Paankstinta revakcinacija: vieni ministrai nori gyventojams parodyti pavyzdį, kiti dar neskuba

Grįžti į straipsnį

aha

aha portretas
vakcinos neveikia, o as nepasiskiepijes 100 euru per menesi isleidziu testasms kad dirbciau, tuo tarpu skiepyti visus apkretineja covidu ir nesitikrina.

Tegul

Tegul portretas
skiepijasi.Pasiskiepijau du kartus.Daugiau taip nedarysiu ir apsieisiu be Gp.Tai ne vakcinos, o neaiškūs marmalai, kai kada ir be barkodų bei etikečių.Žulikai, melagiai valdžioje, negalima jais tikėti.Čia yra suokalbis su europiniais valdininkais ir žmonių naikinimas

Eksp.

Eksp. portretas
Tai kas vyksta pasaulyje, bus visokių sprendimų ir vilionių skiepytis,bus ir trečias Skiepas. Bus ir ketvirtas ,ir penktas Iki begalybės.Kol pradės masiškai po skiepų mirtį ,kol pasieks iki tokio lygiai ,kokio % mirtingumo reikia.Per mažai ir per silpnas Skiepas matomai,tai stiprina skiepa,kaip minejau dėl ko.

&&&&-

&&&&- portretas
Joks pavyzdys protingo žmogaus nesuvilios skiepytis, nes protingas supranta, kad vietoje Skiepo gali būti fiziologinis . Joks protingas nedės galvos i sieną, jeigu matys kad tai daro kiti.Darykite išvadas.

Aras

Aras portretas
O kas cia lietuvoje ministras? Grynas kaimas su plugo rankenomis. Lanzbergis smarve paveldejo is dieduko kegebisto

Kada bus ketvirta

Kada bus ketvirta portretas
Ir kaimynas pasiskiepys keturiomis dozėm- vidutiniškai mudu būsim pasiskiepiję pilnai?

Nelabai

Nelabai portretas
suprantu Navickio komentara. Tai gi mokslu jie tiki: GALIMA gi skiepytis is karto ir nuo gripo ir nuo koronos. Tai gi mums per visus kanalus skelbia. Tai ko is karto nepasiskiepijo.

Jo

Jo portretas
Matėm kaip dulkį skiepijo. Kai pamatysim video kai marmalą ištraukia iš naujo buteliuko, kaip adata sminga į ministerio petį kaip į paprasto mirtingojo petį per TV, tai gal tada patikėsim, kad skiepijasi. Dabar feik.

Lauris

Lauris portretas
Kas tas G. Lensbergis jis yra ozio gabalas ir mus jau visus sukirsino su visomis tautomis. Jam reike ta barzda ozio padekti.

Reda

Reda portretas
Tie ministrai daugumai ne pavizdys, o įrodymas, kad skiepijas glušai. Normalus žmogus iš tokių dalykų nedaro reklamos. Beje, Seime net 60 proc nepasiskiepijusių. Tai kodėl jie negali būti pavyzdžiu?

Kas irodys

Kas irodys portretas
Kad jie is vis gavo skiepa,o ne vitamina C????

Nuomonė

Nuomonė portretas
Ministrai - klounai.

na

na portretas
ir /avinu/ durdoma prigimde sovietsukirpymo lithujanijos bobos svalku zemaiciu kekses yra ir aukstaityjos tai per 50m diegiamo alkoholio vartojimo pasekme kuria papildo narkotikai tai ka matome ta ir turime o sveikiems nesumarmaliuotiem lieka tik sleptis nuo siu beprociu kurie jau perkope vald slenkscio duris o sie /avinai/ ploja jiems katuciu pritardami kad jus rytoji ves i skerdykla======

idomu

idomu portretas
> anonimas. Gal žinote, kodėl savivaldybės kuriose paskiepyta 80-95 procentai gyventojų juoduoja nuo susirgimų skaičiaus, kas ten serga?

Anonimas

Anonimas portretas
Antivakseriai iš po sovietų užsilikę, tiki savo "laisvėm, komunistais ir tt". Todėl niekur ir nedingsta covid. Ačiū...

Avys

Avys portretas
Ar dar jums neaišku? Petys už laisvę - ir su melagiai į Mėnulį. Lietuvis, ne tautybė - o patyčių objaktas!

Kokį

Kokį portretas
Pavizdį gali rodyti bepročių gauja? Laukiu tos dienos kai jie visi atgailaus. O tada sugrąžinsime ir rykštė bausmę. Turiu noro bent keliems nudirbti pasturgalius!

aš portretas
Palauksiu 8 bangos 12 skiepo, o komunistams ir komjaunuoliams be eilės.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių