R. Kėvalas: pamirškite, kad COVID-19 nėra vaikų problema

Grįžti į straipsnį

Bjauru1

Bjauru1 portretas
Prastai atrodo Kevaliukas,matyt turi ne vieną ligą.O dar parsidavė už $ lojimą apie covid gydymą.

H

H portretas
Kaip atskirti , kaip ?? Jei nuo skiepo ir susiformuos tie apsakomi reikaliukai . kaip tėvams ? Kas atsakys ? Kodėl eksperimentuojame su vaikais . Gal gyventoju per daug ?

tiesiog baisu skaityt

tiesiog baisu skaityt portretas
Kėvalas būdamas mediku puikiai žino kad nuo covidlos nemirė nei vienas vaikas.Kėvalas puikiai žino kad šis marmalas yra eksperimentinis medikamentas skirtas lastelių ir genomos performatavimui.Kėvalas būdamas medikas visiškai nesupranta žmogaus teisių ir laisvių nes jis yra ne teisininkas! Kėvalui norisi priminti kad Hitlerio naciai dauguma buvo medikai ir žudė žmones vakcinomis, dujomis ir darė kutus šlykščius eksperimentus.Jie nebuvo teisininkai - jie buvo medikai žudikai.

Serga

Serga portretas
Ir vaikai . Gydytojau, garsiai , ar yra vaistas , kuris gydo ?

ravi komentarus?

ravi komentarus? portretas
ar tik šieną?

4

4 portretas
Pamirškite kad COVID yra ypatinga liga ar pandemija. Tokiu pandemiju pas mus pilna, infarkto, insulto, vėžio pandemijos ir visos daug baisesnės už tą COVID

Che

Che portretas
Tevai nerimauja del vaisingumo. Kevalas sako kad nera tokios info. Nera ar netirta? Kaip gali buti tirta, jei vakcina naudojama metai? Iš kur bus tie duomenys. Todel gudraujama ir sakoma nera. Neva tai tirta. Ech, Kevalai, kevalai,...

AAA

AAA portretas
Nuvylė. Atrodė - padorus gydytojas.

Farmacijos mafija

Farmacijos mafija portretas
Jau stumia 3 doze vaikuciams-patiko milijardai.

mama

mama portretas
Nera besimtomes trydos, nera besimtomio nestumo, nera besimtomiu ligu.. Nenuodykit vaiku, nezinia kur pagamintom marmaliuzem, nes ministras praleidzia be barkodo tuos ;;vitaminus''

Pi

Pi portretas
Po kiek sąžinė?

nu

nu portretas
nu Dulkys galvojo, kad kovidas nera vaiku problema ir leido visiems vaikams persirgti tuo kovidu:) Po to Dulkio patarejai jam patare pasamdyti Kevala ir vistiek kaip nors bendrom jegom tuos vaikus paskiepyti nors tam nera jokio poreikio.

yja

yja portretas
tai kituose laikra62iuose ra6o, kad Pfizer nustatė jog vaikams dozė neveikia jau iš kart galvoja apie 3 ir t t. Mąstykit "profesoriai" gal;va. o ne.....

O kada ligonis miršta

O kada ligonis miršta portretas
"tai gydytojas ne Dievas",tai ir tylėkit

Birutė

Birutė portretas
Ka gali pasakyti Dulkys nebūdamas gydytojas.Tiesiog ir esu Kėvalu netikra ar jam rūpi mūsų vaikai,rizikos yra ir neaiškūs kokie bus reiškiniai po tos vakcinacijos.Ir niekas dar negali patvirtinti,kad bus gerai,o širdžiai ši vakcina yra pavojinga tai mokslininkų nuomonė.Tai Dulkys negali nurimti ir priverstinai nori vis vien mus vakcinuoti.Didesnių bepročių dar nebuvo mūsų valdžioje kaip dabar.

Kirba

Kirba portretas
kirba vienas klausimas. Kodel vaikui persirgus be simptomu jis gasdinamas visokiomis sveikatos problemomis? Ka, tie skiepai tokie stebuklingi, kad pasiskiepyjus ir 'lengvai' persirgus tu sveikatos problemu nebus? Kodel?

nu

nu portretas
tik vieno nesuprantu, kodel persirgima ir skiepus deda ant vienos lentynos? Negi tikrai persirgus ir po savaites sudalyvaves kovido vakarelyje vel susirgsi? O po puses metu? Kaip rodo praktika, pasiskiepyjus ir sudalyvavus kovido vakarelyje susirgimas garantuotas 70%. O po puses metu 100%.

nu

nu portretas
tai, kad dauguma vaiku, deka Dulkio pandemijos 'valdymo', jau persirgo kovidu ir kol kas jiems vakcinos nereikalingos. Gal problema tame, kad didzioji dauguma nesitestavo, kad serga kovidu ir Dulkys to nezinodamas nori visus persirgusius vaikus suvakcinuoti. Jeigu nezinociau ar mano vaikai persirgo ar ne tai pries vesdamas vakcinuoti daryciau antikuniu testa.

Tiesa

Tiesa portretas
Gerb lietuvos zmones ypac kaunieciai sendien smetonos perversmo metines neskit geles i kauno prexidentura sako vartai uzrakinti surudyjusia spyna o smetona stovi toks liudnas ir apsniktas Sio perversmo deka buvo nutolinta raudonuju bolseviku okupacija sendien vel turim ta pati tik si karta tie patys bolsevikai persidaxe raudona zvaigzde i geltona pradeda tautos ir valstybes okupacija gal jau atejo laikas kaunui atrakinti prezidenturos spyna ir grazinti tikriesiems seimininkams tautai

pritariu

pritariu portretas
Po 12 dozės eksperimentinio tirpalo poveikio užtikrinimui visiems zombiams bus atlikta lobatomija - pasitikėkite mokslu.

Irmis

Irmis portretas
Ar ne geriau butu patyleti tokiu atveju jei: "Vakcinos ir vakcinologija – ne mano sritis"

O

O portretas
Gal iš pirmo aukšto ant adatos? Mūsų asmeniniai vaikai, jų kūnas, jų ateitis yra tik mūsų rūpestis. Abejoju, ar Kėvalas ir kiti apsiims atsakomybę už vėlesnes pasekmes.

hahaha

hahaha portretas
Greit bus 9 doze, o rezultatas nulis. Ir durniakron atmaina, pati baisiausia, ant kurios aisku, vakcinos ir vel neveikia... ir toliau leiskites ta myzala i save.

daktare!

daktare! portretas
nesu antivakserė,visi mano vaikai viskuo skiepyti,bet ši vakcina juk visiškai nauja,neištirta,juk nežinia,koks jos poveikis bus pasikeitus kartai,kai gims skiepytųjų vaikai. ar etiška eksperimentuoti su vaikais?

Katalikiškos mokyklos mokinys.

Katalikiškos mokyklos mokinys. portretas
1.Apie kontraceptikus irgi daktarai sako,kad nekenkia vaisingumui.Tik su jų atsiradimo pradžia, nevaisingumo problema auga.Auga ir vėžio atvejai naudojančių kontraceptikus tarpe.2.Vakcinos RNR komponentai suyra, todėl tų komponentų tyrimais ir "neranda". Tiksliau,ieško,ne ten kur reikia,jeigu ieškotų DNR grandinės pakitimuose rastų.Bet ieško tik paprastuose kraujo tyrimuose.3.Kai buvau paauglys, lygiai taip mane įkalbėjo vakcinuotis nuo plaučių ligų,kaip šeimos daktarė tą vakciną įvardijo.Komplikacijos po jos liko visam gyvenimui.Kaltų nėra,nes pats norėjau.Ilgai neigė,kad man komplikacijos nuo vakcinos.Po maždaug 5 metų "paguodė",kad ta vakcina jau iš prekybos išimta,nes daug kam buvo nuo jos tokios pat komplikacijos,kaip ir man.

idomu

idomu portretas
kokiai partijai jis priklauso?

Aleksotas

Aleksotas portretas
Vakar paskiepijome savo 5-12 m. amžiaus kriterijų atitinkantį vaiką. Pagaliau!

Piktas

Piktas portretas
Žinom visas gripo atmainas? Tikrai?

pritariu

pritariu portretas
Kevalai, pasitikėk mokslu- lobatomija jums padės.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių