Odontologų bendruomenė padės būtinąja odontologine pagalba nukentėjusiems nuo karo Ukrainoje

  • Teksto dydis:

Odontologų ir burnos priežiūros specialistų bendruomenė palaiko Ukrainą kovoje su agresore Rusija, todėl padės nuo karo nukentėjusiems ir į Lietuvą atvykusiems Ukrainos gyventojams nemokama būtinąja odontologine pagalba.

Kaip skelbia Lietuvos Respublikos odontologų rūmai, tokią pagalbą tiek vaikams, tiek suaugusiems karo pabėgėliams teiks odontologinės įstaigos įvairiuose Lietuvos miestuose.

Nuolat atnaujinamą pagalbą teikiančių įstaigų sąrašą galima rasti čia.

„Daugelis mūsų stipriai išgyvena dėl įvykių Ukrainoje, o privačios klinikos aktyviai ir savanoriškai pasiūlė savo pagalbą, Odontologų rūmai ėmėsi tai koordinuoti. Dešimtys įstaigų paskelbė, kad priims nuo karo nukentėjusius žmones, todėl nusprendėme sukurti bendrą tokių įstaigų sąrašą, kad jas būtų galima lengviau surasti. Šį sąrašą nuolat pildysime, o informacija dalinsimės su Sveikatos apsaugos ministerija ir kitomis atsakingomis institucijomis. Ukrainiečiai yra mūsų broliai ir seserys, todėl padėsime visi pagal galimybes. Kartu mes stiprūs“, – sako Odontologų rūmų pirmininkė prof. dr. Vilma Brukienė.

Odontologų bendruomenė karinio konflikto sukrėstai Ukrainai padės ir finansiškai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių