Užgeso ir žinomo Pakruojo mediko gyvybė: dirbo netausodamas sveikatos

 • Teksto dydis:

Pirmadienio rytą pranešta apie dviejų medikų mirtis.

Portalas jau skelbė, kad nuo COVID-19 mirė 49 metų Respublikinės Panevėžio ligoninės Urologijos skyriaus bendrosios praktikos slaugytoja Birutė Malinauskaitė.

Apie netektį pranešė ir Pakruojo ligoninės bendruomenė. „Sausio 17 d. po klastingos ligos mirė mūsų kolega, draugas, mokytojas, gydytojas Juozas Vyšniauskas. Baigęs Kauno medicinos institutą, J. Vyšniauskas 1966 metais atvyko į Pakruojo rajoną. Ir pasiliko. Iš Vilkaviškio kilęs gydytojas visą savo darbinę karjerą siejo su mūsų rajonu. O ji tęsėsi 54 metus. Netekome Gydytojo ir puikaus žmogaus. Tai buvo senosios gydytojų kartos atstovas, dirbęs iš pašaukimo,   visa  širdimi   atsidavęs   pasirinktai   profesijai.   J.   Vyšniauskas   buvo   ne   tik   geras gydytojas, kurį gerbė ir mylėjo pacientai bei kolegos, bet – ir puikus vadovas“, – rašoma ligoninės feisbuko paskyroje.

Portalui kauno.diena.lt ligoninės atstovė teigė, kad medikas koronavirusu sirgo nuo gruodžio 14 dienos. „Iš pradžių gydytojas nejautė jokių ligos simptomų, – pasakojo ligoninės atstovė. – J. Vyšniauskas turėjo ir kitų lėtinių ligų. Nuo koronaviruso paskiepytas nebuvo.“

„Facebook“ nuotr.

1969-1976 metais medikas vadovavo Linkuvos I-ai rajoninei ligoninei, nuo 1978 m. iki 1986 m. – Pakruojo rajono centrinei ligoninei. Anot ligoninės atstovų, gydytojo profesionalumas ne kartą buvo įvertintas ne tik ligoninės vadovo, bet ir Sveikatos apsaugos  ministerijos,   Pakruojo   rajono   savivaldybės   mero   padėkomis.   2011   m.   už   ilgametį rūpinimąsi   rajono   žmonių   sveikata  J.   Vyšniauskui   įteiktas Pakruojo rajono  savivaldybės padėkos ženklas.

„Dirbo daug, neskaičiuodamas darbo valandų, netausodamas savo sveikatos. Mylėjo ir gerbė savo bendradarbius, mokėjo paguosti ir patarti ištikus bėdai. Jis visada buvo šalia. Dabar jo   nebebus... Nuoširdžiausią   užuojautą  reiškiame jo   šeimai   –   žmonai,   dukroms, anūkams, kuriuos gydytojas taip mylėjo. Jis visada išliks mūsų širdyse ir atmintyje“, – rašė ligoninė.

„Facebook“ nuotr.

Primename, kad praėjusią parą nuo koronaviruso mirė 21 žmogus, kuriems buvo nuo 50–99 metų. NAUJAUSI KOMENTARAI

Pagarba Medikams

Pagarba Medikams portretas
atiduodantiems visas jėgas ligonių pagijimui. Tačiau kaip tų jėgų šiek tiek ir jiems patiems pasilikti? Juk Medikai irgi žmonės, kaip ir jų pacientai... Amžiną Atilsį duok mirusiems Medikams, Viešpatie, ir priglausk jų Vėleles savo Dangaus Karalystėje.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Žmonės, jūs pikti ir nemąstantys. O juk jeigu tai liestų jūsų artimuosius?

Tam vakcinos,vakcinos

Tam vakcinos,vakcinos portretas
Vakcinos,vakcinos duokite tam durniui vakcinos klizmą,pro užpakalį.....gal atsiras trupinėlis smegenų šiknoje,nes galva tai besmegenė.
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių