Kaukės bus privalomos: specialistai patarė, kaip jas tinkamai dėvėti

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
ekspertai nepasakė kad turėkit pinigų ir neužsidėkit kita puse , bet jums spjaus į akis ir kaukė bus šiknai valytis

To avigalviui

To avigalviui portretas
Avigalvi pagalvok su galva o ne su su bi ne jeigu visi dėvės kaukes tai ir tas užsikrėtęs mažiau skleis tą virusą o neužsikrėtęs su kaukia mažiau gaudys virusą,taip kad nerodyk čia savo tipo išprūsimo ir nepasakok Verygos dogmų,jisai jau pakeitė nuomonę.

na

na portretas
taigi kalė mums į galvas, kad kaukes nešioti nereikia, kad jos nieko nepadeda..prisiminkim Verygos, Kasiulevičiaus, Čaplinsko žodžius...dabar privežė su broku kiaušinių, kaukių, kaip patys teigia, kad neatitinka ES standartų. Na žiūrėjau kelias laidas per TV Seimo posėdžius, jei kam neaišku kaip dėvimos, tai atkreipkite dėmesi į Seimūnus vienas tik ant ausų šniūrelį pasikabinęs, kitas kai kalba nusiima, trečias pakelia iki viršugalvio vėl nuleidžia.O šiandieninis Čaplinsko interviu kaip anekdotas: korono virusą platiname mes visi tiesiog kvėpuodami. Kol Čaplinskas neatras tokio metodo, kad visiems sustabdyti kvėpavimą...tol korona tęsis. Juk mūsų laukia dar apykojės, mobiliūjų telefonų sekimai.Tai laisva Lietuva.

Avigalviai sužiaumos ir palinksės galvom

Avigalviai sužiaumos ir palinksės galvom portretas
Visi medikai teigia, kad veido kaukę turi dėvėti užsikrėtęs žmogus, o neužkrėstas tik iš dalies sumažina sau užsikrėtimo riziką, nes virusai tokie maži kad eina kiaurai paprastas medžiagas... Yra nekaltumo prezumpcija-kaltę būtina įrodyti teisme. O mes visi skvernos ir kitų išsigimėlių esame apkaltinti lyg būtume sergantys ir platinantys virusą!!! Mentas per daug sau leidžia siūlydamas Baudžiamojo kodekso pataisas.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Vargšelis jam coronavirusas pažeidė smegenis, kurių jis ir taip nedaug turėjo. Ramybės tau "tulpe"

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Jus isivaizduojate vaizdeli??? Stovi mociute su s-u-p-i-s-ta nukainota bandele ir ji neturi pinigu jos nusipirkti ir nesa ja atgal padeti. o uz jos stovu bernas su prikrauti pilnu luztanciu vezimu maisto. Cia -b-l-e-d yra 2020 metu Lietuvos jevrosajuzinis edenas

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
As maciau kaip maksimoje viena mociute neturejo pinigu nusipirkti nukainota bandele. Raleiai , tikrai. Ji jau norejo ja nesti grazinti padeti. O uz jos stovejo toks bernas su pilnu vezimu luztanciu maisto. Nors aisku tikriausiai buvo visiskas atmarozkas sikantis babakemis ir ant visko dejes, bet ir jam matyt nervai nebeatlaike. Tai pasisauke ta mociute ir jai nupirko ta nukainuota bandele. Prie ko as cia. Gal reiketu pradzioje pabandyti padalinti tas kaukes ir tik po kokios savaites taikyti baudas????
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių