85-oji auka: nuo koronaviruso mirė Kauno klinikinės ligoninės pacientas

Valė

Valė portretas
Atėjo laikas ir mirė ,kiekviena dieną kai tokie orai anapilin keliauja žmonės tai naturalu!

Anonimas

Anonimas portretas
Melas,provokacija ir tuščia propaganda.

Jolanta

Jolanta portretas
Jeigu taip mirsta nuo korona viruso, tai kodel mirus tokiam skaiciu, nebuvo pensiju poskyryje mirties pazymu su korona viruso diagnoze. Ar medikams duotas isakymas negydyti nuo kutu ligu. Zmones neisprotekite, saugokite save. Medicina samoningai jus zudo.

Namiškiai siunčia

Namiškiai siunčia portretas
į kapus savo gležnus senukus, taip norėdami jais atsikratyt. Pasaulio pabaiga atėjo!

Man idomu

Man idomu portretas
Kaip jie paskirsto tas aukas taip , kad kiekvieną dienâ būtų po vieną? .....

Nu ir debilai

Nu ir debilai portretas
Ei anl,korona nemirtina ir jos nėra,čia virusas kaip ir milijonas kitų ore sklandanciu,o plaučių uždegimas,tbc yra ir bus,bet valdžiai naudinga tik virusas korona,kad negydyti nuo tikrų egzistuojančių ligų.

ar bus noras

ar bus noras portretas
dėvėti tokias kaukes, kurios gaminamos kinijoje. Pasižiūrėkit šį video : Защита от V - и - р - у - с - A ! 2020 года, нано-маска, продвинутая цивилизация !. Be tos kaukės kažkuo smira, pirmiausiai jas reikia išvėdinti....

8

8 portretas
Ko neparašo kiek per parą mirė Kauno klinikose Ne nuo kronos?

cha cha cha

cha cha cha portretas
Šitoi ligoninėi kiek prašysi- tiek numirs.

Vieną kartą jūs baikit!

Vieną kartą jūs baikit! portretas
Gal galit atsargiau elgtis, kad neapkrėstumėt savo senelių, prosenelių. Žmonės tiek daug metų pragyvene , ir šimto metų būtu sulauke, jeigu ne per jus artimieji, jūs be laiko savo mielą senelį ar prosenelę į kapus nuvarėt. Reikia biški higieniškiau elgtis, o ne kaip kiaulėm, net rankų nenusiplaunat parėje į namus.

Rasa

Rasa portretas
O ta auka ar ne sulaukusi labai labai garbaus amžiaus... Žmogus nuo senatvės mirė, o čia tragediją padaro. Ir viskas dėl pingų...

Kawenskas

Kawenskas portretas
Tuoi Voveryga sakys tą atvešta su dviem šautinėm ir 3 duratinė užrašykit :mirė nuo kovido sukeltų simptomų....

Anonimas

Anonimas portretas
Meluoja svolociai kad nuo koronos. Zmogus turejo kelias ligas tai organizmas ir neatlaike. Lietuvoje daugiau kitokiu ligu nera isskyrus KORONA ir gydo tiktai nuo KORONOS. Padare tokias salygas kad poliklinikon be didelio kysio arba be tanko NEPAKLIUSI. Gydytojai savo darbo poliklinikose NEDIRBA bet gauna musu mokesciu moketoju pinigus. VISI gydytojai persimete i PRIVACIAS poliklinikas. Zmogelis PRIVERSTAS eiti pas privatininkus kai savaite pasedi prie uzrakintu poliklinikos duru. Viskas del liaudies sveikatos ir geroves. Ar NE?

Marko

Marko portretas
Koks tikslas skelbti apie mirusi. Kas, žmonės nesirgs? Man, tik įdomu, ar jis tikrai nuo kronos mirė? Gal nuo kitos gretutines lygos. Pas mus vidurkis 75_ 80 metu gyvenimo. Kam rašyti apie seną žmogų mirusi. Ją jis jau paseno, ir jam atėjo laikas.

AnI

AnI portretas
Visai nejuokinga ,kad artimieji nesaugo savo senuku.Mirti nuo viruso reiškia uždusti,nebent komoje to nejauti.Esu sirgusi dar vaikystėje plaučių uždegimų ,dusau negalėjau kvėpuoti .Rūsų kariškis gydytojas išgelbėjo man gyvybę.Atvežtas jis dėjo man kompresus sumirkius linini skudurą i samagona ir pargamentinį popierių uždėjus avies gryna vilna.Tik manau,kad pirmiau dėjo popierių .Nebeprisiminų kaip sakė mama.Jei ne jis manęs šiandien nebūtu.Jam tebūna lengva žemelė.Tai supraskit uždusti yra labai sunki mirtis .Virusas ir kimba į tokius pažeidžiamus.Todėl saugokite savo artimus senus žmones.

Net nejuokinga

Net nejuokinga portretas
Tai dabar kiekviena 100 metu mirusi seni nurasys coronai.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių