„Žalgirio“ pergalių serija nutrūko Atėnuose

vilius portretas
Šiemet Žalgiris kartais laimi per stebuklus,bet taip lošiant toli neis.Visiems žaidejams šiknas reik išspardyt

ttt

ttt portretas
Ir tai skaitosi profesionalų komanda? Pralošti galima, bet nekovoti ne. Neskanu buvo žiūrėti, kai be kovos atiduodama pergalė. Ir tai ne pirmas kartas kai po pertraukos Žalgiris sustoja ir krenta į duobę, bet išvadų nesimato. Už tokį žaidimą tinka žodis "liurbiai".

skiep portretas
aciu treneriui,kad pralose tik tokiu skirtumu,juk galejo ir didesniu pralost.

Ei

Ei  portretas
Krepsinis ne futbolas1-0 nelaimesi.koks gynejas Kad nemoka varytis,koks polejas,kad is po krepsio neimeta? Pandos, o ne krepsininkai .kas draudzia ismokt to ko nemokat? Gal treniruotes labai silpnos,jusu darbas krepsinis ,tai ir dirbkit 8 val. Per diena, kaip kiti dirba,ar "asam" treniruociu nereikia? 7 taskai rodo jusu tikra poziuri i jusu zaidima ,kuris nulinis .Dabar 9 kartus pralaimesit paskui ,o gal ?

rr

rr portretas
Kas ten buvo? Ar gali profai taip žaisti? Nuo +15 iki -24. Šios savaitės Lietuvos sporto gėda.

Ha Ha Ha

Ha Ha Ha portretas
Ukru myletojai prakiso, nes tribunose nebuvo ukropu veliavu... Cia jums karma uz serbu izeidinejimus.

Anonimas

Anonimas portretas
Per kėlinį 7 taškai. ВLЕТ septyni! Randu tik vieną paaiškinimą - pardavė pergalę!

Atėnai

Atėnai portretas
Be Evanso batai,be minties komanda,mediniai...

murziai

murziai portretas
po dvieju keliniu jau turejo pergale kisenej tik per anksti patikejo tuom

Siaubas

Siaubas portretas
Ne vienas nesapnavo kad pralos bet kad tokiu skirtumu...tik Zalgiris gali kaip visada antroj pusej rungtyniu prakist jau tapo norma...Ulanovas si karta neissove ir sakes!kas darosi su zaidejais ir treneriais?tegul samdosi koki kieta psichologa ir komandai ir treneriams!!!!!!!