Ekspertas prakalbo apie NVSC darbo broką: su tokiais duomenimis epidemijos nesuvaldysi

Nora

Nora portretas
Stvejų yra žymiai daugiau,nes žmonės laukia 3dienas tepinelio paėmimo,ir jei kreipiasi 6-7 susirgimo dieną,testas po 9 d jau neigiamas,nors nejaučia kvapo ,skonio,T-39 -10 dienų,silpnumas,kaulų laužymas...Statistikai tik URI,šeimos nariai neizoliuoti ,taip ir plinta...

gal aš kvaila...

gal aš kvaila... portretas
Man įdomu labai: anksčiau sirgom ( ypač vaikai) nosiaryklės, gerklės uždegimu, bronchitu, roto, noto virusais, o dabar visai nesigirdi, kad tom ligom sirgtų...Tai kur jos dingo?

Ko gero

Ko gero portretas
šitas "mokslininkas" bus TS LKD sąraše sekančiuose Seimo rinkimuose, o dabar 4 metus "gulsis kryžiumi" įrodinėdamas savo tiesas, kad COVID 19 stabdymas labiausiai "priklauso nuo statistikos".....

KAS TAI GALI PANEIGTI.

KAS TAI GALI PANEIGTI. portretas
Ši netvarkinga ir netiksli statistika jau ir per pirma COVID banga buvo .Kai SAM ir NVSC vadovauja netikėliai ,nevykėliai tai tokia ir informacija yra teikiama. Galimai ir turint kažkokį tai tikslą tai buvo ir dabar daroma?.

NAIKINTI

NAIKINTI portretas
Taip tikrai pritariu, kokie ten specialistai, statistikos teisingos pateikti nesugeba. Reik reorganizuot tokias institucijas. Kodel nematome darbo is Ekstremaliu sveikatai situaciju centro prie SAM. Kiek prie sios ministerijos kontoreliu priveista, o naudos Lietuvai nesimato. Tokius valstybes tarnautoju uostus kuo greiciau reikia ardyt ir naikint. Pasenusiais, XVIII a. metodais dar matomai dirba.

Stebėtojas

Stebėtojas portretas
Specialistai, atsiprašant, bl... Vyti lauk reikia tokius specialistus su jų sukrušta statistika!!!

Tiesa

Tiesa portretas
Taigi tai, ką aš ir sakiau visada. Tokiuose struktūrose dirba atsilikeliai, kas eis dirbti už gražius nacional svaikatos centrą? Iš dvejetukininku dvejeto verti skaičiai. O durniu valstiečių vyriausybė mus uždaro į narvus. Mėgėjai bl

taigi

taigi portretas
Veryga kaltas, kad beretavi zombiai kaukes keičia rečiau nei savo sutrinus apatinius :)))

Anonimas

Anonimas portretas
Nusikalbat del dabartinio ministro. Kur dingo zmoniu savisauga? Negi ministras turi pasirupinti kiekvienu, vistik smartfonai plauna smegenis

kaunietis

kaunietis portretas
Raso kad Veryga mala suda bet nieks jo nepasodina i savo vieta.Manau kad plauna didelius pinigus

klp

klp portretas
Kol didysis Lietuvos Asilas nenueis nuo arenos ( o tai dar tęsis keletą savaičių) tol pagerėjimo nėr ko laukti

aaa

aaa portretas
Naujų atvejų daugiau, nei teigiamų testų, kaip taip gali būti???

Med.

Med. portretas
Proto neteko pasaulio žmonės, ir už tai nemoka gydytis peršalimo.Nereikia laukti kol temperatūra pakils,pajutus peršalimo simptomus reikia gerti liepų arbata su medum atra aspirino.Nekils temperatūra ,nebus koronos.Vieną kartą teko girdeti per TV, kaip medikas mokino neskubėti gerti vaistų, jeigu temperatūrą ne aukšta.Po tokių pamokymų korona atkeliavo.

Linas

Linas portretas
Kadangi inkubacinis laikotarpis iki 2 savaičių, tai tikimasi kad naujų atvejų skaičius turėtų pradėti mažėti maždaug dabar..

pasigendu

pasigendu portretas
Kur kvalifikuoti duomenų analitikai? Kur pažangios IT programos? Kiek galima pavėluotai "varneles" dėlioti ir dejuoti? Šiaip, tai mirštamumas , manau, yra pagrindinis rodiklis, o ne atvejų skaičiavimas.

Eištinas

Eištinas portretas
Bobutė gyvena 3 namo už kampo 4 aukšte, 2 bute iš kairės. Kiek bobutei metų? Jei moki skaičiuoti, eik ir skaičiuok, o dabar nori medžioti pririštus zuikius. Niekam nerūpi zuikiai. Turi būti greitai nustatomi virusų plitimo židiniai, juos patikimai izoliuoti ir nedelsiant informuoti aplinkinius, kaip apie sprogimo pavojų.Tai karas ir visi fabrikai turi dirbti, net krintant bomboms.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių