„Pistons“ pergalės fone – dar viena D. Sirvydžio minutė ant parketo

Deividas Sirvydis antrą kartą karjeroje žengė ant parketo NBA rungtynėse, tačiau pirmųjų taškų dar turės palūkėti. Lietuvio atstovaujama „Detroit Pistons“ (3-9) svečiuose netikėtai lengvai 120:100 (29:23, 23:33, 38:19, 30:25) sudorojo vis dar praretėjusią „Miami Heat“ (4-7).

37-asis 2019 metų NBA naujokų biržos šaukimas D.Sirvydis aikštėje pasirodė likus 1:04 min. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos.

Per šią minutės atkarpą snaiperis gavo net dvi progas švystelėti tritaškį, tačiau metimai skriejo pro šalį ir Deividas liko be taškų.

Daugiau puolėjas aikštėje niekuo nepasižymėjo, o jam esant aikštėje varžovai įmetė 1 tašku daugiau.

Tai antrosios rungtynės NBA jaunojo 20-mečio karjeroje. Sausio 7-ąją jis 57 sekundėms išbėgo ant parketo prieš „Milwaukee Bucks“.

Rytų konferencijos čempiono titulą ginantys „Heat“ šiame mače pagaliau sulaukė dėl saugumo protokolo iki šiol nežaidusių Bamo Adebayo, Gorano Dragičiaus bei Kendricko Nunno paslaugų, tačiau vis dar turėjo verstis be Jimmy Butlerio (čiurnos trauma) ir prieš šias rungtynes iškritusio Tylerio Herro (nugaros skausmai).

Šeimininkų nuo sutriuškinimo neišgelbėjo solidus B.Adebayo sugrįžimas – 28 taškai, 7 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

„Miami Heat“: Bamas Adebayo 28 (8/11 dvit., 12/12 baud.), Duncanas Robinsonas 22 (5/8 trit.), KZ Okpala 16, Goranas Dragičius 12 (10 rez. perd.)

„Detroit Pistons“: Jerami Grantas 24 (9 atk. kam., 6 rez. perd., 4 blk.), Derrickas Rose'as 23, Blake'as Griffinas 15 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Isaiah Stewartas 10 (11 atk. kam.).

Abi ekipos rikiuojasi Rytų konferencijos lentelės antroje dalyje: „Heat“ yra 11-ti, o „Pistons“ – paskutiniai 15-ti.

Kiti (01.17) NBA rezultatai:

„San Antonio Spurs“ – „Houston Rockets“ 103:91 (D.DeRozanas 24 / C.Woodas ir M.Jonesas po 24);

„Brooklyn Nets“ – „Orlando Magic“ 122:115 (K.Durantas 42 / N.Vucevičius 34);

„Toronto Raptors“ – „Charlotte Hornets“ 116:113 (N.Powellas 24 / G.Haywardas 25);

„Memphis Grizzlies“ – „Philadelphia 76ers“ 106:104 (J.Morantas 17 / S.Miltonas 28);

„Portland Trail Blazers“ – „Atlanta Hawks“ 112:106 (D.Lillardas 36 / T.Youngas 26).