Tūkstančiai mokslininkų perspėja: sklinda pavojingas melas apie koronavirusą

Bobute

Bobute portretas
Uzknisai proto bokste.Pirmiausia atliekom maitinat,kol imunitetai zmoniu nusilpsta,po to.gasdinat,kad dar ir psichu padaugetu.

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Tai ką jūs čia kliedit yra šlykštus melas !

Butu tas virusas toks pavojingas

Butu tas virusas toks pavojingas portretas
Zmones nedurni mato ir supranta!!!! Del to tiek daug netikinciu i sita apgaule !

nas

nas portretas
ar nepapuolė į seimą?

Senolė

Senolė portretas
Pagarba profesoriui, kurį gerbiu. Juo pasitikiu geriau nei kitais. Saugoti save ir kitus privalome kiekvienas, nes tai mūsų pilietinė pareiga. Internete rašinėjama daug melagingos inf. Tikėti ar netikėti kiekvieno asmeninis reikalas, bet saugotis ir apsaugoti kitus yra pilietinė pareiga. Man nieko naujo, kad susirgus gripu reikia izoliuotis, tą darau visą gyvenimą. Beje, šiaip aš nesergu. Gydytojai stebėjosi mano imunitetu. O ligos eigą aprašiau. Ačiū, profesoriui.

Senolė

Senolė portretas
Esu senolė. Turiu šalutinių ligų. Išgyvenau virusą, epidemijos pradžioje. Buvo sunku ir pas veikimas atrodo, lyg stebuklas, nes netikėjau, kad grįšiu į gyvenimą. Tiesa, anūkai per sirgo lengviau ir greičiau. Duktė 48 metų labai sunkiai. Žentas, pavartojantis, pakankamai neblogai atsilaikė. Liga ne mitas. Nei vienas nežino ar atsilaikys.

Kaunietis Tomas

Kaunietis Tomas portretas
Ši sistema turi būti darni su kitomis ligomis, o ne vieni vartai. Pats sėdžiu namie, turėjau kontaktą su užsikrėtusiu ir pats pajutau visus kovido simtomus, pasidariau testą o jis neigiamas, tai užtruko 4 dienas, 2 dienos eilėje pasidaryti jį, o tada 2 dienas atsakymo laukiau, Neigiamas. Tada norėjau pas daktarus aiškinti kuo sergu, pasiskanbinau, tai manęs nepriima, nes turiu dar kartą testuotis.. ir vėl tiek laiko... Neigiamas testas, tai dabar galiu ieškoti kuo sergu... po savaitės... kai galbūt liga užsiprogresavus. Aš džiaugiuosi, nes šiandien jau ir pasveikt baigiu, nors dar ir nespėjau iki daktarų daeiti, tačiau tikrai tikiu, kad yra tokių, kuriems tas daugiau kaip savaitės laukimas atsakymų namie padaro daugiau problemų. Jei nori visuomenės geros reakcijos, tai tegul ir dirba normaliai. Pasiskambini 1808, tarkim po valandos testas ir po kelių val atsakymas, taip turi sistema veikti.. jei ne kovidas, tai tada gali pasidaryti normalius tyrimus ir gydytis, o ne laukti ats.

Medikas

Medikas portretas
Liurbiai,Kastyciai ir visokie anonimai esate tikri idiotai,ateikit pas mus į infekcinių ligų skyrių,įsileisim be kaukių,galėsit savo subinėm pajust kas yra tas virusas.Pakubėkit,mažiau liks Lietuvoje debilų,ir liga neplis.

Artistas

Artistas portretas
Kiek kloune gavai pinigų už šitą melą,panikos skleidimą,judošius už skatikus pardavęs dūšią ir sąžinę,"mokslininkas",ar nebūsit draugeliai su pso vadu Todrosu geitsu

Arvys

Arvys portretas
Oho kiek idiotiski komentarų padavė? Jūs šiaip durni troliai ar tik apsimetat??? Tokius debilus reikia izoliuoti nuo visuomenės lai ten jie sau viens kitą uzkretinejs tuo jų "lengvu" gripu

Kastytis

Kastytis portretas
Gerai sumokėjo,kad tokias nesamones rašo.

Lietuvis

Lietuvis portretas
Tūkstančiai mokslininkų iš Vokietijos kalbėjo konferencijoje kad čia 21 amžiaus afera yra YouTube video. Ka jūs čia skleidžiate melą Kauno dienos sorosiniai.

\\\\\.../////

\\\\\...///// portretas
Jokios pandemijos nėra,čia paprasčiausiais lengvos formos gripas,tik išpūstas burbulas paveikti žmoniją,kad kažkas susikrautų milijardus.

Anonimas

Anonimas portretas
Eik na...skiedale,panikos skleidėjau.Kas tau moka ???????

@@

@@ portretas
Kai telefas visa diena po nosom, tai kisk ka nori, vistiek kazkas pralys...

Anonimas

Anonimas portretas
Mažiau klausykit šito profesoriaus. Jis tarnauja tiems , kurie vėl nori pasipelnyti iš dešimteriopa kaina pardavinėjamų kaukių, spirito ir valstybės pirkimų. Šitoms hienoms niekada nebus gana, jie meldžiasi, kad epidemija tęstųsi amžinai.

Liurbis

Liurbis portretas
sitas sargiuku specas,cia ne cowin 19-20-21-22 ...... ,o kinu sukurtas 'Bakterologinis Ginklas" Zemes Zmoniu Zudymams ,o svarbiausia be jokios ATSAKOMYBES pries Zmonija ! o visokia PSO ir tokie 'profesoriai' pliurpia "pandemija'. Ne velnio jie sakys ta ,ka liepia nes neturi smegenu mastymui .... .

Norge

Norge portretas
Tai kur ta vaksina.?,dar vis nenusprende kiek i kisenes prisideti?,ir nuo paprasto gripo vaksina gali palengvinti situacijoje,bus visi zmones ramesni .

Galvojau,

Galvojau, portretas
kad pagaliau teisybę parašys. Bet ir vėl siaubo-baubo pasakos, prieš karantiną?

TOMUI

TOMUI portretas
Kada ateisit į protą?Jeigu jūsų virusas dar nepalietė,tai nereiškia ,kad nepalies.Visam pasaulyje žmonės serga.Sakot,kad melas apie medikų mirtis.Lietuvoje gal ir nemirė,o Italijoje,Kinijoje,Ukrainoje?Kaip giedosit tada,kai susirgsit,o kvėpavimo aparato jums reikalingo nebus,nes jis prijungtas prie kito tokio "sveikuolio".Saugokimės patys ir saugokim kitus

Manau

Manau portretas
Kokie žinovai ,,,specialistai,,komentuojantis.Visame pasaulyje siaučia virusas,miršta žmonės ,o jie geriau nusimano už mokslininkus.Per tokius ,,nusimanančius,,ir miršta žmogus galėjęs dar gyventi.Arba pats netikėjoar savi užkrėtė.

gaila kauno diena komentaru nepraleidzia

gaila kauno diena komentaru nepraleidzia portretas
parasiau tiesa apie tokius,,, mokslininkus,,, kais sis veikejas....

shimon

shimon portretas
shimonyte per spauda domisi kur ekspertu nuomone? Na, kas pas mus COVID-19 ekspertai? Ar sis profesorius ekspertas?

nesvarbu

nesvarbu portretas
Neaišku kokio lygio tie mokslininkai , gal diplomai įsigyti Aleksoto turguje per akcija

as

as portretas
Arturai kas jums zadejo ,kad nuo kitu ligu zmones niekada nemirs ,jie mire mirsta ir mirs ,eina kalba apie uzkreciamas ligas kurios pagreitina mirti tiems kas turi salutiniu ligu.Keistu zmoniu keistos mintys

taaaaip

taaaaip portretas
atsirado šansas landsberVangai ministeriu patapti :)

Ok

Ok portretas
Ok , tačiau gal galima apie visą tai paskelbti parodant MOKLININKĄ o ne šitą klouną Dedą Vangą

Artūras

Artūras portretas
Vėl propagandonai gasdina žmonės, nors žmonės miršta nuo kitų ligų...

Ramunas

Ramunas portretas
Sveiki.Mano Ramūno Šulco dukterį pagrobė 2011 metų gruodį jos vardas Smiltė pavardė dabar pakeista Švegždaitė buvusi Šulcaitė.Veiksmas vyko Charlie picoje...Ginkluotas Tomas Kuzma man grąsino pistoletu priglaudęs prie nugaros sakė jeigu nepasirašysiu tevystes atsisakymo sutarties mirsiu.Dalyvavo šitam nusikaltime taip pat ir Kazimieras Lebionka..,Jolanta Švegždienė ir Arūnas Švegždys ,Germa Kuzmienė ir Vygantas Kuzma...Korumpuoti pareigūnai taip pat dalyvavo dukters nusavinime(grobime) juos papirko Kazimieras Lebionka,Kuzmai, ir kiti priešai.Mano dukra iki šios dienos yra išnaudojama net seksualiai.. mušama ir įtariu prievartaujama.Būkit geri padėkit kovoti su gangsteriais ir nusikalteliais jeigu galite.. Lietuvoje klesti korupcija , o mane sužlugdė mafija ir aš negaliu surasti net darbo ,sužlugdė iki benamio .... būkit geri padėkit jei galit...

Tomas

Tomas portretas
"Tai taip pat užkrautų nepriimtiną naštą ekonomikai ir sveikatos priežiūros darbuotojams, kurių daugelis jau mirė dėl COVID-19 ar patyrė sveikatos sutrikimus dėl to, kad jiems teko gelbėti sergančius žmones" Kas tikrai užkrautų nepakeliamą naštą ekonomikai tai dar vienas karantinas. O dėl teiginio, kad dauguma sveikatos priežiūros darbuotojų jau mirė, tai didesnio melo dar reikėtų gerai paieškoti. Tikras smegenų plovimas nemąstantiems...

Už kiek tave nupirko?

Už kiek tave nupirko? portretas
Išgalvoti skaičiai ir išgalviti kažkokie mokslininkai. Nepūsk miglos, nes vis daugiau žmonių jau supranta globalistų melą.

Buvo dingęs

Buvo dingęs portretas
Tiesa, gi konservatoriai pirmauja rinkimuose, tai jo jo.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių