Kaimynų akistatoje – kovingos lygiosios

Kauno „Hegelmann Litauen“ ekipai nepavyko pavyti „Jonavos“ klubo, tačiau savo taškų kraitį kauniečiai padidino.

Po „Stumbras B“ komandos bankroto vienintelė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) pirmojoje lygoje likusi Kauno ekipa sekmadienį pasitiko NFA aikštyne. Jiems iššūkį metė kaimynai – Jonavos futbolininkai. Vytauto Masaičio auklėtiniai praėjusiame ture pasiekė įspūdingą pergalę prieš Kėdainių „Nevėžį“, kai atsilikinėdami 0:2 sugebėjo pelnyti tris įvarčius ir nutraukti nesėkmių seriją.   Jonaviečiai praėjusiame ture tokiu pat rezultatu tik nusileido vienam čempionato autsaiderių Vilniaus „Žalgiris B“ kolektyvui, kuriam padėjo patyręs buvęs Lietuvos rinktinės gynėjas Georgas Freidgeimas.

Sekmadienį abi ekipos į aikštę žengė tik pergalės. Permainingose rungtynėse pirmieji pasižymėjo svečiai. Kamuolį į vartų tinklą prieš pat pertrauką pasiuntė Jonas Ulberkis. Gavę šalto dušo dozę kauniečiai antrajam kėliniui nusiteikė dar kovingiau. Jų pastangas 71-ąją min. vainikavo buvusio „Kauno Žalgirio“ klubo saugo Beno Olencevičiaus taiklus smūgis – 1:1. Nors komandos stengėsi, daugiau įvarčių pasiekta nebuvo. Tokiu pat rezultatu baigėsi ir pirmasis šių komandų susitikimas lygoje. Tad turnyro lentelėje tarp jų liko 3 taškų skirtumas, bet laipteliu aukščiau – 7-ojoje pozicijoje esantys jonaviečiai (37 taškai) turi dar vieną mačą atsargoje.

25-ajame ture 3 svarbius taškus prarado Kėdainių „Nevėžis“. Kėdainiečiai, kuriems diriguoja kaunietis Vitalijus Stankevičius, išvykoje 3:4 turėjo pripažinti Vilniaus „Vyčio“ pranašumą. Tai leido vilniečiams priartėti prie kėdainiečių bendroje rikiuotėje. Trečioje vietoje esančio „Nevėžio“ sąskaitoje 44 taškai, o buvusio Lietuvos rinktinės trenerio vadovaujamo „Vyčio“ - 40.

Tiesa, „Nevėžis“ dar neprarado vilčių pavyti antrojoje pozicijoje žengiančios Gargždų „Bangos“, nes gargždiškiai sekmadienį netikėtai prarado taškų 2:2 pasibaigusioje akistatoje išvykoje su „Vilniaus“ klubu.