Svarbi žinia vairuotojams: nuo kitų metų – nauji reikalavimai pirmosios pagalbos rinkiniui

užkniso jau

užkniso jau portretas
Buvo žgutai vaistinėlėse - panaikino kaip nepasiteisinusius. Dabar vėl gražina, tik kita kaina. Buvo vairuotojai raginami teikt pirmąją pagalbą - vėliau pripasakojo kad negalima: tik medikai žino kaip nepakenkt. Dabar vėl dainelė iš naujo. Tik dabartinė visuomenė bjauresnė. Po teismus užtampys jei įtars kad norėdamas pagelbėti galimai kažką netaip padarei ir galimai pakenkei. Viso to išvada: akivaizdžiai lobistinis įstatymas.

Juozas

Juozas portretas
Pirmosios pagalbos rinkinio turinį ir poreikį turėtu spręsti kiekvienas vairuotojas individualiai. Noriu už-duoti klausimą SAM, kas atsakys už nukentėjusio patirtą žalą sveikatai, netinkamai suteikus pirmą pagalbą??? Manau, kad kaip yra kitose Europos šalyse, tokią pagalbą turėtu suteikti kvalifikuoti medicinos darbuotojai. Ir tokio pirmosios pagalbos rinkinio poreikis transporto priemonėse, prarastu prasmę.

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
Kaip galima bus vežiotis "vienkartinius šalčio maišelius" kuomet temperatūra kieme bus apie + 35 C Ar čia tik aš nieko nesuprantu....

pensininkė

pensininkė portretas
kažkas sugalvojo bizniuko planą ir še visi vairuotojai papildys sumanytojo kišenaites

Išvada

Išvada portretas
Kažkokiam įtakingam švogeriui reikia padaryti biznį. Del to ir nauji reikalavimai. Lauksim naujų išradimų, pavyzdžiui, pasikeisti visiems akinius į naujus, saugesnius. Nes senieji -"netvarūs " arba neatitinka LGBT reikalavimų.

Nezurnalistas

Nezurnalistas portretas
Greitoji pagalba turi ir morfio preparatus. Trauminiam shokui, skausmui malshinti. Uzmirsho SAM?

Feldfebelis Otto

Feldfebelis Otto portretas
Gal geriau plaktuką įtraukit- pribaigti, kad nesikankintų.... Tai turniketais reikia mokėti naudotis, o tai gal juos ant kaklo dėti ir gerai suveržti kas pabandys....

O aš laukiu SAM

O aš laukiu SAM portretas
papildymo sąrašu kuriame bus įrašai , jei auto nesėdi med.sesutė /brolis ar gydytojas , automobilį turi lydėti " greitoji " . Eilinė liberastų nesąmonė .

Anonimas

Anonimas portretas
Principas yra vienas -- kuo daugiau iskisti nereikalingo sudo ir nulupti is vairuotoju kuo daugiau pinigu. 40 metu vairuoju ir nezinau kas toje terbuteje su raudonu kryziu. Matyt del akiu reikes koki kinietiska suda isimesti. Dar nemaciau ne vieno vairuotojo kuris moketu naudotis tom tunikais. Zinot kol ji rasi bagazineje, kol ispakuosi, kol perskaitysi instrukcijas ziurek draugelis ir iskeliavo pas Dievuli. O daktarai sako kad uzversti gerkle reikia per 1.5 minute. Turejimas sito suda bagazineje nieko NEISGELBEJO.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių