Gripas nusinešė dviejų vaikų gyvybes

Grįžti į straipsnį

Vaikai ir jauni žmonės gripu gali sirgti

Vaikai ir jauni žmonės gripu gali sirgti  portretas
Labai sunkiai. Su abiejų plaučių, širdies raumens pažeidimu. Taigi tas rusų čiuožėjas jau du mėnesius geriausioje Maskvos ligoninėje gripą B gydosi. Neteko pėdų, rankų pirštų, patyrė du insultus, pakenkti inkstai ir plaučiai. Čia tokia organizmo reakcija į virusą. Nuo gripo kasmet jauni miršta.

To drąsi tauta

To drąsi tauta portretas
nešiok dujokaukę ir bokso pirštines ir nieko nebijosi.

Patarimas

Patarimas portretas
Durniai, nesiskiepykit. Greičiau numirsit dar jaunysteje.

Kaip vaikai numiršta nuo gripo?

Kaip vaikai numiršta nuo gripo? portretas
Nepriežiūroje ir medikų abejingume?

Durniai,\\\\\...////

Durniai,\\\\\...//// portretas
reikėjo ant koronės nurašyti,efektas didesnis.

to-jūs čia rimtai

to-jūs čia rimtai portretas
kokius slopinančius? Parašykit.

Jūs čia rimtai?

Jūs čia rimtai? portretas
Kieno iniciatyva, daktarai išrašinėja slopinančius vaistus,kai reikia gleives skystinančių,jog išsivalytų plaučiai nuo skreplių?Čia toks naujas žmonių marinimo būdas?!

O

O portretas
Tai gal jau metas skelbt karantina ir bukai aviu bamdai liept devet kaukes,nes kitaip patiems nedaeina,kol valdzia nepdaro kazko -privalomo.

to drasi tauta

to drasi tauta portretas
as PSD sumokejau...man privalo uzgarantuot gydima... nu arba mirties atveju kompensacija uz neatlikta nekokykibiska gydima...juk PSD salygos tai privalomos abiem pusem...a nenorit gydit, nenorit garantiju gyventoju teikt...nustojat rinkt mokesti, uzkalat kontorikes langus lentom ir PSD administratoriams klizma - susodint i cypesir nacionalizuot turtus ka ismoket tautai kompensacijas uz nesuteiktas paslaugas, neivykdytus y sipareigo

drąsi tauta

drąsi tauta portretas
medikai skelbia, kad dabar susirgimų vos ne epideminis lygis, o niekas medicininių kaukių nenešioja. Kai žmones susibūrimo vietose nešiojo kaukes, tai susirgimai gripu buvo 10 kart sumažėję. Drąsi tauta. Kaukių nedėvės, bet geriau stumdysis vaistinėse, poliklinikose, arba rankas grąžys prie kabo duobės.

nu

nu portretas
liudna :(((

Galerijos

Daugiau straipsnių