Vieningosios lygos starte „Zenit“ parbloškė R. Kurtinaičio auklėtinius

Solidžia pergale VTB Vieningosios lygos sezoną atidarė Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ (1-0).

Centras nebuvo registruotas rungtynėms, tačiau Xaviero Pascualio auklėtiniai ir be jo svečiuose 79:67 (18:15, 19:20, 14:20, 28:12) susitvarkė su Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (0-1).

R. Kurtinaitis vertėsi be Aleksejaus Švedo, Stefano Jovičiaus ir neseniai komandą papildžiusio Erricko McCollumo. „Zenit“ taip pat nepadėjo buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius Billy Baronas, įmetęs 16 taškų (5/7 dvit., 2/6 trit.), atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir atkovojęs 3 kamuolius.

Praėjusį sezoną Kauno „Žalgirio“ garbę gynęs K. C. Riversas per 33 minutes sumetė 11 taškų (1/2 dvit., 3/6 trit.).

Dvikovos lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, per kurį „Chimki“ surinko 12 taškų, o „Zenit“ – net 28. Kurtinaičio auklėtiniai prarado 20 kamuolių, tuo metu svečiai – 13.

„Chimki“: Dairis Bertans 12 (2/5 trit.), Jordanas Mickey 10 (4/14 metimai, 3 kld.), Gregas Monroe (7 atk. kam., 4 kld.) ir Sergejus Karasiovas (5 atk. kam., 4 rez. perd.) – po 9.

„Zenit“: Billy Baronas 16, K.C. Riversas ir Willas Thomasas – po 11, Alexas Poythressas 10.

Šiame straipsnyje: ChimkiZenitRimas Kurtinaitis