„Žalgirio“ pergalės fone Šiauliuose – tritaškių lietus ir K. Lukošiūno karjeros pasirodymas

Kauno „Žalgiris“ (27-3) išliko pergalingame kelyje Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).

Rezultatyvioje dvikovoje Martino Schillerio auklėtiniai išvykoje 105:86 (25:26, 29:19, 28:18, 23:23) įveikė „Šiaulius“ (11-20).

Karjeros rungtynes LKL sužaidė Karolis Lukošiūnas. Žalgirietis per 17 minučių pelnė 17 taškų (1/1 dvit., 5/6 trit.), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų. Snaiperis pakartojo rezultatyvumo ir pagerino naudingumo balų rekordą.

Trečiojo kėlinio pradžioje Arminas Urbutis pataikė tritaškį ir priartino šeimininkus iki 6 taškų (48:54), tačiau tada „Žalgiris“ laimėjo atkarpą 13:4 ir po šio smūgio Saulės miesto ekipa atsitiesti nebesugebėjo – 52:67.

Ketvirtajame kėlinyje veidą susižeidė Elvaras Fridrikssonas, kuris po nesėkmingo epizodo į aikštę nebegrįžo.

Kauniečiams šimtąjį tašką 39-ąją minutę įmetė Steve'as Vasturia – 101:84.

Šiose rungtynėse svečiai vertėsi be Augustine‘o Rubito ir Patricio Garino.