Rekordas: Lietuvoje patvirtinti 255 nauji COVID-19 atvejai, užgeso dar viena gyvybė

Tik 400

Tik 400 portretas
Kol koronos nebuvo gripu tukstanciai susirgdavo, i ligonines lankyti neleisdavo kad neuzkrestum silpnu ligoniu! Dabar gripas liko tik prisimimimas! Sita sezona covidas ant bangos :-)

Propoganda varysim tiek

Propoganda varysim tiek portretas
Laiko uz kiek mums sumoketa. Vot

Anonimas

Anonimas portretas
Kiek jus ta propaganda varysite

Lukka

Lukka portretas
atsakymas "na": parašyta priklausė amžiaus grupei "virš 90 metų", tai turbūt komentarų ir nereikia. ne kažin kas tiek ir sulaukia.

Ramunas

Ramunas portretas
Sveiki.Mano Ramūno Šulco dukterį pagrobė 2011 metų gruodį jos vardas Smiltė pavardė dabar pakeista Švegždaitė buvusi Šulcaitė.Veiksmas vyko Charlie picoje...Ginkluotas Tomas Kuzma man grąsino pistoletu priglaudęs prie nugaros sakė jeigu nepasirašysiu tevystes atsisakymo sutarties mirsiu.Dalyvavo šitam nusikaltime taip pat ir Kazimieras Lebionka..,Jolanta Švegždienė ir Arūnas Švegždys ,Germa Kuzmienė ir Vygantas Kuzma...Korumpuoti pareigūnai taip pat dalyvavo dukters nusavinime(grobime) juos papirko Kazimieras Lebionka,Kuzmai, ir kiti priešai.Mano dukra iki šios dienos yra išnaudojama net seksualiai.. mušama ir įtariu prievartaujama.Būkit geri padėkit kovoti su gangsteriais ir nusikalteliais jeigu galite.. Lietuvoje klesti korupcija , o mane sužlugdė mafija ir aš negaliu surasti net darbo ,sužlugdė iki benamio .... būkit geri padėkit jei galit...

na

na portretas
to užgęsusio parašykit kiek metų buvo...o vat kaimynas 45 m. nuo širdies mirė ..nes neguldė į ligoninę o liepė gydytis namie. Verygai ant blakstienų korona ...o apie kitas ligas tyli...kaip ir tyli apie tuos kurie tipo mirė nuo koronos tai 80-90 metų žmonės...nuo kada pas mus taip domimasi 80 ir 90 mečiais, senelių prieglaudose jiems dzin ką ten paišo. Vakar Delfis rašė, kad gydytojai priedų jau negaus, kadangi jie už pagautą korona gaudavo tūkstantinius priedus, priedus pasiliko tik Veryga...o jūs čia visi apie korona kurios visai nėra eilinis gripelis, gripas ir tai baisesnis nes guli lovoj geri vaistus net antibiotikus...o korona saviizoliacija 14 d. ir sveikas kaip ridikas be vaistų be nieko

Nuomonė

Nuomonė portretas
Anonimas. Aš tik kad tikiu, bet ir žinau kad tie skaičiai yra teisingi. O netiki ir po mirties statistika šypsosi tik tie kuriems ne visi namie.

Lukka

Lukka portretas
Nesuprantu jūsų senų bambeklių. taigi jums dirbti nereikia, sėdit namie, biški sveikesnio proto išeina pasivaikščioti, prekes galit užsisakyti iš barboros. Tai ko jums pasturgali niežti dėl to jaunimo. kaip nori taip gyvena, kur nori ten eina. jie nebijo nei covido nei mirties. Nors atrodo turetų būti atvirkščiai.

Pamišėlis

Pamišėlis portretas
Pusė iš naujų atvejų patvirtinta Vilniuje, juk ten laisvė, plebėjams reikia pramogų ir žaidimų, nes duonai užtenka, todėl tusinasi naktiniuose klubuose apsvaigę nuo alkoholio ir narkotikų, platindami užkratą. Tai kelia grėsmę vyresnio amžiaus žmonėms, turintiems lėtinių susirgimų. Bet liberastams tai nesvarbu, juk laukia 2-as rinkimų turas, tegyvuoja laisvė!

Anonimui

Anonimui portretas
ir iš kur tamsta toks protinguolis atsiradai, visažinis, mat.

Anonimas

Anonimas portretas
Klounai.kas dar tiki sita nesąmone.

O tas furmonavičius kas ?

O tas furmonavičius kas ? portretas
Dievas ar koks pranašas kuris " žino " ? ;) o pasaulyje pandemiją irgi Veryga paskelbė ? Nesigydote ar jau nėra ką gydyti ?

nesenai spaudoj rase VRM buves ministras Furmonavicius

nesenai spaudoj rase VRM buves ministras Furmonavicius portretas
kas covido-19 aplamai nera , jy isgalvojo Veryga su ,,,valstieciais,,,

Rec

Rec portretas
Is ju kaip vakar jau sake 110 vilniuje,siaip reikia barus,ir kitu panasiu istaigu trumpinti laika

Nujo

Nujo portretas
Jūs dar daugiau šaldykit žmones ir vaikus bus ir tūkstantis tuoj...bezdat dėl kiekvienos dienos o žmonės šąla
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių