Lietuvoje šoktelėjo sergamumas COVID-19: spręs, kaip suvaldyti viruso plitimą

Per savaitgalį smarkiai išaugus naujų koronaviruso atvejų skaičiui pirmadienį COVID-19 valdymo komiteto posėdis spręs, kokių priemonių imtis viruso plitimui suvaldyti.

Premjeras Saulius Skvernelis feisbuke paskelbė, kad posėdyje planuojama priimti „naujus taktinius sprendimus, kurie leistų mažinti viruso plitimo pagreitį nestabdant gyvenimo šalies viduje“.

Vyriausybės vadovas sako suprantantis, kad nauja realybė gyvenant su virusu žmones vargina, bet tik „visuomenės sąmoningumas saugant save ir aplinkinius yra veiksmingiausia priemonė“, kol bus išrasta vakcina.

„Beveik 100 naujų užsikrėtimo atvejų per parą – tikrai daug. Per daug. Tačiau noriu visus nuraminti ir priminti, kad esame pasiruošę ir žinome, ką reikia daryti, – sako premjeras.

Beveik 100 naujų užsikrėtimo atvejų per parą – tikrai daug. Per daug.

Šeštadienį Lietuvoje buvo pranešta apie rekordinį naujų koronaviruso atvejų per parą skaičių – 99. Daugiausiai naujų atvejų per parą iki šiol buvo fiksuota 90, epidemijos piko metu balandį. Iš viso per savaitgalį nustatyti nauji 179 koronaviruso atvejai.

Didžiausias COVID-19 židinys šiuo metu yra Radviliškio ligoninėje. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras sekmadienį pranešė, kad iš viso su šiuo židiniu siejami 57 koronaviruso atvejai.

Radviliškio rajono savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų komisija šeštadienį nusprendė, jog siekiant suvaldyti viruso plitimą nuo pirmadienio 5–12 klasių mokiniai mokysis nuotoliniu būdu, stabdomas neformalusis ugdymas, atšaukiami renginiai. Pirmadienį mieste atidaromas mobilus COVID-19 patikros punktas.

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga operacijų vadovo įsakymu nurodė vietos valdžiai sudaryti sąlygas koronaviruso testą atlikti kiekvienam pageidaujančiam rajono gyventojui.NAUJAUSI KOMENTARAI

Alius

Alius portretas
Anonimas,ir tu tiki bredu apie korona. Biskuti pasamprotauk. Kiek Palanga, kiek sventoji turėjo žmonių vasara ir nieko, jokio susikto viruso. Apie kokias vakcinas jus kalbat.issitrinkit galvas. Pinigų plovimas vyksta vidurį baltos dienos. Kovidai jus kovidai

Anonimas

Anonimas portretas
Na išties, visokios petradų šventės ir kiti masiniai susibūrimai, tokie kaip Jūros šventė etc kol kas turėtų būti NEGALIMI. Nepasius jaunimėlis be balių. Gal bent kokią knygą daugiau į rankas paims

Eii

Eii portretas
Vakcina yra išrasta o jus laukiat amerikietiško sudo ,nuodų visas pasaulis stovi gauti sputnik-v vakcinos o Lietuva ne tik ekonomika sunaikino bet ir žmonės visus išmatoms,štai prie jo privedė rusafobija bet tai dar tik neprisirpusi uoga greit bus hana
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių