POLA: premjero liga atskleidė brutalų visuomenės požiūrį į onkologinius pacientus

Da Luna

Da Luna portretas
visu pirma , rašyti kad pola premjero liga yra nesąmonė, visuomenes požiuris yra kitokio lygio, gydymas yra kitokio požiūrio į onkologinius pacijentus, žiūrime, juk va tik ką išėjo per trys mėn, pacijentas ongologijos liga susirgo ir truko trys mėn, žmogus 81 ,m metus nugyveno europos 10 vaiku , tėvas seniausias pripažintas o gydymas kokio ligio buvo iš pat pradžiu išrašytas šeimos gydytojo juk peršalimas sloga o iš tikro liga visai kita ir va jums ponai kaip mes nurašome žmones pensininkus nereikia ašaru ,ir pas mano gyminiu tarpe per trys metus išėjo du švogeriai, teta dabar brolis vos gyvasti traukia, ir man prostata kas 6mėn, tikrina esu ir inkstai kaires puses mėgantys navikas o kas žino kada atbus, vienu žodžiu baikime, ir aš noriu eiti dirbti iš pensijos mažos vos galus stumi, kas mėn vaistai ir porcijomis riju, va jums ponas už požiuri į mus, aplinkinius nereikia ašaru, kada pakves tada ir išėisime, nuogi atėjom nuogi ir išeisime, man nebaisu bet baisu dėl mažu vaiku kurie š

Apgailėtina

Apgailėtina portretas
Ir ko čia taip stebėtis chamų chamizmu.Juk yra tokia dvikojų veislė,kuriems didžiausias džiaugsmas ir malonumas kitų skausmas ir nelaimės.Juk ir pačiame Seime tyčiojamasi net iš savo kolegų invalidumo.

Anonimas

Anonimas portretas
Popiežiaus palaiminimo vyko,ir kas gavosi,matomai dievui kitaip atrodė...O prezidentas ko tikisi iš popiežiaus,vyksta su didele moterų palyda.Diskriminuoja ligonius tik pati valdžia,Veryga tyčiojasi tik iš eilinių.

Anonimas

Anonimas portretas
>Nuomonei,čia ne ta tema,atsipeikėk,jau matyt sapnuojasi ta Venckienė.

ligonis

ligonis portretas
netikiu kad skvernelis kreipe demesi i sergancius veziu kol pats nesusirgo o dabar praregejo ir suzinojo kad net yra serganciu

Nuomonė

Nuomonė portretas
Tą požiūrį ir sudarė valdžiažmogiai. Juk jie negalvojo, kad gali sirgti eilinių piliečių ligomis.

Anonimas

Anonimas portretas
PREMJERUI LINKIU DAUG SVEIKATOS GREICIAU PSVEIKTI.GAL SEIMAS VALDZIA ATKREIPS DEMESI I VEZIU SERGANCIUS LIGONIUS

Kad gal ne

Kad gal ne portretas
Brutalus yra valdžios požiūris į bet kokius pacientus ir ne tik pacientus, išskyrus "grietinėlę", o štai visuomenės požiūris - tik atsakomoji reakcija į nuolat patiriamas valdžios patyčias, ir nieko brutalaus čia nėra.

Jonas

Jonas portretas
Sotus niekada neužjautė alkano,bet niekada nenorėčiau tavęs sutikti prie šiukšlių dėžės...

Nuomone

Nuomone portretas
Komentuojanti Onute uz Vanskiene.Kiek zmoniu per ja nekaltu zuvo? Kiek seimu ,mamu patyre skausma.?Gal ir neteko matyti laidos kaip Venskienes brolis su keliais bendrais issinuomavo buta ir iviliodavo nepilnametes .Isprievartaudavo ir prigrasindavo tyleti.Tik vien isdryso pasakyti tevam.Bendrai sedo,o Venskiens broli issuko .Tai kas pedofilas? O Venskiene kiek teko girdeti is ju aplinkos mergaites visai nemylejo.Pakente Laima pakol ji tapo pilnamete.Ir kenke jai visais imanomais budais noredama nusikratyti.Mylinti vaika neuzdraustu su ja matytis,nemokintu ivairiais slyksciais zodziais ja koneveikti.Juk isivaikine vaikus apie ju mamas iteviai atsiliepia tik gerai.Neuztariu nei pus zodio Venskiene.Ir baikit jus violetiniai rasineti nesamoniu.Venskiene turi atsakyti uz viska.Uz savo seimos ,ir tevu pasmerkima bedom,Uz brolio ir kitu zutis.Tai mano nuomone.

...

... portretas
ARBA Dirbi, ARBA - sergi, mums turi būt nepriimtina darbo profonacija iki tol koltoje 'darbo' vietoje kanopas užversi... čia juk nekalbam apie kažkokį eilinį valytoją, dėl kurio vienos nedarbo dienos pasaulis nesugrius, čia juk ATSAKOMYBĖ prieš MUS visus; LIŪDNA kad Sverneliui ant Tautos NUSISPJAUT, kad jam jo ambicijos aukščiau.

Gal prisimenam

Gal prisimenam portretas
Kol nesirgo Skvernelis dpauda rode,kaip jis is visu tyciojosi,Griauzinienes,mokytoju,mediku,seimo nariu,mano nuomone

gana

gana portretas
baikite su tuo "gyvulių ūkiu". Įkyrėjo jau, kaip ir "gerovės valstybė".

Eglė

Eglė portretas
Pirmiausia...baisu,kad komentarus perskaityti reikia google vertėjo.....kuris nesupranta,kokia kalba komentuojama,o jei dėl ligos,taip,tai nebe nuosprendis,ačiū Dievui,bet nueikite tie sveikieji bent į onko priimamąjį..išbūkite bent valandą,matykite tuos baimės apimtus veidus,tėvų,apkabinusių vaikučius ašaras ...juk jūs sveiki! nueikit! pasėdėkit!,o tada rašykite,ar tai ministras,ar premjeras, ar benamis..gyventi nori visi! Duok Dieve Jum nesusidurti su šia situacija.Onkologija = emigracijai,nėra Lt šeimos,kurios nebūtų palietus bent viena iš šių temų.

Anonimas

Anonimas portretas
Dabar zinosi, isgama, kaip smagu sirgti..Tiesa tau tai nusisikti i ta liga kai sukises gauruotas vagies letenas i valstybes biudzeta. Kiek davei kysio daktarams? Ar zinai taksa?

Atjauta

Atjauta portretas
Prie ko čia visuomenė ir jos požiūris, žuvis genda nuo galvos, koks valdžios požiūris į ligonius, toks ir visuomenės požiūris. Ir čia nėra nieko asmeniško. Yra daug onkologinėmis ligomis sergančių ligonių ir jie niekam nerūpi, išskyrus artimuosius. Ir dėl jų nei vienas valdžios vyras nenusiskuta plaukų nuo galvos. Kol nepatiri ligos savo kailiu, sunku suprasti ir atjausti sergantį.

nepusk oro burbulu skverneli

nepusk oro burbulu skverneli  portretas
niekas taves neskriaudzia visi uzjaucia ir atjaucia ....ir jau buk geras bent jau nesikviesk y pagalba LGBT kolektyvo ...

Kas tie visus plūstantys piktieji?

Kas tie visus plūstantys piktieji? portretas
Kad jie tarybiniai žmonės, arba jų vaikai, tai aišku, bet kodėl jie tokie? Kodėl kiti tomis pat sąlygomis išaugo normaliais, visuomeniškais, kitus žmones užjaučiančiais, o štai šitie – brutalūs, kerštingi, nuolat nepatenkinti. Ar asmenybės tipas kaltas, šeima, ar gal ideologija juos tokiais padarė, jei imtume putas iš nasrų drabstantį komunistą Valatką pavyzdžiu?

a

a portretas
Kodel visada atkreipimas demesys y nepagydomas ligas kada suserga kas nors is valdzios? Juk pilna paprastu zmoniu serganciu tomis ligomis,kurie net negauna reikiamu vaistu ir gydymo,o niekam tas neydomu.

Tu Zigmante

Tu Zigmante portretas
Isipagiriok,kas ir kur kokius lapelius siunte,tau jau belagariacka.

Ona

Ona portretas
PONE SKVERNELI, SU LIETUVOS TEISESAUGA BLOGIAU NEGU SU ONKOLOGINE LIGA. LIGONIAI VIENAS KITA UZJAUCIA, O BRUTALI TEISESAUGA NIEKO NEJAUCIA IR KAIP BULDOZERIS BE ISTATYMU VARO PER ZMONIU LIKIMUS. KODEL PROKURORAI AKIVAIZDZIAI TRAUMUOJA NERINGA VENCKIENE, NORS JI IR VEZI ATLAIKYTU,

Zigmantui

Zigmantui portretas
O tu nesi įsitikinęs,kad pats netrukus baisesniu ligoniu tapsi?Dabar gal tik su psichika ne kas,bet gali būti ir blogiau...Ir gal neilgai laukti reikės...

Juozas

Juozas portretas
Esmė ne Skvernelio, o Premjero ligoje. Būtų jis gatvės šlavėju, tai niekam nerūpėtų, ar gatvę šluoja jis, ar žmona, o gal vaikai ar samdytas už buteliuką pagalbininkas. Premjeras gi turi pasirašinėti įvairius dokumentus, organizuoti Vyriausybės darbus, todėl negali blogiau pasijutęs tiesiog mesti darbą- turi būti būtinai paskirtas pavaduotojas. O paskyrimo įforminimas užtrunka, todėl derėtų pasiimti nedarbingumo pažymėjimą ir gydytis kaip visi kiti.

Anonimas

Anonimas portretas
Tik dabar praregėjot ? Sutraukos...

.

. portretas
Esmė ne onkologiniuose ligonyse, o Skvernelyje. Taip kad nereikia lia, lia...

zigmantas

zigmantas portretas
mums gal dar zvakutes uzdegti uz tuos BURŽUJUS ? LIGOTAS BET vyriausybe LAPERIUS SU ETATU MAZINIMU TAI ISSIUNTE ... arba puse etato arba eiti lauk... pastimpa jie lai ten visi .

Pasaulio pabaiga

Pasaulio pabaiga portretas
kuo onkologiniai ligoniai kitokie negu visi kiti ? Jei negali atlikti savo pareigų, turi imti Nd.pažymą ir gydytis. Ir vėl tas Gyvulių ūkis- "mes ir jie".
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių