Mokslininkas apie „išsisėmusį“ galimybių pasą: „sąmoninga“ visuomenė pirmiausia užlips ant grėblio

Grįžti į straipsnį

įvairūs idijotai BALEVIČIAI dar labiau KOMPROMITUOJA

įvairūs idijotai BALEVIČIAI dar labiau KOMPROMITUOJA portretas
konservatorių NEĮGALĘ š u t v ę

Kaunietis

Kaunietis portretas
Būsimi šventiniai renginiai irgi padės suvaldyt kylančius susirgimų skaičius?? Kam tokia jų gausa sausio 22 d. Kaune? Gal nuo to pradėkit.

WC

WC portretas
Duomenu mokslininkas? Kas tai? Matomai tai durnelis ,kuris moka tiktai aritmetika. Zino kaip reikia prideti ir atimti.

Gp

Gp portretas
Dabar specialiai neinu niekur kur prašo gyvulinio pišpasio. : )

Š....a primala.

Š....a primala. portretas
Ir vėl viskas vietoje,kas kokį biznį prasuks juk Velykos artėja reikia pinigėlių.

Anonimas

Anonimas portretas
Jeigu vadovaujasi tarptautiniais tyrimais,reiškia pas Šimonytę smegenėlės nebedirba,kaip ir visos jos kompanijos.Taip ši vyriausybė ir išnaikins mus.O tas ,,mokslininkas,,tegul viską sau pasilieka,nes jau gerai matom kas yra kas.Man atrodo,kad ilgai žmonės nepakes tokio niekinimo ir žudimo.

Gp

Gp portretas
Niekada nelaikiau GP įvedimą protingu sprendimu. Visa tai man atrodė,kaip bereikalingas pinigų iššvaistymas jo kūrimui ir įgyvendinimui. Iš šiandieną turiu aiškių įrodymų,kad GP yra issiškas niekalas ir tik žmonių sąmoningumas arba bus arba nebus. Pavyzdžiai, turi žmogus GP, jo galiojimo eigoje suserga ir kas toliau, ogi nieko, jo GP galioja ir toliau ir gali judėti visur kur tik širdis geidžia, gali dalintis virusu su visais sėkmingai. Ir tik sąmoningumo buvimas arba ne suveiks ir žmogus izuoliuosis. Patikrintas faktas su keliais žmonėmis

Df

Df portretas
Idomu būtų sužinoti kiek žalos paihologiniai žmonių būklei padarė tas GP? Segregacija, žmonių skirstymas, valdžia viešai tyčiojasi ir žemina savo žmones..su GP jaučiasi atsipalaidave ir "aukščiau" tų kurie turi kitokią nuomonę..

Ggg

Ggg portretas
Toks ir mokslininkas

Išrinktasis

Išrinktasis portretas
Reikia tikėti skaičiais ne emocijomis. Jeigu žmogui sakai, kad pagal statistiką gauti kraujo krešulius nuo skiepų daug mažiau šansų nei nuo ligos, bet žmogus visvien nesiskiepija bijodamas krešulių, tai kur čia atsakingumas ir sveikas protas. Didelė dalis visuomemės nėra nei atsakinga, nei pakankamai išsilavinusi suprasti skaičius.

To"pastebiu"

To"pastebiu" portretas
Dabar nesiskiepijusių daugėsir daugės, nes nebesiskaito tie su 2skiepais

Iš kur tą beprotį

Iš kur tą beprotį portretas
ištraukė. Kai išnyks visi zemliai, anūkai, pišai ir kiti šlykštūs padarai, į Lietuvą vėl sugrįš saulė, dievas, gėris ir t.t. Sunkus laikotarpis, bet iškęsim, o šie, te ruošias lagaminus amerikėn, nors debilai ir ten nereikalingi.

Šveiko mokykla

Šveiko mokykla portretas
Ji keršija

Anonimas

Anonimas portretas
Baigsis pandemija pamiršiu visus tokius liniuotės mokslininkus. Galės savo nuomonę pasilaikyti sau. Uzblokuosiu visą žiniasklaida. Sąmoningumas yra ne kišti galvos į kilpą. O ne daryt kaip Jonukas daro...

Pastebiu

Pastebiu portretas
Ir vistiek skiepijimas vyksta. Ir esant labai dideliam užsikrėtimų skaičiui, mirčių vis mažiau. Reiškia skiepai veikia. O kuo mažiau lieka neskiepytų, tuo labiau tie likusieji iš nevilties ir pasiutimo puola komentuoti po kelis sykius, kad susidarytų įvaizdis, jog jų laaaaaabai daug. Juokinga

GP - tai konservatorių p o p i e r g a l i s, kuris

GP - tai konservatorių p o p i e r g a l i s, kuris portretas
viešai parodo konservatorių MAKAULĖJE esančias VIDURAMŽIŲ galimybių " a u k š t u m a s".-- N e t i k i u , jog Lietuvos gyventojai-- tokius DURNIUS galėjo išrinkti į valdžią,labiau tikėtina ,jog juos prastūmė n e s ą ž i n i n g i kgebisto OŽIO paslėpti agentai.

nėra jokių tarptautinių tyrimų

nėra jokių tarptautinių tyrimų portretas
Yra tik valdžios ir Šimonytės melas.Gyvulio pasas tai žmogaus pavertimas preke , daiktu ir vertimas dalyvauti mediciniame eksperimente.

na tai

na tai portretas
šis duomenų mokslininkas tikrai pats aršiausias, tiktų tarnauti ir bet kuriame konclageryje. Jam priimtiniausios yra dresūros ir gąsdinimo, ribojimų priemonės.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
p.Idiotai, geriausios smegenys prezidentūroje. Skubėkite pirkti. Parduodama kilogramais. Kiekis ribotas.

kaunietis

kaunietis portretas
Nuoseda tikisi tik celofanu,kepeniniu,grazuliuku ir pan tipu balsu,tai tokie ir mastymai.Tai per letai,tai per greitai skiepijama,tai isvis skiepai ar veikia..,Vienu zodziu- o kaip jums noretusi.

Geriausia nuomone

Geriausia nuomone portretas
Tai yra savo smegenys ,bet kai ju neturi vadovaujasi svetimomis,kurios dar kvailesnes uz savas.Vadovaukites tik savo smegenimis !

BALEVIČIUS-- konservatorių "mokslininkas", kuris

BALEVIČIUS-- konservatorių "mokslininkas", kuris portretas
VIRUSĄ gydo t i k i m y b i ų teorija-- tai rodo, kad ne tik m e d i c i n o s ŠARLATANAI, bet ir į v a i r ū s kitų sričių " mokslininkai", lyg pranašai -- karksintys VARNAI , turi galimybę demonstruoti n e į g a l u m ą, KLAIDINANT visuomenę -- kovoje su a g r e s y v i u VIRUSU.

Artas

Artas portretas
ant kiekvieno kampo priviso "mokslininkų" ir "ekspertų" "nusimančių" kas veikia ir kas neveikia. Logiškai mastant, tai nulis naudos iš to šudpasio.

Aldona

Aldona portretas
Kaip dalb@j0bai valdzioje taip ir gyvensime ubagyne ir be galimybiu normaliai gyventi.

bal

bal portretas
"vėl serviruoja medinį" ką čią reiškia? Ką rūko žurnalistas?

H

H portretas
Su tokiais debila** duomenų mokslininkais iš šito sudo niekad gyvenime neišeitume. Pasijautė labai svarbus
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių