COVID-19 įsitvirtina Lietuvoje: per parą – 1141 naujas atvejis, keturios mirtys

  • Teksto dydis:

Praėjusią parą nustatytas 1141 naujas COVID-19 atvejis, mirė keturi žmonės, ketvirtadienį skelbia Valstybės duomenų agentūra.

14 dienų naujų susirgimų koronavirusu skaičius 100 tūkst. gyventojų šiuo metu siekia 406,8 atvejo, septynių dienų teigiamų diagnostinių testų rodiklis išliko 37,3 procento.

COVID-19 piką buvo pasiekęs 2022-ųjų vasario pradžioje, tuomet per parą buvo nustatoma daugiau kaip 14 tūkst. užsikrėtimų šia liga. Iš viso šalyje bent kartą koronavirusu užsikrėtė apie 1,36 mln. žmonių.

Nuo šių metų gegužės laikęsis nedidelis sergamumas COVID-19 ėmė augti rugsėjo viduryje.

Lietuvoje mažiausiai vieną skiepo dozę yra gavę du trečdaliai gyventojų.NAUJAUSI KOMENTARAI

taip yra

taip yra portretas
kaip gerai kad mokate ,,,,skaiciuoti,,,,, bet parasykite nuo kokiu ligu zmones mire visus nurasote koronai saunuoliai kad tokie gudrus esate Dulkio klausytojai

Edas

Edas portretas
Tai paprasčiausias gripas, kuriuo sirgome per amžius, kai ateidavo žiema. Vieni skiepijasi, kiti geria ramunėlių arbatą su medumi, aspiriną ar paracetamolį ir po 4-5 dienų jau sveiki. Kas kaip nori, tas taip tegul gydosi. Ir reikia nepradėti vėl nesąmonių su karantinais, parduotuvių uždarymu ir pan. Neturi būti jokios prievartos. O kaukes kas nori, tas tegul nešioja. O kas nenori- tegul nenešioja.Tai tik asmens reikalas. Tos kaukės nuo virusų nieko nepadeda.Bet jeigu kam nors su jomis saugiau, tai tegul nešioja. Bet negalima iš to daryti prievartos. Žinoma, per amžius nuo gripo ir mirdavo ir komplikacijų būdavo. Ypač jei gripo neišguli namuose 4-5 dienas, o laksto per šalčius. Šiaip jau per tuos karantinus ir prievartinį kišimą į ligoninę mirė daugiau žmonių (ligoninėse), nei per pastaruosius 30 metų be ligoninių ir karantinų.

Janis

Janis  portretas
Ji nieko daugiau nežino kuo kas serga isikando kovida ir loja kai šunys
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių