Reanimacijoje – nepasiskiepiję ir pasiskiepiję „Sputnik V“ vakcina

Grįžti į straipsnį

tukas

tukas portretas
Na ir ko dejuoti kad miršta neskiepyti antivakseriai nėra ko užjausti jai mokslas jiems neduoda proto lai apleidžia šį pasaulį ir tegul neplatina nelaimės kitiems

Tam pypenas

Tam pypenas portretas
Tai kad tavo protas py penyje.

pypenas

pypenas portretas
VAKSERIAM,nuo Sputnik vakkcinos žmonės atsidūrė reanimacijoje,o nuo Faizerių,moderrnų,astra-zenika ir kitokių Š.............,atsidūrė KAPUOSE.......??????????????????

Gal

Gal portretas
Galit man paaiškinti, kaip šio straipsnelio autorius pateko į reanimaciją??????

Niponial.??

Niponial.?? portretas
Vat man visai neidomu kas ten kokiu sputniku ar dar kuo pasiskiepijo....Man daug idomiau kaip p.Algirdas sugebėjo per uždarytas sienas prasiveržt i Piteri.!?!?!! Nes pvz mano Lenotška jau du metai per ašaras kelio nebemato nesulaukdama manes, jau ir vestuves buvom suplanave, bet viskas šuniui ant uodegos.

Sputnika dievinantis parsidaveliai,gal

Sputnika dievinantis parsidaveliai,gal portretas
Supras kodel tiek daug stimpa vatniku??

ogi nesuprantu

ogi nesuprantu portretas
Kur ta korona, jei ligoninėje, Klaipėdoje, buvau stacionare pora dienų, nagi nesimatė, kad ten saugotų šį koronos, jau liepė eiti įsikurti į, neva , dezinfekuotm palata, o ten, kai į ėjom, pasirodo, ką tik ją apleido ligonis, per vilkinimo patalynės, kai nuėjau į tualetą rankų nusiplauti, vos ne apsiverkiau, kriauklėje tyvuliuoja kraujo klanas, gal gulėjo tuberkulioze įkąsti, kuris vedė krauju, mums po nosimis dulkina, vilko patalynės, fui kaip šlykštu, Pasirodo, net ligonių maistą imigrantai surijo, buvo pusryčiams kruopų košė, pietums sriuba su pora makaronų ir viena plona bulvės juostele, 2 kruopų košė, kur įmestas 1 šaukštas atgnybto faršo, vakarienei kruopų košė, ryte iš naujo tas pats. Galima apsivemtiti, jokios daržovės. Po parašų išėjau, o laukiau 4 mėn į gydykls, galėjo įspėti, kad neduos valgyti

Astra Z.

Astra Z. portretas
Pagal LT oficialia statistika, nuo koronos mirsta apie 40% pilnai pasiskiepijusiu zmoniu.

Laikas suvokti realybę

Laikas suvokti realybę portretas
Sirgsim visi, tik kiekvienas turi nuspręsti kaip saugosis nuo sunkios ligos eigos: ar skiepysis, ar gers kokius vitaminus ir tikėsis geriausio, ar užsidarys negyvenamoj saloj, o gal nuspręs mirti... laisvi taip sakant. Gal laikas įteisinti eutanaziją?

Jo

Jo portretas
Antivaxeriai jau kelnes pridėjo, net sputnik jų neišgelbės.

straipsnis-eiliniai švabo nupirktų atmatų kliedesiai

straipsnis-eiliniai švabo nupirktų atmatų kliedesiai portretas
Žmonės turėtų aiškiai suprasti vieną dalyką. Ta nepaprastoji padėtis yra skirta ne migrantams, ne valstybės tikriesiems priešams, o mums visiems, šalies piliečiams. Taip siekiama įtvirtinti totalitarinį režimą, kuris prasidėjo nuo pišpasių įvedimo 2021-09-13. Toliau sekti gali mūsų visų priverstinis marmaliavimas, fizinis naikinimas. Jeigu norime to išvengti, reikėjo sukilimą organizuoti jau vakar, jei ne dar anksčiau. Dabar dar būtų galima apsisaugoti, bet reikėtų veikti staigiai. Šiaip ar taip mūsų yra žymiai daugiau nei jų ir, jeigu norėtume, galėtume atsiimti valstybę. Labiausiai liūdina, kad mūsų kariuomenėje nieko nėra daroma, vykdomi šitų išgamų įsakymai. Policija irgi tyli.

pasakiška ateitis

pasakiška ateitis portretas
Seimas nubalsavo už tai, kad nevakcinuoti vergai, norintys dirbti, patys mokėtų už savo testus. Vieno testo kaina – 80 eurų, taigi reikės testuotis kas savaitę, kam reikės 320 eurų per mėnesį. Turint omenyje, kad šildymo kainos pabrango tris kartus, tai toks Seimo žingsnis reiškia tik vieną – dar likę gyvi žmonės vejami lauk emigruoti, arba kabintis ant sausos šakos. Kitas dalykas, kad po to, kai britų vyriausybė pateikė ataskaitą, kurioje sakoma, kad po antrosios vakcinos yra sunaikinamas natūralus žmogaus imunitetas, tai reiškia, kad visi likę gyvi Lietuvos gyventojai bus badomi eksperimentine vakcina iki mirties

Neringa

Neringa portretas
Kas tiem žurnalistam duoda leidimą rodyt žmogų viešai, nors ir veidą pridengus?

Tik US nuo vakcinu mirė:

Tik US nuo vakcinu mirė: portretas
USA November 26, 2021 19,532 COVID Vaccine Reported Deaths Data from VAERS (Vaccine Adverse Event Reporting System)

nuomone

nuomone portretas
kaip sake caras Salamonas kvailys tiki viskuo,o protingas viska studijuoja.O tai galvojate,kad Europoje maziau mire nuo sito eksperimentinio meslo?Neatsistebiu zmonemis,o ypac gydytojais.Teko kalbeti su vienu.Kai pasakiau,kad as labai domiuosi sia tema,koks tai marmalas,jis pasake o man neidomu.Isivaizduojat...Leidziasi i kuna nezinoma dalyka ir nesidomi.Tai jus norite,kad jie zmonems kazka patartu?

aha

aha portretas
Galima įvairiai vertinti tas vakcinas, bet jau "Sputnik" kiek žmonių Rusijoje pražudė, tai dar negreit bus suskaičiuota. Oficialiai viskas gražu ir tvarkinga, bet kai pasiskaitai ką kalba anaiptol ne pletkininkai, plaukai pasišiaušia.

O tai

O tai portretas
Kkurie paskiepyti kiekvieną dieną miršta, tai jie visi būna Sputnik pasiskiepiję? Įvardinkite visas vakcinas, kuriomis pasiskiepiję žmonės daugiausiai miršta!

Išvada

Išvada portretas
Aha, serga ir miršta tik skiepyti sputniku. Skysta antirusiska propaganda, bet lietuviskiems kvailiams ir tokia gerai ..

pasirodo

pasirodo portretas
kad xuilo šmurdiakas neveikia

sputnik

sputnik portretas
patikimiausia vakcina

Negydyt neskiepintu zudiku,ir sputnik parsidaveliu.

Negydyt neskiepintu zudiku,ir sputnik parsidaveliu. portretas
Visas siukslynas turi isdvesti..

Tik už skiepus.

Tik už skiepus. portretas
O blogai , kad palengvina COVI-19 sirgimo eiga. ? Ar geriau dusti ar mirti. Turiu ir aš gydytojų ir sako persirgs visi, tik skiepyti lengvai. Tie kurie turi dideliu sveikatos problemų tai gali ir paskiepyti sirgti ir mirti. Ne vienas pasiskiepijęs pažystamas sirgo ir tik nedidelė temperatūra ir galva paskaudėjo.

Kawenskas

Kawenskas portretas
Hahaha tuoj šios vakcyyynos išvis nebus svarbu, bo tipo alei nauja atmaina... Naujas derlius... farmacijos mafija klesti, aukso amžius... Privatus fondai B. Gate'so ir tipo buvusios žmonos su kitais už kadro likuseis žaidėjeis įgauna pagreitį totalei žmonių kontrolei!!! Laisvės artimu metu nebus...

Julija

Julija portretas
Draugė gydytoja sakė, kad nei VIENA vakcina (nesvarbu kas ją gamina) neapsaugo nuo covido, tik palengvina ligos eigą.

ALGIS

ALGIS portretas
Kodėl STATISTIKA pateikia vienu skaičium NESKIEPYTUS IR 1 KARTĄ PASKIEPYTUS , MATOMAI TAIP , DRUMSČIANT ,VANDENĮ , LENGVIAU MANIPULIUOTI IR KLAIDINTI ŽMONES .

Anonimas

Anonimas portretas
Maždaug ketvirtadalis ar dar daugiau, pagal pateiktus skaičius miršta pasiskiepiję. Tai pasiskiepyję miršta net nepasiekę reanimacijos? Ar aš ne taip autorių supratau?

Tomas

Tomas portretas
Kiemuose pravažiuot neina , žmones i avinus pavirtę, nesugeba susikombinuot kelių kibirų skaldos ar žvyro. Tai ką norėt tokioje situacijoje, dar ne to pamatysim..... ateityje. Gatvelė prie urmo bazės , iš Taikos įsukus, nejaugi žmonės tokie tapę , kas jiems su logika darosi ? Ivermektinas gydo , IVER 6, domėkitės .....Apie logiką yra straipsnis gugle, išmes keliose net vietose....vadinasi Pasaulio elitas pasiekė ko norėjo: dauguma žmonių jau virto avinų banda

Kaunas

Kaunas portretas
Slyksti Labusinijos rezimo propaganda.

a girdžiat,

a girdžiat, portretas
na, juk nesakysi , kad susirgo pfaizer, jonsono, moderna. Neprestižas. Pajokime ant sputniko. Propaganda.

H

H portretas
Koks straipsnis toks ir atsakymas - Lož pizdioš i provokacija

Žurnalistas

Žurnalistas portretas
Ką jūs čia skleidžiat melus, niekas jau jumis nebetiki. Gal jau pradėkite rašyti tiesą, ar jums valdžia draudžia?

X

X portretas
Melas

Vakseriai- aukšto intelekto piliečiai

Vakseriai- aukšto intelekto piliečiai portretas
Valdžia liepe, ir skiepijasi

Ale tu matai

Ale tu matai portretas
Tarp vakcinu irgi politika.

werew

werew portretas
Kad antivakseriai žemo intelekto žmogeliai - matosi ir iš komentarų. Natūrali atranka -Covid jų gretas pramažins, visuomenė išsivalys.

po jhonsono

po jhonsono portretas
Vos išlipau.

Kirminas

Kirminas portretas
Tai gi vakcinu kurejai patys sako kad rizikos grupes tyrimuose nedalyvavo kaip netinkama medziaga,lygiai kaip negalejo dalyvauti persirge.O siap galai lenda ir ju niekas nesugaudo.Ir dar kol vieni medikai renimacijoje kaip kare tai zinokit jusu kolegos kaip ziurkes uz telefono sliapesi.

Reklama

Reklama portretas
O nuo kitų skiepų neserga. Baigit vieną kartą blogai blogai. Jau koktų darosi nuo tų jusų rašliavų.

O

O portretas
Kada pasibaigs to marmalo reklama?Ką jis padeda?Serga pagrinde skiepyti,tai nuo ko jis?

89

89 portretas
Idomu kiek komentatorių, čia parašiusių dirba medicinoj, reanimacijoj arba slaugoj?

nu

nu portretas
kai as su kovidu, tiksliau plaučių uždegimu, gulejau ligoninėje, tai iš mūsų 4-ių tik aš vienas buvau neskiepytas.

Romui idiotui

Romui idiotui portretas
Smegenys tamstos pilnai jau suvakcinuotos. Jums daugiau pastiprinimu negalima.

dėdė Ignas

dėdė Ignas portretas
Rašyba kaip koncervu raudonu

Debiliška Debilo rašyta rašliava

Debiliška Debilo rašyta rašliava portretas
Apsoliuti Propaganda. Nei viena vakcina neapsaugo nuo užsikrėtimo ! Nei Viena !

4

4 portretas
Skiepai imuninę sistema negydo, tai nėra jokio skirtumo kokia ten vakcina tau įleido, arba visai nesileidai nieko, priklauso tik, koks tu gimiai ir kaip prisižiūri savo sveikata. Labai daug pagyvenusiųju žmonių turi didesnį atsparumą tokiems virusams, tai kad jiems ta vakcina yra pavojingesnė negu tas COVID

TFU propagandai

TFU propagandai portretas
jau tik ant sputniko nevarykit, nes ir su pfizer vakcinom reanimacijoj guli

Romas

Romas portretas
anksčiau tokie "vaikai" tėvus, senelius veždavo į mišką, o dabar neveža skiepytis. O šiaip užaugo (nepasiskiepijo apie 33 %)medžiuose...labai "patriotiška" karta-tiek "sutaupys" pensijoms skirtų pinigų ...-ir tokie jie protingi, teisuoliai ..., ką jau tie mokslininkai peza, Vytautas Petkevičius net neįtarė, koks "durnių laivas" plauks Lietuvos vardu.

LKL

LKL portretas
Dar vienas debilas

tai

tai portretas
Propaganda visai kaip prie sovietų.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių