Gautos kelios dešimtys pranešimų apie nepageidaujamas COVID-19 vakcinos reakcijas

Anonimas

Anonimas portretas
Panašiai reaguojama ir į vakciną nuo gripo.

pensininkė

pensininkė portretas
kodėl apie vakcinas jų pasekmes neįspėjo prieš pradedant skiepyti o kai pradėjo žmonės skūstis tada mes žinojome taip instrukcijoje parašyta ima juokas nuo tų nesąmonių viskas slepiama jei tiek trumpai tegalioja skiepas kol paskutinius baigs skiepyti pirmieji vėl nebeturės to imuniteto daugiau aiškinkite nieko neslėpkite tada žmonės pradės tikėti o dabar tiesos nėra žmonės prisigalvoja visko

4

4 portretas
Kas nemiršta nuo COVID, leisime vakcina. Gal tada išeis atsikratyti tu kurie atsparus coronai. O tai nesąžiningai gaunasi vieni užsikrečia, o sveikiems žmonėms ji nepavojinga

\\\\\.../////

\\\\\...///// portretas
Kokie slabakai verkia komentaruose.net gėda.kentėkit patvoriai su jumis

Anonimas

Anonimas portretas
Mano vyrui buvo suleista "moderna" vakcina, kitą dieną labai skaudėjo ranką, sutino kitos rankos pažastis, krėtė šaltis, temperatūra pakilo iki 39 laipsnių ir laikėsi pusantros dienos, temperatūra visiškai nukrito tik trečiąją dieną po skiepo, dabar jis nerimaudamas laukia antrojo skiepo.

HJL

HJL portretas
PAMATYSIM PO KELIU METU KAS CIA YR

Cha

Cha portretas
O ko jūs tikėjotės iš per pusmetį sukurpto birzgalo? Rimtos vakcinos kuriamos ir tiriamos dešimtmečiais!

Anonimas

Anonimas portretas
Kokie dar antivakseriai?Pasėjo paniką,o dabar visi, lyg kokio stebuklingo vaisto nuo visų ligų,laukia vakcinacijos. Jau geriau naturaliai įgyti imunitetą,persirgus,o ne nuodytis neaiškiom vakcinom,pirmą kartą išbandant...

laikiu

laikiu portretas
Kazkodel labai keista kad nesigirdi Kepenio filosofiniu isvedziojimu nes matomai yra labai uzsiemes nes dangus Kepeniui padovanojo sniego tai matomai guli kur nors sniege siltai apsiklojes Skaitau komentarus ir pavydziu kad yra tokiu kurie nenori skiepu o as laukiu ir nezinau kada sulauksiu ar pirmiau sulauksiu KORONOVIRUSO Su didziuliu SVEIKU pavydu skaitau apie tuos kurie jau gavo skiepus ir suteike galimybe isvengti sios siaubingos ligos Su didziuliu nekantrumu laukiu savo eiles

Butylkinam

Butylkinam portretas
O viename LSMU Kauno klinikų skyriuje šalutinės reakcijos šešiems iš dešimties paskiepytųjų antrą kartą tai čia 2-3% ar truputį daugiau?

Vitalija

Vitalija portretas
Kitaip ir būti negalėjo,tai yra tiesa.Tik atminkit,kad antivakseriai apie skiepus nieko nežino.Šalutinis poveikis gali būt ir nuo bet kokios vakcinos,kaip ir nuo bet kokių vaistų.Juk skirtingi organizmai ir kiekvieno organizmas reaguoja skirtingai.Kad susidurė su tais skiepais tie žino jų poveikį.Man po skiepų mano gyvenimas virto pragaru,10 m.teko išbraukti iš gyvenimo.Pasekmes jaučiu iki šiol,nors jau praėjo 25m.

Vladas

Vladas portretas
Antivakseriams padavė medžiagos.Dabar jie sėdėdami ant plokščios žemės krašto ir nuleidę kojas, aimanuos apie blogus skiepus.

Beaee

Beaee portretas
Bet tai kaip aviai išaiškint kad ji yra avis? Skiepytis reikia, ir greitai, ir iš karto galima po tris-keturis skiepus, juk rašė kad bandyta su padvigubintom dozėm, tai šalutinis poveikis nebent tik iš avies į asilą gali pavirst. Pirmyn baranai.

Ok

Ok portretas
Žmonės inkščia todėl, kad nauja vakcina., Po gripo vakcinos apie 4 mėn turėjau guzą dūrio vietoj, po geltonojo drugio vakcinos turėjau gripo požymių apie 5 dienas, po tymų vakcinos keletą dienų buvo nežymūs bėrimai ir nuovargis , duokit man tą covido vakciną, ištversiu ką reiks .

tik nelipkit sienom

tik nelipkit sienom portretas
nuo gripo pasiskiepijus matai nebūna nepageidaujamų reakcijų. Prisklado vežimą iš adatos.

zmones

zmones portretas
neskaitykit propogandiniu komskiedalu ir nebukit runkelavinais kaip mus iremino bergtata nes siuo brudu norima sunaikint nemastancius savo galva nes kvailiu niekam nereikia o medikai /dirba/ pagal nusikalstamos PSO nurodymus kuriuos idiege /verkratas/ ir nusimuilino kaip ir daugelis euroturgelio statytiniu kaip ir merkel ;;;

Anonimas

Anonimas portretas
Ne virusą stabdo, o genetikoje keičia

Įtariu

Įtariu portretas
Kad tie, kas rimčiau sureagavo, imunitetą įgijo STIPRESNĮ, nei tie, kuriems vakcina nepadarė jokio įspūdžio. Tik reiktų būtinai ištirti, kurių vakcionuotų kūnuose atsiradusių antikūnų koncentracija didesnė.

Rita

Rita portretas
Tai ir nekantrus zmones nuo vakcinos nemirsi kag ir pakarsciuosi galva paskaudes .Istize zmones visai vos tik kas skundziasi.

Pilietė

Pilietė portretas
Na minde ir kvailas esi, nes nemyli savo senelio .Tur būt gaila vakcinos saugai ją sau.

minde

minde portretas
seny ir anuka jom paskiepikit pirma lietuvos gelbetojus.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių