Vaikų pietų miegas: būtinybė ar nereikalinga prievarta?

Grįžti į straipsnį

Aleksotas

Aleksotas portretas
Mažiau klausyti tokių “specialisčių”. Pavartyti knygą, dėlioti dėlionę vaikui yra ne poilsis, o aktyvi smegenų veikla,be jokio poilsio.

MOTERIS

MOTERIS portretas
Norėčiau paklausti, ar bent vienas, kuris prieštarauja pietų miego reikalingumui susimąstė, kad vaikai vaikų darželyje praleidžia 10,5 valandos, jau nekalbant apie tai, kad norint darželyje būt 7:30, kada vaikas turi būti keliamas, nes ne visi gyvena šalia. Klausimas- kuris tėvelis, esantis subrendęs, tiek valandų dirba? Kažkodėl normali darbo diena yra 8 valandos ir dauguma tėvelių tiek ir dirba, o vaikai ... Labai gerai suprantu tuos tėvelius, kurie aiškina, kad pietų miegas nereikalingas- juk labai patogu parsivežus vaiką, jį iš karto po kokios valandėlės guldyt, nei porą valandų praleisti su vaiku- pabendraut, pažaist, knygą paskaityt ar šiaip ką drauge nuveikt... Labai yra gaila, kad daugelis dabartinių tėvelių taip nemyli savo vaikų ir taip stipriai myli save!!!

n

n portretas
bent jau pagulet mazameciai ,per pietus,tikrai turetu....Visa diena judet ne kazka..

Eikit peklon su savo Gavnopoliais

Eikit peklon su savo Gavnopoliais portretas
Kiek kam reikia,tiek tas tegul ir miega.Dabartiniai " tėveliai" iš viso labai laimingi būtų,jeigu vaikai ištisas dienas miegotų ir jiems nereikėtų skirti dėmesio.Paskui atveda vaikus į pirmą klasę,o tie žliumbia atsisėdę,kad pietų miego nori,o mokytoja jiems neleidžia.

Durnizmas

Durnizmas portretas
Padarys klausimynus kiekvieną dieną, kuriuos turės pildyti vaikai ir tėvai. Klaus o tu pavargęs, o tu nori, o tu nenori, o tu irzlus, o tu linksmas, o tu verki...? Baikit jus trolinti žmones ir darželių darbuotojus. Daugelyje pasaulio šalių yra SIESTA. Ir vaikai ir suaugė eina ilsėtis. Ir puikiai gyvena, ir niekas neišmiršta, ir neišprotėja. Ne sorganizmui svarbiausia yra tvarka. Ir jeigu žmogų nuo jaunystės pratinti prie tam tikros tvarkos laikymosi, jis taip ir stengsis daryti. O jeigu sudarysi sąlygas bet kaip elgtis, tai ir turėsi nuo laisvės išprotėjusius vaikus ir paauglius ieškančius nusiraminimo priklausomybęse.

Psichol.

Psichol. portretas
Ką čia nesąmones rašo ,aišku kad reikalingas dienos miegas iki kokios antros klasės vaikų.Seniai aišku kad nemiegojas,pavargęs vaikas - yra ne vaikas o žveriukas ir suaugęs žmogus nemiegojas yra ne žmogus o žvėris.Taip kad nereikia išradinėti dviračio, jau jis išrastas seniai,taip ir su tuo miegu.

manau, kada penkauskaiciu su laskytem

manau, kada penkauskaiciu su laskytem portretas
neprileisit prie vaikuciu ... ju ir miegas ir poilsis bus zymiai sveikesnis ir turiningesnis....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių