LKL klubai renkasi trenerius

Lietuvos krepšinio klubai rikiuoja gretas ne tik žaidėjų, bet ir trenerių štabe. Klaipėdos „Neptūnas“ šiandien oficialiai išsiskyrė su Dainiumi Adomaičiu, o Vilniaus „Rytas“ pratęsė sutartį su visa savo vairininko Giedriaus Žibėno asistentų komanda.

D.Adomaitis prie klaipėdiečių vairo stojo pernai, kai ekipa buvo patekusi į gilią krizę. Buvusio Lietuvos rinktinės stratego dėka „Neptūnas“ pateko į LKL atkrintamąsias varžybas ir ten ketvirtfinalyje gerokai patempė nervus favoritui Kauno „Žalgiriui“.

„Dėkojame Dainiui Adomaičiui, kuris nepabūgo išbandymų ir tvirta savo ranka suvaldė įsisiūbavusį „Neptūno“ laivą bei įrašė istorinį įvykį į LKL metraštį. Linkime karjeros aukštumų ir įspūdingų pergalių!“, rašoma ekipos feisbuko paskyroje.

D.Adomaičio sutartis su „Neptūnu“ galiojo dar metams, bet joje buvo numatyta galimybė ją nutraukti. Vilnietis gavo viliojančių pasiūlymų, tarp jų ir iš Japonijos, Tokijo „Alvark“ klubo, kurį valdo automobilių koncernas „Toyota“.

Prognozuojama, kad Klaipėdos klube jį pakeis ilgametis asistentas Mindaugas Brazys.

Tuo tarpu Vilniaus „Rytas“ paskelbė pratęsęs sutartis ne tik su 38 metų vyriausiuoju treneriu Giedriumi Žibėnu, bet ir su visais jam talkinusiais specialistais, padėjusiais po ilgos pertraukos susigrąžinti LKL čempionų titulus.

„Džiugu tęsti pradėtus darbus būtent su šiuo kolektyvu, kadangi žinome vienas kito atsakomybes ir visada sąžiningai dirbame kartu“, – naujienas komentavo G.Žibėnas.

„Trenerių štabo išlaikymas kitiems metams buvo mūsų prioritetas, todėl džiaugiamės, kad pavyko tai įgyvendinti. Vienas sezonas baigėsi – prasideda kitas, tad nieko nelaukę dirbame lipdant jau kito sezono paveikslą“, - kalbėjo klubo sporto direktorius Donatas Zavackas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių