Šokiruojanti J. Tulčinos išpažintis: aš visada dėviu peruką

 • Teksto dydis:

Pasiturinti, sėkminga, elegantiška gydytoja kardiologė Jelena Tulčina ne vienai moteriai yra pavyzdys, kaip gerai atrodyti perkopus šešiasdešimtmetį, o kolegoms – kaip tinkamai panaudoti savo žinias ir sukurti klestintį verslą.

Į Jelenos įkurtus Natūralios medicinos centrus Vilniuje ir Kaune pacientai atvyksta iš Rusijos, Didžiosios Britanijos, Japonijos ir Amerikos, o jos sukurta sistema jau taikoma Latvijos, Rusijos ir Lenkijos valstybinėse klinikose. Tačiau po šiuo tvirtos moters įvaizdžiu slepiasi itin dramatiška gyvenimo istorija, kurios Jelena iki šiol viešai niekada nepasakojo.

Kai viena leidykla pasiūlė Jelenai išleisti knygą apie ją, moteris ilgai dvejojo, ar sugebės visai Lietuvai atskleisti ne vieną šokiruojantį savo gyvenimo faktą. Bet kiek pamąsčiusi Jelena išdrįso.

Šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... iki...“ Jelena prisipažins, kad visada nešioja peruką, yra iškentusi daugybę operacijų ir procedūrų, kad atrodytų ir jaustųsi taip, kaip atrodo šiandien. O apie itin brangiai kainavusį būdą susilaukti vaikų, skyrybas, depresiją ir melą pirmajam vyrui ji net prisiminti nenori.

Jelena vaikystėje gyveno labai skurdžiai ir apie sveikesnį ar skanesnį maistą galėjo tik pasvajoti. Iki septynerių Jelena prisimena buvusi visiškai sveika mergaitė, o pradėjusi į mokyklą ėmė sparčiai storėti. Prasidėjus paauglystei užklupo dar didesnės bėdos – ant Jelenos kūno pradėjo augti plaukai, o nuo galvos retėti. Jai buvo įtariamos itin sudėtingos endokrininės ligos. Ir tik pačios sukurta gydymo sistema padėjo jai pasveikti.

„Šiandien aš jau suprantu, kad kaimiškai – kiaušiniais, bulvėmis ir pieno produktais mane maitinę tėvai padarė didelę klaidą. Tik nesuvokiu, kodėl ir šiandien tėvai vis dar taip maitina savo vaikus – juk aš gimiau pokario metais ir mes tiesiog neturėjome ką daugiau valgyti”, – sako Jelena.

Keliaudama po Izraelį ir matydama žydes moteris dėvint perukus, ji nusprendė atsikratyti savo komplekso dėl itin varganos šukuosenos ir nusipirko pirmąjį savo peruką. Šiandien Jelena jų turi begalę, tačiau faktą, kad kasdien puošiasi ne savo plaukų šukuosena, ji nuo visų aplinkinių slėpė iki šiol.

„Moterys, sakykite ką norite, bet jei blogai atrodysite, niekas ir jūsų talentų nepastebės, – sako Jelena, – vaikinai į mane atkreipė dėmesį tik tada, kai numečiau dešimt kilogramų ir pradėjau rūpintis savimi.”

Jelena sako, kad moterims gera išvaizda suteikia labai daug pasitikėjimo savimi, todėl mananti, kad visos turėtų prisižiūrėti. „Jei ne pokyčiai išvaizdoje, aš nebūčiau drįsusi ir karjeros siekti”, – sako Jelena.

Pasipuošti nauju peruku nepakako, kad Jelena galėtų puikiai jaustis ir pasitikėti savimi. Visa endokrininė moters sistema streikavo, sulaukusi 35-erių Jelena jau buvo išgyvenusi penkias skirtingų organų operacijas. Todėl ji ėmė domėtis natūralia medicina ir suprato, kad, pakeitus mitybos įpročius, galima pasveikti.

Savo Natūralios medicinos centre Vilniuje Jelena parodo, kaip tiriamas pacientų kraujas. Reakcija į kiekvieną maisto produktą parodo, gali tai žmogus valgyti, kad būtų sveikas, ar ne. „Esu gyvas pavyzdys, kad tai veikia”,  – sako Jelena ir patikina, kad tik šis metodas jai padėjo pasveikti nuo endokrininių susirgimų. „Tegul jūsų maistas būna jūsų vaistas, kad paskui vaistai netaptų jūsų maistu“, – sako Jelena.NAUJAUSI KOMENTARAI

blogai

blogai portretas
...kad žmonės nepažiūri, kam moka pinigus, kaip ji pati "sveika" atrodo, o paskui po visų klizmų, patys turi galybę vidaus organų problemų, kurių vėliau net operacijos nepataiso...Beje, nieko naujo ta atvykėlė nesugalvojo, prie Smetonos ponios Kaune prieš balių irgi klizmutę pasidarydavo, kad vakare į balinę suknelę įtilptų. Bet niekas už tai iš jų tokių pinigų neplėšė, kaip ta besireklamuojanti dama(?).

nuomonė

nuomonė portretas
Moteris įdomi, simpatiška, bet, mano akim žiūrint, vertėtų pakeisti akinių rėmelių formą.

S.

S. portretas
Matyt,kad labai jau viskas sveika,jei plaukai nuslinko.Viskas dirbtina-vietoj plauku-perukas,nagai priauginti ir t.t.Esu 71 seveliura kaip reikiant,tik kur ne kur zilas plaukas jau islenda,nagai sveiki blizgantys,nereikia sutint galvos po svetimais plaukais.Nesuprantu kas cia tokio ,verto liaupsiu ir gerejimosi.
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių