Situacija ligoninėse kaista ir dėl COVID-19 ligonių, ir dėl finansų: pradeda trūkti darbuotojų

Chi>Anonimas

Chi>Anonimas portretas
Jūs 100% teisus, vadovai nepajudinami.

realiai

realiai portretas
Darbuotojų trūksta dėl SAM ministro ir ministerijos nekompetencijos, nes realiai lėšos išvagiamos administracijos ir personalui lieka skatikai, tiesiog medikai emigruoja ar išeina pailsėti. Ponas Dulky, kur jūsų 130 punktų pandemijos suvaldymo planas?

Vilija

Vilija portretas
Melagiai! Gauna jie pinigus uz kiekviena "ligoni", kuris guli ligonineje. Pav Italijoje uz asmeni moka 2000 euru parai. Ir laiko ilgai. O galvojate Lietuvoje taip nera! Tik pinigus matyt pasidalina viršesni, kurie daugiau priraso! Aferistai!

Slaugytojas

Slaugytojas portretas
Apie kokią medikų motyvaciją kalbate?Tikriausiai nei vienoje srityje nebuvo pažemintas joks darbuotojas kaip antro karantino metu slaugytojas. Įmestas į "karo lauką" ir paliktas vienas, nes tiek administracija, tiek gydytojai iš tos zonos išsilakstė kaip žiurkės iš skęstančio lauko. Tiesa, išlysdavo tik pasipuikuoti prieš žurnalistus, nes ale jie puikiai tvarkosi, bet tik užmiršdavo pasigirti kiek personalo sirgo ir kokiais krūviais dirbo likę, pažeisdami visus darbo kodeksus.

Kęstas

Kęstas portretas
Prof. Simonas: Lenkijos medikai turi būti gerai apmokami, kitaip jie išvyks į Vokietiją: „Medikų protestai yra pagrįsti“,-įvertino COVID-19 medicinos tarybos narys prof. Krzysztofas ​​Simonas. Interviu TVN24 jis teigė, kad medicinos personalas turi būti gerai apmokamas, nes „kitaip jie balsuos už glimybę palikti šią šalį, kirsti Oderio upę į Vokietiją, kur jiems mokės daugiau"." Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

netikiu

netikiu portretas
giriasi, kad ekonomika per karantina nenukentejo, lietuva klesti, tai kodel truksta finansavimo, ?

Anonimas

Anonimas portretas
Pinigu tai tikrai netruksta. Vien pabegeliams - socialiniams parazitams valdzia skyre 700 milijonu kad nupirkti jiems namelius o kur dar maitinimas ir gydymas. Lietuvos baudziauninke o valdzia tau MELUOJA kad nera pinigu. BAUDZIAUNINKE, paaukok liberast pafistiniam Landzbergio rezimui kad nemirtu is bado.

Anonimas

Anonimas portretas
> "Nekais" Na, toks ministras Veryga bandė pašalinti užkirmijusius ar nekompetentingus ligoninių vadovus, nelabai pavyko, nes pasipriešinimas buvo sisteminis, plius opozicija ( konservatoriai) klykė kaip skerdžiami, o dabar apskritai vidutinio lygio valstybinės įmonės klerkas vadovauja SAM

tai

tai portretas
Alio DULKY, kur tu dingai, slepiesi po lova?

Nekais

Nekais portretas
jei vadovai neims po 10 000 Eu atlyginimus ir nesėdės savo postuose lyg amžinos mumijos(reikia vertinti pagal sugebėjimus o ne pagal buvusius nuopelnus ar ryšius)

baikite

baikite portretas
bangas kelti.

Aha

Aha portretas
nereikia kalbėti apie finansus.Dabartinė vyriausybė sugeba beprotiškai švaistyti biudžeto lėšas saviems.Vien tik Coronos viešinimui be Jakilaičio, tapino, vėl kažkokiai firmai skiria šimtus tūks. eurų
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių