Smurtas ir žiauri realybė po skyrybų

Katrina Pulin

Katrina Pulin portretas
Aš vėl jaučiuosi tokia palaiminta savo vedybose po to, kai dr. Ilekhojie sugrąžino mano vyrą, kuris vienerius gerus metus išsiskyrė su manimi. Aš iš Islandijos. Nors ir turiu burną visame kūne, nepakaks padėkoti dr. Ilekhojie už jo pagalbą mano gyvenime. Mano vyras su manimi išsiskyrė vienerius metus ir be jo kentėjo skausmai ir kančios. Taigi, aš visur ieškojau pagalbos, bet niekas nepasisekė, kol turėjau omenyje daktarą Ilekhojie. Aš jam paaiškinau savo situaciją ir jis pažadėjo, kad mano vyras grįš pas mane per 24 valandas, kol mano širdis vis dar plaka už jį. Aš tikėjau juo ir jis paruošė man burtą, o mano vyras paskambino man tiksliai, kai pasakė dr. Ilekhojie. Jis maldavo ir sakė, kad man reikia manęs, ir mes vėl gyvename laimingai pastaruosius 9 mėnesius. Visi ten skaitantys mano straipsnį, kuriems reikia pagalbos, turėtų su juo susisiekti. El. Paštas: gethelp05@gmail.com Taip pat galite jį pažiūrėti „Whatsapp“ telefonu +2348147400259

Gitana

Gitana portretas
Neteisingas straipsnis. Vyrai ir moterys- lygiaverčiai. O čia pateikiama vienpusė nuomonė. Silpni žurnalistai vis gi

TIESA

TIESA portretas
Apie "šiuolaikiškas" moterys arba gerai, arba nieko . Bet " gerai" nėra ką pasakyti, kad neatsidurtum teisme .Geriausia jas laikyti kuo toliau nuo savęs....

Kaunietei iš Kaimo konservatoriu patlaižuniai

Kaunietei iš Kaimo konservatoriu patlaižuniai portretas
Vištų utėlės

Pirmiau į savę pasižiūrėkit kokios esat

Pirmiau į savę pasižiūrėkit kokios esat portretas
Jau nekalbant kad tinginės , niekur nedirbat ir dar norit kad ne tik jus pačias vyrai išlaikytu, bet ir jūsų benkartus. Per vyrus brendat kaip per rugių lauką, varpos tik pinasi tarp kojų. Ir rūkot ir geriat, nu vienu žodžių smarvė neša nuo jūsų, kad ir kaip besikvėpintumėt. O jeigu vyrai duoda į liūlę, tai ne veltui.

Kauniete

Kauniete portretas
Tegul su degredais nesusideda !

Būčiau jau atsėdėjęs

Būčiau jau atsėdėjęs portretas
Yra kalių kurias reikia nemušt, o kart aikštėje ant stulpų.Kodėl tokie smurto protrūkiai retoki? Tai todėl kad tų kalių ne tiek ir daug pasirodo, gal kiek truputį daugiau nei aprašo verksniasklaida.

mielieji,nePASIDUOKIME PAVYDUI ir...,

mielieji,nePASIDUOKIME PAVYDUI ir..., portretas
paLINKEKIME vieni KITIEMS RAMYBES...,malonios SVENTADIENIO POPIETES linkiu VISIEMS... TASKAS

Jonė

Jonė portretas
Žmogui pripažinta smegenų išėmija.Gyvenu su šiuo žmogumi,nes jis yra mano vyras.Tačiau jis užmigus giliu miegu mane žaloja.Pabundu ,jaučiy kad skauda ,negalit pabustinPabudusi randu kojų ,pėdų sanariuise subadyta,patine ,žaizdos.Jam pasakiau kas yra ,kad atsigulu o pabudusi.randu kojose žaizdas,sakau iš kur atsiranda ,sakau tavo darbas.Sako paranoja tau,gydykis ,kyla triukšmas namuose.Gydytojai sakiau,perspėjau,jrigu kas nutiks ,žinokite kad jis padarė.Gyvename vieni,nueko kito namuose nėra.Kyla klausymas ,kaip užmigus galu atsirasti ant kojų ,pedų sanariuose durtinės zaizdos ,lengvi pjuviai.Kaip įrodyti kad jo darbas? Manau nereikia įrodinėti,namuose nieko kito nėra , mes dviese būname,tuo ir įrodyta.prieš atsigulant visada apžiūriu save, ar nėra kokių žymių,viskas gerai ,nėra nieko o pabundu iš skausmo su žaizdom .Pas gydytojus nuvesti žmogaus negaliu,psichetrė sako nieko padėti negalime,vadinasi turiu laukti kol nužudys ,tada bus įrodymas .
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių