Atkeliavo vasariški karščiai: medikai ir gelbėtojai skuba perspėti poilsiautojus

 • Teksto dydis:

Artimiausiomis dienomis termometrai rodys ir 36 karščio. Medikai ir gelbėtojai skuba perspėti poilsiautojus, kad neperkaistų, o kai kuriems rekomenduoja nekišti nosies iš namų.

Vanduo jūroje jau įšilo iki 17 laipsnių ir jo temperatūra vis kyla. 

Kad pasimėgautų jūra ir šiluma kai kurie ūkio darbus porai dienų metė. Kiti poilsiautojai sako, kad, kol termometro stulpelis apie 25 sukasi, prie jūros gerai, o kai 30 perkops, teks pavėsio ieškoti ir saugotis. 

Pliažuose dirbantiems kuo karščiau, tuo darbo daugiau. Gelbėtojai teigia, kad karštą dieną poilsiautojai tarsi pameta galvą. Mažiau prižiūri vaikus, tad šie nuolat turškiasi jūroje, o dažnas suaugęs prieš saulę ilgam užmiega. 

Anot specialistų, tinkamiausias laikas poilsiui saulėje – iki 11 val. ryto, po pietų – nuo 16 val. 

Slaugytoja pataria per karščius galvą dengti, kūną – nuo nudegimų kremais saugoti. 

Greitųjų medikai per karščius irgi priversti greičiau suktis. 

Per karščius medikai pataria ilgai nebūti saulėje, o jeigu perkaitote – nueiti į pavėsį, nusiprausti po dušu ar įlįsti į jūrą.

Daug blogiau, jeigu ištiko saulės smūgis. Temperatūra pakyla iki 40 laipsnių, oda būna sausa, nes žmogus neprakaituoja, gali ištikti traukuliai. 

Kad saulė nepridarytų daug bėdos, medikai pataria gerti vandenį. 

Gelbėtojai spėja, kad savaitgalį pliažai lūš, tad prašo poilsiautojų šiukšlių kalnų nepalikti. Jie ir saldėsiai širšes ir vapsvas privilioja. Esą skaudžiausiai nukenčia vaikai, tad gali ištikti alerginė reakcija. Medikai sako, kad širšės stipriai puola ir kremais nuo saulės išsitepusias moteris. 

 

 


Šiame straipsnyje: LNK1karščiaipajūris

NAUJAUSI KOMENTARAI

earht king

earht king portretas
kada nustos ta ponia rašini rašyti tokio tipo kad matai maišo pensininkai nutukę nesilaiko atstumo, taip kokio velnio ten grudes kur pilna tokiu piliečiu tau nepatikimu, bėk iš tu pliažu kam steni eik juk poniu ten nelaiko, niekas mokėti nereikia eik sau tinkama vieta rask ir kaitinkis, iki valiai, aš kaip žiūriu kokie skaičiai dabartiniu metu nedirbančiu o tik plevena juodega suka ir žiūrėk tingini jau užkabino, juk seniau ten pliažintys važiavo žmonės dirbantys turėjo savo namelius gamyklos darbovietės ištysai, profsajungos rupindavosi, o dabar kur tau pilnas maskaradas bedarbiu bėga o po to rėkia skiesta nėra tvarkos jau iklimpome į tinginistes jauni dirbti nenori, o tik lastyti po kurortus ir net ten kur velinias už šiknu taso po visa vakaru odiseja išsilaksto, o po to tada vėl korona tiek pritaso iš visu žeminu o limpa korona limpa, ir tada pensininkai kaltininkai buna, juk tik iš gero gyvenimo priveža o kas kenčia skiepai taip dėl filkino gramotos juk netinkami, baikim bajeri pus

Vaizdelis graudus

Vaizdelis graudus portretas
Pliažuose rytais susirenka klibinkščiuojantys pensininkai ir bastosi lįsdami kuo arčiau žmonių. Nesilaiko jokio 2 m atstumo. Suteneriai atveda narkomanių su kreivomis išdžiūvusiomis kojomis ir baisiais veidais, kur tik ką nugenėti ūsai, nuskustos barzdos, priklijuotos blakstienos. Seniam tinka. Perka paslaugas, jos užsidirba dozei. Yra ir senų pigių uosto prostitučių, tos impotentus velka iki moterų pliažo ir vedžioja juos tarp nuogų moterų. Jais niekas nesidomi, ignoruoja.Vėliau susirenka svetimi rusakalbiai žmonės, bjaurių veidų, vyrai pilvoti, nutukę, moterų kaip ir neturi, atsiveda „ono“, būna ir paliegusių idiotų vaikų būrelis, šie nevaldomi, oligofrenai. Jei kokie nutukę seniai atsiveda paaugusias dukras, šios užjuodusios, netaisyklingų proporcijų, plokščios, statinių pavidalo kūnais, bjaurių veidų, išmatų spalvos akimis, dvokia, plaukai pradvisę kaltūnuoti. Bjauru. Jei narkomanės dozei negaus, gali padaryt bet ką. Kviesti policiją neverta, atvažiuos uniformuoti narkodileriai//

Giruliai

Giruliai portretas
Tik nesudekite nuo tokio karščio.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių