Užsikrėtusiųjų COVID-19 skaičius didėja: per parą šalyje užfiksuoti 228 atvejai

Lietuva

Lietuva portretas
Melas,turetu jau visos ligonines buti pilnos.Po antro rinkimo turo ,ives karantina.Dabar bijo,nebus rinkeju.

?

? portretas
Paišo susirgimus kaip pamiše paramos tai reikia. Paskaičius komentarus daros juokinga kaip žmonems praauna smegenis ...

DIEDUKAS

DIEDUKAS portretas
na kaip neplis.Juk tuose klubuose,baruose jaunimas geria iki apsimižimo.P kokia gali būti tvarka prisigėrus.Tose mižalinėse ir plinta virusas,o po to perduodamas į plačią aplinka.Naudos iš mižaliniu pagrinde turi tik šeimininkai,nes apskaita vykdoma manau juodai.Juos seniai reikėjo uždaryti,bet verigano šaika dreba dėl rinkimu,o per tą savaitę galim ir iki 1000 priartėti.Italijoje per ana pandemija uždarė mokslo istaigas ir visi sugužėjo į barus,klubus mižalines.Vėliau vos duobes spėjo kasti.VERIGANAI LAIKAS DARBU UŽSIIMTI,O NE LOVIO PROBLEMOMIS RŪPINTIS.TAVĘS TIKRAI NEIŠRINKS.

Visko matęs

Visko matęs portretas
Jei patys nesisaugosim, niekas nei gydytojai, nei ministras Veryga, nei pats ponas Dievas nuo viruso neapsaugos. Pasižiūrėkim, kaip autobusuose dėvimos kaukės, žinoma, jeigu dažnai tą kaukę kauke galima pavadinti. Kabo ji pažandėje, o dažna kaukė ne apsaugos priemonė, o virusų ir bakterijų inkubatorius. Užsideda dažnas pilietis iš kišenės ištraukęs kaukę, kurią dar tą pačią nuo epidemijos vartoja. Neieškokim kaltų, patys kalčiausi būdami.

AŠ portretas
Per jus tokius besišaipančius iš viruso ir nesisaugančius,nesaugančius savo artimų ir serga ,miršta.Gripo atvejų sirgo tik su komplikacijomis kurie negulėjo,o dirbo.Tai inkstai,tai širdis ar dar ką gripas įveikė,Ir 4 kartus mažiau užkrėtamumas yra gripo.Ir tas karantinas bus ant jūsų sąžinės.Mirtis guls ant jūsų sąžinės netikėliai.Ir tą ekonominė krizė bus jūsų netikėliai kaltė.Ne konservatorių ar kitų.Tik jūsų kaltė.Ne negalite nesiburiuoti ,o saugotis.

GTR

GTR portretas
Musu valdzia gali suvaldyti tik alkhogolio ir tabako prekyba. Buvo 91 uzkratas ivede karantina. Dabar 281 rekordas ir visi toliau ramiai gyvenam. Ko jie laukia? Kad tukstanciais skaiciuotume kaip Cekijoje?

Lina

Lina portretas
Kuo tuoliau tuo įdomiau darosi jau patys medikai pasimetė kiek jiems reikia kad susirgtu šiuo virusu juk pamena visi kiekvienais metais gripas siautėjo bet didelio dėmesio medikai nerodė nors ir mirdavo o dabar čia kaip atrakcija sakyti kuo daugiau kad serga žiūri jie į užsienį kiek ten serga tai pas mus būtinai turi būti daug kad tik nuo jų neatsilikti juk mes tokie mes kitaip nemokam

By bis į no sį

By bis į no sį portretas
Bus smagūs rinkimai.

Www

Www portretas
Jei taip toliau tai naujuosius metus svesim karantine. Europa jau po truputi uzsidarineja. Tas pats ir Lietuvos laukia.

Kaip

Kaip portretas
Suprasti - " Nuo COVID-19, šeštadienio duomenimis, yra mirę 113 žmonių – vienu daugiau nei praėjusią parą." Vakar buvo 2, šiandien 1, bet rašo vienų daugiau

B

B portretas
T.y gripo ir peršalimo atvejai o ne isivaizduojamo viruso :D
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių