Ar gydymo įstaigoje ligonis gali būti rišamas prie lovos?

Grįžti į straipsnį

fake dream

fake dream portretas
as suprantu medikus kartais jie neturi kitos iseities. O gal jiem nereiketu tokiu gelbet???

n a

n a portretas
susikiškit į šikną tas PAGALBOS LINIJAS ir laisvai duokite dirbti diplomuotiems gygytojams psichiatrams.

Ot

Ot portretas
Jei žmogelius galima pririšti prie galutinai išpacėjusių bankų, tai kodėl negalima pririšti ko nors prie lovos?

OHO

OHO portretas
Kaip padirbėjo "seselės" dėdamos minusus teisybę rašantiems apie jų darbą. Tik be reikalo, nes jų "darbą" įvertina ligoniai, o ne minusiukai internete.

vai vai to ai

vai vai to ai portretas
gestapas nebuvo didesnis psichikos ligonis už statistinį lie tuvį. O už nemažą dalį mažesnis. gal už gražias akis prisitrenkė durneliu kad išvengt kalėjimo.

Ai

Ai portretas
Ko jūs čia pergyvenat, svarbu Gestapas iš psichuškės paleistas kaipo "pasveikęs"...

alma

alma portretas
rokiskio psicheneje buvo rakinami durniai

Kas suprato, paaiskinkit

Kas suprato, paaiskinkit portretas
Juk gydymo/proceduru atsisakyti bet kokio bet kada turi teise tevai vaikui. Ar cia isimtys del kazko atsirado? Ar cia tik zodziai kai neturejima zmoniskumo reikia kazkaip paslepti? Mano vaikui daznai reikia imti krauja. Jis mazutelis, bet visada susitariam. Klinikose as ji laikau, snekuosi, o sesutes ima krauja. Santariskese klykina drasko vaika, nes mama negali buti proceduros metu kabinete. Kitaip pasirasykit, kad atsisakot gydymo. As manau, kad daugumoje atveju tai yra zmoniskumo klausimas

joo

joo portretas
cia turbut didele dalis bukaprociu rasineja arba pati mama, toks ispudis jog nei vienas negulejo ligoninej arba nelanke saviskiu gulinciu ir nemate ar visi pacientai risami lovose ar ne. pasitikrinkit smegenis ir nekiskit skiepu visur kurie net ne i tema. aplamai tai jei jau kilo sis salasas tai ko mama ja atveze i ligonine? galejo tvarkytis pati

seneliu namu pacientas //pabeges/

seneliu namu pacientas //pabeges/ portretas
sunis risti prie budos amoralu atsieit ...o seneliu namuose Naturalu? Del personalo ramybes risami Kad guletu ne vaiksciotu po koridorius .Zinokit baisu zmogui tai pajusti..ir niekam nepasiguosi...

seimo slaugas

seimo slaugas portretas
O jau slusnius butinai ir skubiai....

butina

butina portretas
Butina norint issaugoti pacijento ir mediko sveikata Ypatingai pavojinga kaip tokie ligoniai elgiasi istikus nesuvokiamos isterijos priepolio metu

Pirmyn

Pirmyn portretas
Prastai gydytojai komentuoja. Riša įvairiais atvejais, silpnus nesiorientuojančius ligonius - kad iš lovos neiškristų. Nes būna, kuičiasi kuičiasi ir krenta ant galvos. Ypač galvos traumų skyriuje. Arba pasitaiko po operacijos, nes irgi kuičiasi, žaizdą krapšto...

Meklaidas

Meklaidas portretas
Galima sukonstruoti ir naudoti kilnojamas ramybės kabinas..Tai butu panašu i dušo kabiną.bukime pirmieji pritaike tai pasaulyje.

olo

olo portretas
Visiems pūkuokiems jautruoliams, kurie kritikuoja medikus, patariu padirbėti ligoninėse, o ypač psichiatrinėj. Pamatysit tokių vaizdų, kokių tik siaubo filmuose gali pamatyti. Patikėkit.

Laura Žutautiene

Laura Žutautiene portretas
Sutinku su jūsų komentaru,tai man irgi žinoma, ir netoliaruojamas kai garsiai apie tai snekamas,faktas tiesos visu 100%,todel as kaip mama mergaites,ne teista,neturejus su narkologiniu ar psichetrine reikalu,dirbanti,ne asociali,suvokianti ir matanti dukra,bunanti kartu,buwau kaip klinikose eilinis zmogus praeiwis,savaitgali rezidentu konsultantu kruva,kur tik pirma diena kaikuriu darbo diena,net nesusigaudo, pasimere kas kur vyksta,pakonsultuoja konsultante ir kviecia vaiku teisias nors priemime galima buvo del vaistu antibiotiku salutinio poveikio dar drasiai likt stebejimui15 mergina sumaste su VTAS gyldyt i psichetrine,cia nebent norejo padaryt soko terapija,streso nzn gal nauja gydymo forma atsirado,tada as nuolankiai lenkiuosi siuolaikiniai mediku praktikai

Tiesa

Tiesa portretas
Būtent tų medikų, kurie dirba prie tokių vaikų ir duoda nurodymus juos fiksuoti prie lovos, beje, pririšimas gali trukti 12 valandų ir ilgiau, nurodo gydytojas, personalas tik vykdo, jų pačių vaikai, anūkai yra dar sunkiau patologiškai defektyvūs ir beveik visi iki vieno narkomanai, psichopatai, maniakai, kuriuos nuolatos kankina abstinencija vis tik mama ar tėtis gydytojai ar prokurorai, profesoriai neparūpina geros brangios dozės už surinktus darbe, tarnyboje kyšius. Ar suprantate esmę? 500 eurų dienai yra per mažai, nes dažni atvejai, kai pas prokurorą sabutį narkomanės abi dukros, žmona medikė, kyšių per karantino laiką buvo nulis. Aiškiau? Esamu metu medikai kartu su teisininkais eilinį vaiką ne tik pririša ir kankina, bet ir nesankcionuotus bandymus su juo padaro ir rezultatus parduoda tiek pedofilams nuogas mergas pafilmavę, tiek farmacijos verslo atstovams kur nors Izraely, nes bandymai su žmonėmis, kokie daromi Lietuvoje, niekur pasauly neleidžiami. Atsipeikėkit vieną sykį.

Laura Žutautiene

Laura Žutautiene portretas
Pastebejimas leidinio autoriams,ne mama irasa video paviesino,visiskai kitas zmogus, su seimos nariais visiskai nesusijas asmuo,bet matyt realiai reik viesinti ir nuo pat pradziu irasus dsryti,kaip rodo praktika siom dienom,nes poto netiksli infogmacija igauna toki koficienta paskalu,kd toli nuo tikroves gaunasi.

to Senis

to Senis portretas
Oho, gerai pavarei, spaudžiu laika. :))

Regi

Regi portretas
O kaip paaiškino rišimo būtinumą? Juk turėjo jums ar jai paaiškinti. Beje, mergaitė rišama kažkam skambino. Gal ką sakė, kas personalą paskatino bijoti dėl jos planų? Ką buvo išgėrus?

Laura Žutautiene

Laura Žutautiene portretas
Filmuota buvo tik butent kai risti pradejo ,po 3 valandu ramaus buvimo stebejimui,atvykus VTAS su pareigunais valanda laiko anksciau iskviestu pasisnekejimo ir ramaus bendravimo

Regi

Regi portretas
Beje, jei nebūtumėte filmavusi, gal būtų pavykę gražiuoju su personalu susikalbėti?

Regi

Regi portretas
Jei dukra buvo rami ir sveika, tai ko vežėt į ligoninę? Beje, savižudis pavojingesnis ramus. Tai gali reikšti, kad jo sprendimas priimtas ir liko tik įvykdyti. O vaikų psichiatrų labai labai trūksta. Ir ne tik Lietuvoje. Taigi sulaukti jo ligoninėje pirmadienį yra labai normalu. Savaitgalį gal budėjo žmogus, neturintis teisės spręsti apie savižudžio išleidimą namo. O šiaip tai jums abiems reikia konsultacijos, kad išsiaiškinti santykius su dukra. Filmuoti ir pateikti video su skundu prokurorui galima, kelti į soc tinklus visiems kas nori ir nenori gėrėtis gali tik nelabai sveikos dvasios motina.

Laura Žutautiene

Laura Žutautiene portretas
Galiausiai paprasant video medziagos Kauno kliniku buvo pasakyta kd iraso nelaikot ilgiau nei 7 paras ir nera galimybes tai parodyti,nors puikiai suprantama ,kas dirba apsaugoj ta žino,irasai ilgai laikomi,siais laikais ne i juosta kameros filmavimo irasinejamos,tai yra skaitmenines technologijos,ir ne eilinis ivykis siuo atveju nutikes kai 15 m .mergaite risama 2apsaugos darbuotoju ,policijos remejo,ir 2 pareigunu ir VTAS dvieju darbuotoju tarpininkavimu,dar ir video medziagoj mergaitei pasiulyta kas girdisi ir klofelino kazkurios is personalo,galima su mergaite buvo tikrai bendrauti,kalbetis,streso sukelta,verkianti risimo metu,ir po patalpinimo i psich .skyriuvaiku vaikas vienas tarp svetimu pasikukciodamas verke,neatejo niekas,negirdejo jos niekas nei kaip jautes,nei kaip nuramint,nors iki risimo rami buvo,tai cia profesionaliai suteikta pagalba?Medikamentinio gydymo nebuvo,nors realiai jokio nebuvo, surišo,patalpino,o kaip suriso ir kaip patalpino istorija sneka pati uz save...

Laura Žutautiene

Laura Žutautiene portretas
Tai siuo atveju kodel mano dukra kai buvo rami,neturejusi tikslo begti,ar pasisalinti is kauno kliniku skubios pagalbos skyriaus,nekele dramu,ir nebuvo agresyvi,esant man nuo pirmu minuciu priimamajame,pries mano ir jos valia buvo patalpinta i psichetrijos skyriu,o po patalpinimo net nebuvo iskwiesta psichologe 2 paras,tik pirmadieni atejusi gydytoja vaiku psich.skyriaus pakalbejus valandaa su dukra nusprende isleisti,po skambucio vaiku teisiu vir.specialisto,nes nusprende man jusu personalo ,,konsultante,,vaiku teisias guldymui kviesti,adekvaciam,kuris neapsvaiges,kordinuotas vaikas,kviesta policija ir apsauga,primeluota kd as mama keliau viesos tvarkos pazeitima,kai tikslas buvo atvykstsnt VTAS butent ka ir padare pradedant ristipo 3 val.ramaus musu elgiasio,pareigunes iniciatyva is ranku mamai istrauktas telefonas ir bandytas pasalinti video ,esamo incidento,kai buvo imuniteto perziuretas video is policijos kuno kameru akivaizdziai parode ramiai besielgiancia tiek dukra tiek mama.

Čia

Čia portretas
viskas galima, ir daroma su bejėgiu žmogumi, nes tai uždara medicinos sistema, kodel nekalbama kaip riša ,ledžia raminančius, kolioja personalas ,kokias teises turi pacientai Vokietijoje kitose išsivysčiusiose šalyse, labai idomu ar ir ten toki kaip Slušnys gali spręsti apie žmogaus teises ir jo laisvės.

to KMUK seselei

to KMUK seselei portretas
Tai jus visos kmuk seselės ir slaugės ir esate pischiškai nestabilios. Varykit kur.vos visos į kokias nors afrikas, vokietijas, švedijas na.xer. Žudikės, kiek nužudėt žmonių per pandemiją beraišiodamos.. Dekit pragare. Mums čia jūsų nereikia. Atvažiuos kitaicai, bulbašai, ukrai ir dirbs kaip žmonės.

Mano kredo:

Mano kredo: portretas
Kol dar gyvas ir gali paeiti - jokiu budu nesikreipk i gydytojus, ypac i ligonine.Nes nueisi savo kojom, po grisi karste. Nepasitikiu ne 1 "daktaru", ypac po skiepu isterijos ir plauciu ventiliavimo.

Palinkėjima>Jei žmogus blaškosi, šaukia ar kt.Prieš 1 minutę

Palinkėjima>Jei žmogus blaškosi, šaukia ar kt.Prieš 1 minutę portretas
Kad tau ranka nudžiūtų nuo tokio komentaro, kad tave suimtų tokie skausmai, kad žviegtum kaip skerdžiamas ir būtum surištas, kol nudvėstum nuo skausmų.

Jei žmogus blaškosi, šaukia ar kt.

Jei žmogus blaškosi, šaukia ar kt. portretas
Manau niekam kepurė nenukris , kad tokiam pacijentui vaistai bus suleisti pririštam... Aplinkinių saugumas aukščiau už "kepurę"...

Senis

Senis portretas
O kodėl supista į rūrą močia, kviečia GPM? Tegul pati savo nuopisą girdo melisų arbatėle. Nepririštą.

Pasirodė

Pasirodė portretas
Kauno Klinikos iš labai negražios pusės. Dabar bijosiu KMUK skubios pagalbos kaip velnias kryžiaus, nes ką žinai, kas iš tų jaunų specialistų jame dirbančių, ims ir nuspręs, kad aš esu psichas, jei staugsiu nuo didžiulio skausmo. Kiek anksčiau galvojau, kad tik psichiatrinėse pačius didžiausius šizifrenikus riša prie lovos, o čia pasirodo jau priimta praktika ir didžiausioje klinikoje. Apakau perskaitęs, kas ten dedasi, toj Verygos gimtoj klinikoj. Neveltui jo ligoniai nekenčia.

Kuo labiau apleistas pacientas,

Kuo labiau apleistas pacientas, portretas
tuo agresyvesni namiškiai.

Kad dabar

Kad dabar portretas
i ligonine patekti galima nebent po avarijos. O taip - namo,jei dar kvepuoiji! Arba laidotoju komanda pasiima.

Visus

Visus portretas
besipriešinančius rišimui,reikia pakviesti tapti savanoriais ir bent savaitėlę padirbėti nors slaugos ligoninėse ,nes ir ten,kad nesusižeistų tenka kartais rišti.Būtina žmonėms parodyti,kokiomis sąlygomis tenka dirbti.Prieš atiduodant tėvus padirbėkite,susipažinkite ar jus tenkins sąlygos .

Pensininkė.

Pensininkė. portretas
Sujudo visi geri vaikeliai,kurie išveža tėvus į ligoninę,kad rūpintusi kiti.Kas gali vienu metu turėti akiratyje 10 ar daugiau agresyvių ar silpno proto ligonių.Jie eina ,lipa.Iššoks per langą,sužeis mediką ar vienas kitą,tada geri vaikai puls kaltinti visus.Gal mylėkime tėvus ir prižiūkėkime namuose.Vieną prižiūrėti įmanoma,o ne kelias palatas.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Manau priprato per pandemiją šitaip elgtis su ligoniais, artimųjų neįleido, tai darė, ką norėjo. Apie gydymą tai nėra ką ir kalbėt, vaistų nėra, antibiotikai uždrausti, kodėl?

Na

Na portretas
Tai ligoninėje ne slaugo ligonius, o riša prie lovos, kad slaugytojom būtų mažiau darbo? Visų pirma, ne psichiatrinėje ligoninėje turi būti žmogaus sutikimas, kad jis sutinka būti pririštas. Ar čia nuo kiekvienos seselės norų priklauso? Pagal komentarus, tai naglos tos seselės- rišom ir rišim, va taip...Tai ko neleidžia artimųjų slaugyti sunkių, po operacijos ligonių, ale geriau pririšti, mirs tai mirs.

To Pupa

To Pupa portretas
Praktika rodo, kad tokie kaip tu nusiskandina tualeto šikane patys, nes skaito kad tai garbingiausias jų būdas.

tevas

tevas portretas
kuo greiciau reik landzbe,maldeikiuka,ir pauliukony supanacioti toj istaigoj...

BLAIVININKAS

BLAIVININKAS portretas
Man darė operaciją, tai prieš narkozę pririšo prie lovos, kad būčiau saugus, nes, kai pradėjau atsigauti, ėmiau blaškytis...

Pupa

Pupa portretas
Praktika rodo, kad gali būti ir nušaunamas. Banko liurbiui rūpi tik suskis rusas gavęs į dūdą.....

Galima

Galima portretas
Mane reanimacijoje pririšo prie lovos, kad nesamoningas neištaukčiau drenų ir gerai va gyvas aš

Boksininkas

Boksininkas portretas
jeigu koks kausas ,netiktai turi buti risamas ,bet ir nokautuotas,,,

Asa

Asa portretas
GERAI KAD DAR YRA KAS PRIRIŠA ir bampersus šūdinus keičia, greit patys rišit ir šūda valysit ,jau taip nėra kam dirbti už tuos grašius ,gal norite atsistot į mūsų vietą ,rišom ir rišim jei bus kam ,o nuprotėjusių netrūksta

> pasibaisėjęs

> pasibaisėjęs portretas
Oho kiek sąmokslo teorijų pas tave, gydytojai žudikai taip? O tu negirdėjai, kad dėl kepenų nepakankamumo nuo įvairių ligų ar psichotropinių medžiagų, organizme pradeda kauptis skysčiai kurie protelį susuka ir toks beprotis per langus šokinėja?

KMUK seselė> Pasibaisėjusiam -pasikrapštykite akis !

KMUK seselė> Pasibaisėjusiam -pasikrapštykite akis !  portretas
Kalbama apie psichinius , narkomanus , alkocholikus su ,,baltąja karštine'' ir neadvekačius pacientus ! o ne aplamai ! atrodo , kad riša visus ir kiekvieną čia ir dabar !

Pensininkė

Pensininkė portretas
Mano nuomone, baisu patekti į tuos slaugos namus, turbūt svarbiausia slaugos priemonė raminamieji, miega miega, kol užmiega galutinai? Na, bet kad pataupyti raminamuosius gali ir prie lovos pririšti? Nieko sau " slauga"?

Pasibaisėjęs > KMUK seselė Prieš 48 minutes

Pasibaisėjęs > KMUK seselė Prieš 48 minutes portretas
Išsidavei “sesele” kas tokia esi. KMUK gulėjusi po sąnario keitimo kaimynė, preitais metais, kuriai nevykusiai buvo suleisti vaistai ir padarytas abcesas, buvo tyliai išspirta vėliau į slaugos ligoninę ir mirė nuo kraujo užkrėtimo. Dabar suprantu, kodėl 2020 m. mirė jaunas tvirtas vyras, kuris matyt buvo apšertas kažkokiais preparatais irgi KMUK , nes pradėjo elgtis neadekvačiai, bet sugebėjo maldauti artimųjų, kad vežtų namo. Tie nesuprato kodėl, o kitą rytą artimieji rado jau mirusį. Va, tokios ten seselės, kaip ši komentarą rašiusi “seselė” ir galabija ten žmones. Beje ir pats savo kailiu seselių mobingą patyriau KMUK, nes esu didelis nesusipratėlis…

Dulkio marazmas

Dulkio marazmas portretas
Fizinio suvaržymo tvarka yra patvirtinta tik psichiatrijos ligoninėse. Dulkiui, pseudopsichologui Rubikui, sudegusios operos solistui Držiui (dulkio patarėjui) jau daug kartų buvo aiškinama, kad reikia tvarką patviertinti ir skubios medicinos bei somatiniuose skyriuose, reanimacijose, slaugos ligoninėse. Bet jiems tai nerūpi. Marazmatikai.

paprastai

paprastai portretas
Paprastai seni žmonės ir ligoniai, kai eina be priežiūros, krenta ir susilaužo kaulus. Ir tuomet problemos išauga eksponentiniu dėsniu, apart lūžusių kaulu į paviršių išlenda visos chroniškos ligos su žymiai didesne jėga, nes ligonis nejuda. Kadangi ligoninėse medicininio personalo labai trūksta, tai darbuotojai yra priversti judresnius ir neklusnius ligonius rišti. (Žinoma, tuo nereikėtų piktnaudžiauti). Tuomet, kai ateina ligonio aptarnavimo laikas, jisai atrišamas, pamaitinamas, pavedžiojamas ir vėl pririšamas. Geriau mėlynės ant riešų, negu lūžusios kojos ar rankos, ar pragulos. O jeigu jūs piktinatės mėlynėmis, tai ligonį slaugykite namuose. Kartas nuo karto atvežkite į polikliniką tyrimams ir sėkmės. Tik žinoma, išeikite iš darbo, nes jam laiko, apart ligonio priežiūra, neturėsite. Sėkmės

Kaip manote?

Kaip manote? portretas
Kiek būtų bendra laiko trukmė, jei suskaičiuoti, kiek pririštą ir surišti N.Vilnioje laikė senąjį V. Landsbergį ir kokie kiaulės vudaus ir gandai buvo jam implantuiti ir kodėl? O jei dar pridėti laiką kai surišta, atjungta buvo jo sutuoktinė Gražina? Po to dar pridėkite laiką kiek surišti buvo jo vaikai,vanūkai, proanūkiai ir drugeliai idiotėluai iš Teatro ir muzikos akademijos...jo. Bus įspūdingas skaičius.

ka ka

ka ka portretas
o tai nesaudo juos? pas milicinininka saviniai baigesi?

o kodėl gi ne?

o kodėl gi ne? portretas
jei piktybinis ir kelia grėsmę personalui ar medicininei įrangai? ar reikia laukt kol personalui besimakaluojant kojomis dantis išspirs? įrangą kokią medicininę išdaužys? jei normalai nesusitvardo - rišt, o jei netinka - gydykitės namuose

KMUK seselė

KMUK seselė portretas
Linkiu VISIEMS minusuotojams atsidurti palatoje , kurioje guli psichiškai nestabilus ligonis kaip pacientams ! o visiems kitiems - sveikatos !

siku ant konstitucijos

siku ant konstitucijos portretas
Geriausi raminantys tai pistoletas ir saudyti kol soviniai baigsis. Tai garantuotas gresmiu pasalinimo budas praktikuojamas Landzbergio fasistiniu sunu. . Kadangi MENGELES neturi pistoletu tai kovoja spricais, virvemis ir nuodais.

Kiekviena

Kiekviena portretas
Reik pririšt kad daugiau dėl šūdniekų nesikreiptų

taip

taip portretas
būtina, dėl visų saugumo, net jo pačio.

Taip,

Taip, portretas
Privačių centrų, kartu su "Sveikatos Mitų Griovimo Akademija" užsakytas straipsnis, vienas iš daugelio - juodinti arba palaipsniui rudinti medikus ir mediciną

Visi galim

Visi galim portretas
atsidurt tų rišamų vietoje. Riša, mačiau, ir ne agresyvius, o tik neramius. Psichinius gi dar galima ir nušaut iš penkto karto.

Panevezio

Panevezio portretas
infekcine ligonine. Po odos ir LPL,pulmonologinio skyriu prijungimo,ten guldomas "VIP kontingentas",kuri vakarais lanko balti arkliai. Nakciai lieka dvi slaugytojos,apsaugos jokios,policijos,jei ka - gali laukti iki ryto. Tai siulote moterims rizikuoti sveikata ir gyvybe,o dustai ir narkosos jas tegu pjauna!? Kita dalis demenciniai senukai,iskrentantys is lovu ir susizalojantys,bandantys "eiti namo" pro langus. Kas uz juos atsakys,kaip dviems moterims speti paskui visus 40 zombiu ir smurtautoju kiekvienai!?? Visi cia "patarejai ir isminciai",kai nereikia buti kito kailyje!

Hanibalas

Hanibalas portretas
Ne NEGALI . Jei maniškius taip , tikrai tą padariusiems .... Skolingas nelikčiau

taip yra

taip yra portretas
ligonines pinygyciu neturi nes valdzia juos pasidalina nera darbuotuju tai ligoniai kencia zinau ir mano broliui taip buvo po avarijos atveze visa kruvina is kart pririso nes nenuprause atejom kruvinas net veidas bet priristas kaip tai atrodo va tokia musu medicina

>>>daktaras \\\\\.../////

>>>daktaras \\\\\...///// portretas
>Manau per langą,jei nežemiau kaip 5 aukštas,kad garantuotai.

butina

butina portretas
Butina del personalo saugumo ir pacio pacijento sveikatos jai ligonis elgiasi neprognozuojamai kas tada atsakys uz jo elgesio pasekmes kai ligonis susizalos arba isoks pro langa iskarto visi kaltinam personala ir aisku kalciausios lieka sesutes ir slaugytojos Niekuomet nieko neatsitinks jai pacijentas bus priristas kol pacijentui lasinami vaistai arba kol praeis kilusi ,,BELOGARECKA'' Negali buti jokiu diskusiju ir pasvarstymu butina del personalo saugumo ir pacijento sveikatos ir susizalojimu

Mengelė

Mengelė portretas
Velniai žino, ką jie išdarinėją naktimis, ypač neįgalių žmonių priėžiūros centruose...

daktaras

daktaras portretas
jeigu ligonis konservatorius,tai būtina

senas kavenskas

senas kavenskas portretas
Tiems visiems prieštaraujantiems rėksniams ,,žmogų teisių gynėjams'' - o ką tada trelinsite , kada tas ligonis sužalos personalą ar kitus pacientus... iššoks per langą ? ( beje, buvę tokių atvejų) , ką , kaltinsite personalą ? tai , gal ir BK ir KET panaikinkime ? taigi taiko ,,baudžiamąsias , priverstines ' priemones !'

O

O portretas
čia kai priverstinai nori paskiepyti?

Jei

Jei portretas
kelia pavoju,ne gali,o butina!

tam . s.s.s.

tam . s.s.s. portretas
Nezinai detaliu del ko fiksavo , tai ir nesvaik apie teismus , jei atvykes i med. istaiga nusiteikias skustis teismui , sedek namie ir gydikis pats (pati) , ale zinove .

Anonimas

Anonimas portretas
Taip - reikalinga priemonė fiksavimas dėl pačių ligonių saugumo Jei ligonis neramus,keliasi, lipa iš lovos o yra prijungta lašinė ar dar kas ir artimiesiems nėra ko gasčiotis, Kai kažkas atsitinka tada vėl klykiat ,Jug slagytojos turi visą skyrių o ne tik jusų ligonį kurį reikia saugot,Nusileiskit žmonės ant žemės ir nekelkit bereikalingų bangų

Palikite tai medikams

 Palikite tai medikams portretas
Kaip dirbusi pasichairinėje, sakau. Sprendžia MEDIKAI, ne komentatoriai.Ir nerišamas kaip šuo prie "būdos", o fiksuojamos prie lovos esant grėsmei ir ligoniui, ir palinkiniams.

S.S.S

S.S.S portretas
šitoje istorijoje matėme vaizdo įrašą kai ji pati su savo telefonu kalbėjo ar kažką įrašinėjo, o ją rišo. Tai iš šono nepasakyčiau, kad jau toks elgesys keliantis pavojų kitiems. Reikėtų į teismą duoti už smurtą prieš nepilnametį, Lietuvoje gal ir nieko nepasiektų, bet daeitų iki Europos teismo, tikrai prisiteistų nemažai...

Gydykit

Gydykit portretas
Patys ka prisidirbę padugnėz

Anonimas

Anonimas portretas
O GAL REIKIA SURIŠTI TOOKIUS DAKTARUS KAIP SLUŠNYS ???

xxx

xxx portretas
Dirbau. Zinau.ir risti tokius ligonius butina. Jai nepatinka tegu vezasi namo gyditis...

ONTĖ

ONTĖ portretas
Aš, gulėdamas palatoje, esu vidurnaktį atvežtą ligonį rišęs prie lovos. Vieną kartą nuvertė lašelinę, antrą kartą. Seselė viena ant kelių palatų. Pririšom, kai nusiramino, atrišom. Skaitau, kad tai normalu.

Onė

Onė portretas
Išties kvaili įstatymai,jei reikia tai ir pririša.o jei kažką pridirba ar geriau???visus tokius įstatymus turi peržiūrėti ir ne tik seimas turi priimti ar nepriimti turi būti ir tam tikti specialistai

Slušniena

Slušniena portretas
Tai kaip ten su taip iškrypėliai ir vaikų namais istorija buvo? Vat apie ką būtų įdomu iš Slušnio išgirsti :)

Paf

Paf portretas
Tai jei psychas tai būtina įžeminti

Taip turi buti

Taip turi buti portretas
Kadaise atsibudau po narkozes, žiūriu pririštas. Labai teisingas sprendimas, kad nepasidaryt kažką blogo sau. Kai įsitikino kad viskas OK, atrišo :) Seilėjimasis - ne išeitis

Galerijos

Daugiau straipsnių