Koronavirusas Lietuvoje: COVID-19 diagnozę išgirdo 828 žmonės, mirė dar 11 tautiečių

  • Teksto dydis:

Statistikos departamentas pirmadienį paskelbė, kad praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 828 nauji koronaviruso atvejai. Nuo COVID-19 mirė dar 11 žmonių.

Praėjusią parą 191 žmogus paskiepytas pirmąja vakcinos doze, iš viso paskiepyta 2310 žmonių.

Ligoninėse šiuo metu gydomi 1336 COVID-19 sergantys pacientai – keliomis dešimtimis daugiau, nei buvo prieš parą, 120 iš jų – reanimacijoje.

Šalyje praėjusią parą atlikta per 4,7 tūkst. molekulinių (PGR) ir 722 antigeno tyrimai dėl įtariamo koronaviruso.

14 dienų naujų susirgimų koronavirusu skaičius 100 tūkst. gyventojų nežymiai padidėjo ir siekia 835,3 atvejo. Septynių dienų teigiamų diagnostinių testų rodiklis išliko nepakitęs ir siekia 10,9 procento.

Nuo pandemijos pradžios šia infekcine liga Lietuvoje susirgo maždaug 492 tūkst. gyventojų, o nuo jos mirė apie 7 tūkst. žmonių.

Ligoninės ir mirtys

Praėjusią parą į ligonines dėl COVID-19 paguldytas 91 žmogus – keliomis dešimtimis mažiau, nei buvo prieš parą.

67 pacientams ligoninėse taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija, deguonis papildomai tiekiamas 1142 žmonėms.

Nuo COVID-19 praėjusią parą mirė keturi vyresni nei 80-ies metų žmonės, trims mirusiesiems buvo per 70-imt, dviem – per 60-imt metų. Dar po vieną mirusį žmogų priklausė 90–99 ir 40–49 metų grupėms

Pilnai paskiepytas buvo vienas iš jų – vyresnis nei 80-ies metų žmogus.

Iš beveik 7 tūkst. asmenų, iki šiol mirusių nuo COVID-19, pilnai paskiepyti buvo 545. Tiesiogiai ir netiesiogiai su COVID-19 siejama apie 13,2 tūkst. mirčių.

Vakcinacija

Iki šiol mažiausiai viena vakcinos doze paskiepyta 1,89 mln. žmonių. Pilnai vakcinuota – 1,36 mln. gyventojų, dar maždaug 440 tūkst. pilnai paskiepytųjų yra gavę ir sustiprinančiąją vakcinos dozę. Ją praėjusią parą gavo beveik 2,1 tūkst. žmonių.

Tarp pilnai paskiepytųjų Statistikos departamentas neįtraukia sustiprinančią dozę gavusių žmonių, jie skaičiuojami atskirai.

Šiuo metu koronavirusu tebeserga apie 19,1 tūkst. žmonių.NAUJAUSI KOMENTARAI

Is tu siuksliu antivaxu,kurie cia raso

Is tu siuksliu antivaxu,kurie cia raso portretas
Kaledu ne vienas nesulauks.lauksime??

jooo

jooo portretas
Tam paskiepytam matau jau pasalinis poveikis- i pasiutlige komplikavosi, uzjauciu..

Paskiepintas

Paskiepintas portretas
Kaip sunys necipuoti laksto antivakseriai,uzkrecia ir skiepintus! Kiek gali testis sita betvarke? Kodel kinai grieztai izoliuoja visus sergancius ,uzdaro istisus kvartalus, ir ka , kaip raso kinu spauda nauju uzsikretimu beveik nepasitaiko! Reikia kariskiui patiketi coronos valdyma ,nes dulkis - negeba dirbti coronos valdyme!
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių