Psichologė: religingas žmogus nėra geresnis, bet gyventi jam gali būti ramiau

lkauniete

lkauniete portretas
Jeigu kalbeti apie josifa stalina ,tai tas gyvenimo atmata ,buvo religingas [jis krimto religijos mokslus seminarijoje ] ir tuo paciu metu plesikavo ir zude vezejus gabenancius pinigus I bankus. Religingumas jam padejo tiketi ,kad Dievas toli ,na,jis dirba zmonijos labui,,;zude jis ypatingai kitataucius,tik ne savuosius gruzinus[gal gruzinu Dievas ---kitas,negu musu ar rusu??? ----- taip, apkvailintam religinemis pasakomis,,zmogui yra" lengviau"--jis viska susieja su Dievybe,religiniame transe ,jis net plesikaudamas ir zudydamas[ kaip tas gruzinas stalinas,lietuviai daktariniai,agurkiniai,pomidoriniai,]]]jie tikrai laimingesni ,nes religiniai nieksai,,,paradoksas,,,,o ateistas stengiasi ne zudyti ,ne plesikauti----nes jis varge -vargeli{!] netures ant ko "nurasyti " savo piktadarybes.. Na o apie '"auksto pilotazo" religinius teroristus---!!! tai matom ,kad ju laime---zudymuose,,, straipsnis=geras,,bet man ---tai sapalione

TvartelioZinios

TvartelioZinios portretas
Cia yra net nesvarsytina tema, nebent gal kokiam psichiatrines kontingentui

nuomonė

nuomonė portretas
Prieštaraučiau psichologei. Manau, kad religingi žmonės yra geresni. Štai sovietinėje visuomenėje valdant J. S., per beveik 30 jo valdymo metų, beveik 70 milijonų savų piliečių išžudė "sava" (sovietinė) valdžia. Jie buvo netikintys,ateistai, kankino, trėmė ir žudė dvasininkus, sprogdino bažnyčias ar jas paversdavo ateizmo muziejais

Taip

Taip portretas
Matyt pati straipsnio autorė yra netikinti ir apie tikėjimą kai mokėsi psichologijos nesimokė.Tikintis žmogus prisilaiko Dievo.įsakymų,kurie moko tik gera daryti. Taip,kad Sigita Zumeryte trūksta jums žinių .Rašant straipsnį reikia būti tikram kaip yra,o ne paviršutiniškai rašyti. Už straipsnius gi apmoka.....Ar ne taip ?

> daf

> daf portretas
nevadink religingomis ožkų prie karklo. Jų elgesys nieko bendro su tikru tikėjimu neturi. Tai tik forma be turinio.

gerai parašyta

gerai parašyta portretas
vidinė laisvė, pasitikėjimas Dievu, įprasmintas gyvenimas, tikrumas - visa tai, dėl ko gyventi būna lengva gera. Nesakau, kad nebūna sunkumų, bet jie lengviau įveikiami, nes yra kas padeda.

Manau

Manau portretas
Sovietų projektas suskaldyti lietuvius pavyko su kaupu. Žmones sovietmečiu užatekizmo mokymą vežė į lagerius, o neopagonių pirmieji tarsi gražūs ir nekalti projektai klestėjo. Rezultatas yra supriešinti tikybos pagrindu žmonės. Gal tik žemaičius supjudyti su likusią Lietuva nelabai vyksta. Bet žemaičiai--ne kvailiai, jiems vėliau brukamų rusiškų pasų nereikia.

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip tik vagis, melagis ir zudikas taip ir zydokatalikas. Nepadares kaimynui blogo zydokatalikas NEGAUNA dievo malones, naktimis neuzmiega, greitu laiku suserga veziu ir iseina pas savo dieva Setona. Lietuviai senoves proteviu tikejimo -- su atbudusia gamta. Tesaugo mus DIEVAS nuo priesu, ligu ir pikto. Tesukasi AMZINO GYVENIMO RATAS.

Sima

Sima portretas
Tiek straipsnis "kisielius", tiek komentarai "piribirda". Tas kas nėra 'atsivertęs" ir vidumi pažinęs Dievo malonės, tas gali tik kaip šuniukas vampasyti ir tiek žinių paskleisti. Net nėra kam gražios šventės palinkėti.

TvartelioZinios

TvartelioZinios portretas
Prie ko cia gerumas, cia yra propogandos isrurinta psichine busena kada debilas galvoja , kad kada jis visu aplinkui zudo tada gelbeja pasauli

daf

daf portretas
Prieš savaitę sekmadienį bobos ryte ir lyg niekur nieko plėšia iš kadagio šakas, kiek pasiekia per kiemo tvorą.. Paklausius ką daro : bėgom ima lėkti neatsisukdamos, nei atsiprašau nei ar galima. Augalas jau su nemenka skyle ir vargu ar atžels, nes po metų vėl per verbas lyg avys bobos plėš šakas, kur pasiekia. Smagu kasdien grįžus į namus pirmiausiai pamatyti išdarkytą augalą prie vartų...

Psichiatrė

Psichiatrė portretas
Per savo netrumpą gyvenimą įsitikinau,kad tarp "religingųjų" daugiausiai veidmainių ir negerų žmonių.Visi jie apsimetėliai,viena demonstruojantys,kita darantys gyvenime.

Jonė

Jonė portretas
Bažnyčios tarnai ir visokie save vadinantys šventais, tvirkina vaikus.Kur tas šventumas?

Xcfvg

Xcfvg portretas
”Religingi eina į bažnyčias ir meldžiasi” o tuo metu būna paliepta nužudyti.Mafija meldžiasi ,dosniai aukoja bažnyčiai ir tuo pačiu metu plėše ,žudo.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių