaunimas bus reikalingas, o pensininkai ne.

Skiepijausi ir tik tokį skirtumą matau tarp vakcinų.

Skiepijausi ir tik tokį skirtumą matau tarp vakcinų. portretas
,,AstraZeneca''vakcinos antro skiepo laukti reikia 3 mėn .Kitos vakcinos daromos intervalu 3-4 savaitės.

Ir teisingai

Ir teisingai portretas
idomi pasaka visiems pries sventes.

Povilas

Povilas portretas
Bet ar T A I [ šis žymios specialistės paaiškinimas ] nors kiek "įkrėtė" proto skeptikams ? O gal jie liko prie "vbp" [ viena boba pasakė ] ar savo klaidingos nuomonės? Juos geriau supranta ...tik tokie patys, kurių pasaulis susideda iš poros kaimynų, sutikto pažystamo ar vakserių skleidžiama "tiesa" interneto puslapiuose..
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių